Skip to content

Ruch Rewolucyjny im. Egona Olsena

1567911

Komentarz

  • Chyba tu - opozycja = okupanci
    W publicznej TV. Brawo Kurski!
    image
  • Odpowiedniej dać rzyci - słowo.
  • Ostatnie dni każą się zastanowić, czy to jednak nie służby sfotografowały Ryśka w aeroplanie i upubliczniły, żeby dać do zrozumienia, że rzeczywisty cel jego (a potem Palikota) podróży: a) jest znany, b) podpada pod polskie przepisy karne, np. art. 127 par. 2 albo 130 par. 3 K.k. ;)
  • To on z dupą latał geszefty z Sorosem robić?
    Czy to dla niepoznaki, taka zmyła...?
  • Że się zacytuję:
    fatuswombatus napisal(a):
    AnnaE napisal(a):
    No co. Lubnauer zapewnia, że to podróż służbowa.
    Soros też lubi kieliszek wytrawnego porto w promieniach zachodzącego nad Atlantykiem słonca.
  • qiz napisal(a):
    To on z dupą latał geszefty z Sorosem robić?
    Czy to dla niepoznaki, taka zmyła...?
    Taka jest teza Zbyszka Stawonoga.
  • .Nowoczesna przerwała spotkanie Opozycji z PiSem - "Nic bez PO."

    ? czy :)
  • Matka Kurka
    Jarek z nudów postanowił sobie przesłuchać kandydatów na lidera opozycji.
    ćwierknął
  • Nic o nas bez nich!
  • Kaczyński: Spotkanie opozycji u mnie o 14:00!
    vs
    Schetyna: Spotkanie opozycji u mnie o 18:00!

    :)
  • edytowano January 2017
    romeck napisal(a):
    Kaczyński: Spotkanie opozycji u mnie o 14:00!
    vs
    Schetyna: Spotkanie opozycji u mnie o 18:00!

    :)
    Schetyna:
    wszyscy zainteresowani moimi propozycjami spotkanie w budce telefonicznej na pl. 3-Krzyży o 18:00
  • fatuswombatus napisal(a):
    ... w budce telefonicznej na pl. 3-Krzyży ...
    oj, dowcipny z kolegi dywersant, dowcipny - OD DWUDZIESTU LAT TAM NIE MA ŻADNEJ BUDKI!!!!
    :))
    a inną znaną spalono rok temu na Marszu... :)
  • edytowano January 2017
    .
    //romeck: zalinkuję wątek, jak rozumiem stąd//
    Schetyna nieracjonalny?
  • Zdaje się, że Rychu bardziej boi się były służb niż obecnych.
  • edytowano January 2017
    Johny Mnemonic na twitterze:
    W młodości każdy z nas miał takiego #Petru na osiedlu. Najpierw psuł zabawę, później wymuszał, a na koniec krzyczał, że nie warto się bawić.
  • Po drugim spotkaniu PiS z opozycją (prócz PO)

    Kamysz: my jesteśmy OK. Winni: PiS, PO, .Nowoczesna
    Kukiz: my jesteśmy OK. Winni: PiS, PO, .Nowoczesna, PSL
  • romeck napisal(a):
    Johny Mnemonic na twitterze:
    W młodości każdy z nas miał takiego #Petru na osiedlu. Najpierw psuł zabawę, później wymuszał, a na koniec krzyczał, że nie warto się bawić.
    Nie podoba mi się jak dajemy się nabierać na wielkość Petru, on jest zerem - problemem nadal jest PO. To PO jest takim kolegą z podwórka.
  • Słownik politologiczny AD 2037.

    Ciamajdan. Wydarzenia rozgrywające się w Sejmie RP pomiędzy 16.12.2016 a 12.01.2017.
    Formalnie początek dało wykluczenie jednego posła ->patrz: Opozycji Totalnej ................
  • Mnie to w ogóle nie śmieszy, nie lubię mieć narobione na środku pokoju przez sąsiada-kryminalistę w trakcie rodzinnego przyjęcia.
  • ale ja to na serio napisałem...
  • No właśnie i to jest dramat, romeck, bo Majdan to nie jest temat do żartów.
  • Przecież piszę że to nie żart!!!
    A dwa - 'majdan" to po ukraińsku nasz "plac", zresztą dawniej w Polszcze również, majdan to plac we wsi lub w wojsku/warowni (jest 21 miast Majdan w Polsce!)

    Wiem że to nawiązanie do Majdanu jako wydarzenia na placu Niepodległości (majdanie Niezaleznosti, Майдан Незалежності)

    Ale chyba już się przez twittera i Fb "oswoiło" jako określenie na ten nieudany puczo-zamach Totalnej Opozycji.
    Jedno słowo i od razu całość wydarzenia się zamyka.
  • Ciamajdan to idiotyczne skojarzenie. Można było się pośmiać przez pół dnia i wystarczy. Ciągnięcie tego robienie sobie jaj ze śmierci.
  • Przemko napisal(a):
    Ciamajdan to idiotyczne skojarzenie. Można było się pośmiać przez pół dnia i wystarczy. Ciągnięcie tego robienie sobie jaj ze śmierci.
    Ma kolega rację. Nawoływanie do zorganizowania majdanu w Polsce to robienie sobie jaj ze śmierci. Dalatego niech żyje CIAMAJDAN!
  • Nie widzę w tym określeniu nawet grama braku szacunku wobec ofiar Majdanu.

    A nawet zupełnie na odwrót.
  • Zacznijmy od tego że nie ma tu absolutnie żadnych punktów wspólnych z Majdanem, więc w ogóle funkcjonowanie określenia jest nie na miejscu. Ale czy nie odnosi pozytywnego skutku w głowach ludu nie wiem, może i tak.
  • Ciamajdan to odwrotność Majdanu, taka nawet przewrotna, diabelska karykatura wydarzeń na Ukrainie. To groteska wobec tego co działo się u naszych sąsiadów. Dlatego Ciamajdan kojarzy się z nieudacznictwem i źle, od początku do końca, wykonanym zadaniem. Kompletna porażka.
  • edytowano January 2017
    Kaczyński powiedział, że najwłaściwsza - zamiast kar i rozliczeń - byłaby dżentelmeńska umowa z partiami co do cywilizowanych zasad pracy w Sejmie i sporu politycznego, choć w nią (tą umowę) nie specjalnie wierzy.

    Zatem chyba jednak kabaret?
  • extraneus napisal(a):
    Kaczyński powiedział, że najwłaściwsza - zamiast kar i rozliczeń - byłaby dżentelmeńska umowa z partiami co do cywilizowanych zasad pracy w Sejmie i sporu politycznego, choć w nią (tą umowę) nie specjalnie wierzy.

    Zatem chyba jednak kabaret?
    chyba jednak nie "zamiast", a oprócz - bo przypomniał, że wszyscy Polacy są równi wobec prawa
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.