Skip to content

Ruch Rewolucyjny im. Egona Olsena

1235711

Komentarz

  • oni nie są durni - oni są źli, zaprzedani złu

    nawet jeśli skutki są takie same, to nie jest to to samo
  • Cyrylica napisal(a):
    fatuswombatus napisal(a):
    Cyrylica napisal(a):
    Takiej durnej opozycji w Polsce nie było do tej pory. Wystarczy posłuchać tych kretynów.
    Dopasowli się starannie do poziomu większości społeczeństwa. Tak tak WIĘKSZOŚCI
    Nie dołuj mnie.

    Niestety to prawda, na 10 osób z którymi ostatnio rozmawiałem 9 jest przeciw PiS a jeden wydaje się być za ( wydaje bo milczy, nie mówi, bo to opciach być za PISem)
  • edytowano December 2016
    Powiem Wam, że to majstersztyk JK.
    Zaprosił do rozmowy no kogo? Przywódcę Opozycji Totalnej. Bez wskazania na kogokolwiek. Teraz zacznie się walka kogutów.
    Jak myślicie, kto przyjdzie?

    :)>-

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • AnnaE napisal(a):
    Powiem Wam, że to majstersztyk JK.
    Zaprosił do rozmowy no kogo? Przywódcę Opozycji Totalnej. Bez wskazania na kogokolwiek. Teraz zacznie się walka kogutów.
    Jak myślicie, kto przyjdzie?

    :)>-
    Petru już nadstawił nogę do podkucia (oświadczenie do PJK). Koń jeszcze nie rży.
  • A mnie się wydaje, że PJK jest w fazie wczesnego zakiwania się. Mam nadzieję, że uda się z tego wyjść bez nadmiernych strat, bo hieny już żerują (np. tzw. dziennikarze i stojące za nimi interesy).
  • AnnaE napisal(a):
    Powiem Wam, że to majstersztyk JK.
    Zaprosił do rozmowy no kogo? Przywódcę Opozycji Totalnej. Bez wskazania na kogokolwiek. Teraz zacznie się walka kogutów.
    Jak myślicie, kto przyjdzie?

    :)>-
    Dzięki. :) Rozwaliłaś mnie. Niech się leją. :)
  • extraneus napisal(a):
    A mnie się wydaje, że PJK jest w fazie wczesnego zakiwania się. Mam nadzieję, że uda się z tego wyjść bez nadmiernych strat, bo hieny już żerują (np. tzw. dziennikarze i stojące za nimi interesy).
    Jeszcze go nie doceniasz.

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • AnnaE napisal(a):
    Powiem Wam, że to majstersztyk JK.
    Zaprosił do rozmowy no kogo? Przywódcę Opozycji Totalnej. Bez wskazania na kogokolwiek. Teraz zacznie się walka kogutów.
    Jak myślicie, kto przyjdzie?

    :)>-
    to mogłoby zadziałać, gdyby rzeczywiście prywatne ambicyjki tego i owego z totalniackiej opozycyjnej swołoczy były na 1 planie - ale nie są, bo tymi pionkami ktoś pogrywa
    i to z nim JK musi rozgrywać batalię
  • Na manifestacji KOD w Głogowie, niespodziewanie pojawili się kontrmanifestanci :-D
    http://www.tv.master.pl/informacja.php?news=45099,Wyrazali-swoj-sprzeciw
  • Tymczasem...
    Pas Ratunkowy
    @MarekMleczak1
    Uwaga. Prokuratura zajmie się sprawą napaści na min. Zalewską i osób towarzyszących. Policja przekazała materiały do prokuratury.
    #Brawo!!
  • marniok napisal(a):
    Cyrylica napisal(a):
    fatuswombatus napisal(a):
    Cyrylica napisal(a):
    Takiej durnej opozycji w Polsce nie było do tej pory. Wystarczy posłuchać tych kretynów.
    Dopasowli się starannie do poziomu większości społeczeństwa. Tak tak WIĘKSZOŚCI
    Nie dołuj mnie.
    Niestety to prawda, na 10 osób z którymi ostatnio rozmawiałem 9 jest przeciw PiS a jeden wydaje się być za ( wydaje bo milczy, nie mówi, bo to opciach być za PISem)

    Nie wiem gdzie Marniok mieszkasz, ale na moim Podkarpaciu do tej pory była pewna przewaga PIS. Teraz widzę lekką korektę w dół.
  • Wigilijnie o ciamajdanie;


  • Nadchodzą wiadomości z Ciamajdanu.


  • To ma potencjał ! Jeżeli internety to kupią to będziemy mieli serię, różnych autorów. A serie to jest broń demolująca
  • Zawsze miałem słabość do "Kingsajzu" ;)

    Yarrok znowu pozamiatał.
  • edytowano December 2016
    No to jeszcze jeden :)

    Już po Zjednoczonej Opozycji Totalnej
    image

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • Ważne oświadczenie:

    image

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • qizqiz
    edytowano December 2016
    Na Wyborczej, ale warto: mój i Losa ulubiony imbecyl, Rafał ROman Suszek, funkcjonariusz fizyki Uniwersytetu Warszawskiego, bohatersko wyniesiony przez Straż Marszałkowską.
    To jest koleś, który czapkował Maciejowi Laskowi. Pochodzenie- najprawdopodobniej partyjne i mniejszościowe
    wyborcza.pl/


    10,82983,21114255,obywatel-rp-protestowal-pod-sejmem-po-14-sekundach-interweniowala.html

    //romeck: nie linkujemy, tylko wstawiamy do skopiowania!//
  • "Bezprawnie acz delikatnie muszę przyznać"
  • rdrrdr
    edytowano December 2016
    Gromade blaznow wokol siebie majac...
  • Staszek2 napisal(a):
    marniok napisal(a):
    Cyrylica napisal(a):
    fatuswombatus napisal(a):
    Cyrylica napisal(a):
    Takiej durnej opozycji w Polsce nie było do tej pory. Wystarczy posłuchać tych kretynów.
    Dopasowli się starannie do poziomu większości społeczeństwa. Tak tak WIĘKSZOŚCI
    Nie dołuj mnie.
    Niestety to prawda, na 10 osób z którymi ostatnio rozmawiałem 9 jest przeciw PiS a jeden wydaje się być za ( wydaje bo milczy, nie mówi, bo to opciach być za PISem)
    Nie wiem gdzie Marniok mieszkasz, ale na moim Podkarpaciu do tej pory była pewna przewaga PIS. Teraz widzę lekką korektę w dół.

    Na granicy Śląska i Małopolski ale u mnie wybory poszły pół na pół, mamy jednego posła z PiS (Starzycki) i z PO ( Bańkowski). Na mieście rządzi koalicja miejscowego komitetu z PIS ale stare układy postkomuchów trzepią za kulisami kasę. Prezydent to stary lokalny kacyk, teoretycznie jest "za" ale układy z lokalnymi bossami skutecznie bombardują "#dobrazmiana". Jest jeszcze Solidarność która ma umowę z Prezydentem ale jak zwykle związkowcy byli potrzebni do wygrania wyborów a teraz idą w odstawkę.
    Sitwa, sitwa, sitwa...Skuteczny czarny PR i potem słychać wkoło, że PIS skłóca ludzi, dzieli i jatrzy. Do tego dochodzi 500+ ( zazdrość), różne wrzutki z okolic rządowych np. podatek od samochodów, wzrost OC to też wina PISu. Kwestie KODu i ustawy dezubekizacyjnej są pomijane ale np. okupacja Sejmu przez PO i .N daje im nadzieję na zmiany bo przecież "nie wszyscy dostali", tzn ci którzy nie zapali się na 500+ i min. wynagrodzenie lub stawkę za godzinę bo troszkę lepiej stoją finansowo i przekroczyli próg a im "też się coś należy". Cięcia finansowe na pracownikach są tłumaczone min stawka 12/h i min. wynagrodzeniem 2000 brutto i trzeba innym zabrać żeby komuś dać bo budżety poszczególnych zakładów z gumy nie są a np budżetówka ( nauczyciele, służba zdrowia) więcej z centrali nie dostanie. Są sytuacje gdy stary pracownik ma zasadnicze wnagrodzenie na poziomie 2100 a nowy, nieopierzony dostanie na dzień dobry 2000 albo różnica między pensją sprzątaczki a mgr ze specjalizacją wyniesie 150 zł jeśli od nowego roku wejdą w/w zmiany.
  • marniok napisal(a):
    Staszek2 napisal(a):
    marniok napisal(a):
    Cyrylica napisal(a):
    fatuswombatus napisal(a):
    Cyrylica napisal(a):
    Takiej durnej opozycji w Polsce nie było do tej pory. Wystarczy posłuchać tych kretynów.
    Dopasowli się starannie do poziomu większości społeczeństwa. Tak tak WIĘKSZOŚCI
    Nie dołuj mnie.
    Niestety to prawda, na 10 osób z którymi ostatnio rozmawiałem 9 jest przeciw PiS a jeden wydaje się być za ( wydaje bo milczy, nie mówi, bo to opciach być za PISem)
    Nie wiem gdzie Marniok mieszkasz, ale na moim Podkarpaciu do tej pory była pewna przewaga PIS. Teraz widzę lekką korektę w dół.
    Na granicy Śląska i Małopolski ale u mnie wybory poszły pół na pół, mamy jednego posła z PiS (Starzycki) i z PO ( Bańkowski). Na mieście rządzi koalicja miejscowego komitetu z PIS ale stare układy postkomuchów trzepią za kulisami kasę. Prezydent to stary lokalny kacyk, teoretycznie jest "za" ale układy z lokalnymi bossami skutecznie bombardują "#dobrazmiana". Jest jeszcze Solidarność która ma umowę z Prezydentem ale jak zwykle związkowcy byli potrzebni do wygrania wyborów a teraz idą w odstawkę.
    Sitwa, sitwa, sitwa...Skuteczny czarny PR i potem słychać wkoło, że PIS skłóca ludzi, dzieli i jatrzy. Do tego dochodzi 500+ ( zazdrość), różne wrzutki z okolic rządowych np. podatek od samochodów, wzrost OC to też wina PISu. Kwestie KODu i ustawy dezubekizacyjnej są pomijane ale np. okupacja Sejmu przez PO i .N daje im nadzieję na zmiany bo przecież "nie wszyscy dostali", tzn ci którzy nie zapali się na 500+ i min. wynagrodzenie lub stawkę za godzinę bo troszkę lepiej stoją finansowo i przekroczyli próg a im "też się coś należy". Cięcia finansowe na pracownikach są tłumaczone min stawka 12/h i min. wynagrodzeniem 2000 brutto i trzeba innym zabrać żeby komuś dać bo budżety poszczególnych zakładów z gumy nie są a np budżetówka ( nauczyciele, służba zdrowia) więcej z centrali nie dostanie. Są sytuacje gdy stary pracownik ma zasadnicze wnagrodzenie na poziomie 2100 a nowy, nieopierzony dostanie na dzień dobry 2000 albo różnica między pensją sprzątaczki a mgr ze specjalizacją wyniesie 150 zł jeśli od nowego roku wejdą w/w zmiany.

    Z tego co piszesz mieszkasz w piekle ;)
  • edytowano December 2016
    raste napisal(a):
    marniok napisal(a):
    Staszek2 napisal(a):
    marniok napisal(a):
    Cyrylica napisal(a):
    fatuswombatus napisal(a):
    Cyrylica napisal(a):
    Takiej durnej opozycji w Polsce nie było do tej pory. Wystarczy posłuchać tych kretynów.
    Dopasowli się starannie do poziomu większości społeczeństwa. Tak tak WIĘKSZOŚCI
    Nie dołuj mnie.
    Niestety to prawda, na 10 osób z którymi ostatnio rozmawiałem 9 jest przeciw PiS a jeden wydaje się być za ( wydaje bo milczy, nie mówi, bo to opciach być za PISem)
    Nie wiem gdzie Marniok mieszkasz, ale na moim Podkarpaciu do tej pory była pewna przewaga PIS. Teraz widzę lekką korektę w dół.
    Na granicy Śląska i Małopolski ale u mnie wybory poszły pół na pół, mamy jednego posła z PiS (Starzycki) i z PO ( Bańkowski). Na mieście rządzi koalicja miejscowego komitetu z PIS ale stare układy postkomuchów trzepią za kulisami kasę. Prezydent to stary lokalny kacyk, teoretycznie jest "za" ale układy z lokalnymi bossami skutecznie bombardują "#dobrazmiana". Jest jeszcze Solidarność która ma umowę z Prezydentem ale jak zwykle związkowcy byli potrzebni do wygrania wyborów a teraz idą w odstawkę.
    Sitwa, sitwa, sitwa...Skuteczny czarny PR i potem słychać wkoło, że PIS skłóca ludzi, dzieli i jatrzy. Do tego dochodzi 500+ ( zazdrość), różne wrzutki z okolic rządowych np. podatek od samochodów, wzrost OC to też wina PISu. Kwestie KODu i ustawy dezubekizacyjnej są pomijane ale np. okupacja Sejmu przez PO i .N daje im nadzieję na zmiany bo przecież "nie wszyscy dostali", tzn ci którzy nie zapali się na 500+ i min. wynagrodzenie lub stawkę za godzinę bo troszkę lepiej stoją finansowo i przekroczyli próg a im "też się coś należy". Cięcia finansowe na pracownikach są tłumaczone min stawka 12/h i min. wynagrodzeniem 2000 brutto i trzeba innym zabrać żeby komuś dać bo budżety poszczególnych zakładów z gumy nie są a np budżetówka ( nauczyciele, służba zdrowia) więcej z centrali nie dostanie. Są sytuacje gdy stary pracownik ma zasadnicze wnagrodzenie na poziomie 2100 a nowy, nieopierzony dostanie na dzień dobry 2000 albo różnica między pensją sprzątaczki a mgr ze specjalizacją wyniesie 150 zł jeśli od nowego roku wejdą w/w zmiany.
    Z tego co piszesz mieszkasz w piekle ;)

    Heh.... mentalnie ci ludzie tkwią w PRL-u, najgorzej jest pokoleniem 35-50, i nie chodzi tu o prawdę, uczciwość, zasady ale o to by dojebać PISowi. Za wszelką cenę, kosztem tych wartości i swojego sumienia. Jak powiedział prof. Legutko w PE, jest to wynik niewiedzy i uprzedzeń, a od siebie dodam że i złej woli. Jeśli koleżanka, moja rowieśnica, mi mówi że Wałęsa jest naszym skarbem narodowym i największym bohaterem Polski to o czym my mówimy? Wiedza boli - dosłownie, i dlatego najlepiej ja ignorować i jej zaprzeczyć. Straszne.
  • Pokolenie 35-50 to się nadaje tylko do refundowanej eutanazji, w ogóle go nie bierzcie pod uwagę w kalkulacjach wyborczych. To nawóz historii.
  • qiz napisal(a):
    Pokolenie 35-50 to się nadaje tylko do refundowanej eutanazji, w ogóle go nie bierzcie pod uwagę w kalkulacjach wyborczych. To nawóz historii.
    Czemu akurat 35-50? Jakaś cezura dla urodzonych przed 1980?
  • raste napisal(a):
    qiz napisal(a):
    Pokolenie 35-50 to się nadaje tylko do refundowanej eutanazji, w ogóle go nie bierzcie pod uwagę w kalkulacjach wyborczych. To nawóz historii.
    Czemu akurat 35-50? Jakaś cezura dla urodzonych przed 1980?
    Chyba dlatego że % jest to najliczniejsza grupa, spośród aktywnych zawodowo i społecznie, antypisiorów czego przykładem skład osobowy PO i .N
  • qiz napisal(a):
    Pokolenie 35-50 to się nadaje tylko do refundowanej eutanazji, w ogóle go nie bierzcie pod uwagę w kalkulacjach wyborczych. To nawóz historii.
    na drzewo szczawiu
  • KazioToJa napisal(a):
    qiz napisal(a):
    Pokolenie 35-50 to się nadaje tylko do refundowanej eutanazji, w ogóle go nie bierzcie pod uwagę w kalkulacjach wyborczych. To nawóz historii.
    na drzewo szczawiu
    nie na drzewo tylko na nasyp kolejowy ;-P
  • :D Na drzewie były mirabelki :D
  • Jak tam. Czy był protest wigilijny? I jak tam się pani posłanka Pomaska wyspała na ławie poselskiej zamiast być na pasterce....
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.