Skip to content

Ruch Rewolucyjny im. Egona Olsena

13468911

Komentarz

  • KazioToJa napisal(a):
    qiz napisal(a):
    Pokolenie 35-50 to się nadaje tylko do refundowanej eutanazji, w ogóle go nie bierzcie pod uwagę w kalkulacjach wyborczych. To nawóz historii.
    na drzewo szczawiu
    :)
  • Kto zamawiał 1000 kanapek do Sejmasa. Bo siegodnia Siemoniak twierdził, że to Kuchciński, na potrzeby długich obrad w sprawie budżetu.
    Jeśli Siemoniak kłamał, to po przewrocie i mogą sobie siedzieć do sich por w Sejmasie.
  • edytowano December 2016
    Kpią ze znicza i pasztetu na "wigilijnym" stole N+KOD, a jakoś na czerwoną świeczkę "w kształcie", stojącą przy zniczu, spuszczono zasłonę milczenia.
    Został dokument.
    Czas od 15:04

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • AnnaE napisal(a):
    Kpią ze znicza i pasztetu na "wigilijnym" stole N+KOD, a jakoś na czerwoną świeczkę "w kształcie", stojącą przy zniczu, spuszczono zasłonę milczenia.
    Czyli nie wyobcowanie kulturowe, a świadoma profanacja Bożego Narodzenia i szydera z kultury polskiej w stylu paligłupa.
    Na śmietnik historii z nimi.

  • edytowano December 2016
    przyjrzałam się - rzeczywiście, ta świeca obok znicza to czerwony atrybut pali....ta
    15:13

    poza tym kartony, plastikowe sztućce w plastikowym kubku i byle jakie papierowe serwetki

    kwestia smaku...
  • Petru ma wniosek o rozwiązanie Sejmasa
    http://300polityka.pl/live/2016/12/27/petru-mam-napisany-wniosek-o-rozwiazanie-sejmu/
    A ja mam lotnisko pod łóżkiem i słonia w karafce.
  • starybelf napisal(a):
    Petru ma wniosek o rozwiązanie Sejmasa
    http://300polityka.pl/live/2016/12/27/petru-mam-napisany-wniosek-o-rozwiazanie-sejmu/
    A ja mam lotnisko pod łóżkiem i słonia w karafce.
    Podobnie z jego inteligencją. Też twierdzi że istnieje, a i tak jej nie widziano.
  • "Informacji o tym, żeby coś komuś zginęło, nie było, jednak "Wiadomości" podłożyły pod materiał muzyczkę z... "Gangu Olsena". To komedia z lat 60. o drobnych złodziejaszkach, którzy - nieskutecznie, lecz konsekwentnie - planują swój skok życia. I to właśnie ci nieporadni bohaterowie filmu, sympatyczne ciamajdy, z perypetii których śmiał się cały świat, skojarzyli się reporterowi z posłami opozycji."

    7,114884,21182453,wiadomosci-chcialy-dopiec-opozycji-ale-ta-muzyczka-nie.html

    :D
  • To też trafne:
    image

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • Nasz forumowicz, piszący ostatnio jakby z oddali, odpowiednio wcześnie zdiagnozował tytułem całą sytuację.
  • JORGE napisal(a):
    Nasz forumowicz, piszący ostatnio jakby z oddali, odpowiednio wcześnie zdiagnozował tytułem całą sytuację.
    jakto się tu pisze:
    Wiadomości mówią losem :)
  • Żeby nie umcło na nowy rok, będą kodziarscy "artyści" do bojkotowania w 2017, jeśli ktoś się na toto natknie (ja pierwsze słyszę, no ale ja nie miastowy).

    Cytat ze strony wyznawców alimenciarza:

    "W środę 28 grudnia o 19.30. przed Sejmem odbędzie się koncert pod hasłem „Solidarność/Sejm jest nasz!”.

    W geście solidarności z posłami opozycji protestującymi w Sejmie oraz osobami wspierającymi ich przed Sejmem, zagra dla nich kwartet smyczkowy KROLL QUARTET. W programie m. in. tanga, utwory muzyki klasycznej i filmowej oraz najpiękniejsze polskie kolędy w wykonaniu zespołu chóralnego „Ad Vocem”. Organizatorzy zapraszają do wspólnego śpiewania, a także do występów solowych."
  • Wygląda że ktoś tu ukrywa swoją prawdziwą tożsamość, internety nie znają takiego bandu. :D
  • To był ten kuncert 28-go?
  • A poważne pytanie to czy skoro z realnej próby puczu wyszedł ciamajdan rozliczać należy jak za chęci czy jak za efekty?
  • ms.wygnaniec napisal(a):
    A poważne pytanie to czy skoro z realnej próby puczu wyszedł ciamajdan rozliczać należy jak za chęci czy jak za efekty?
    lepiej dla nich by za efekty bo tylko do Tworek trafia....
  • ms.wygnaniec napisal(a):
    A poważne pytanie to czy skoro z realnej próby puczu wyszedł ciamajdan rozliczać należy jak za chęci czy jak za efekty?
    I to jest tzw. doskonałe pytanie.

    Obawiam się jednak, że nie będzie żadnego rozliczenia. To miękkie serce JK...
  • No, ale jeśli określa się toto słowem pucz, to powinno się rozliczać jak za pucz, bo inaczej... coś się traci. Minimum to finansowe kary za złamanie sejmowego regulaminu. Max, to ukaranie podżegaczy w rodzaju tvn odebraniem licencji np.
  • jeśli doszło do złamania prawa, to obowiązują kary wg KK + znaczna szkodliwość społeczna

    inaczej nadal mamy system kastowy w Polsce
  • Jeśli chcą zneutralizować wydarzenia przez ośmieszenie, to nie ma mowy o karze. Trzeba czekać na wypalenie się emocji i zapału do burd.
    Pewnie czekają na 11.01 na ruch opozycji, planując w zaciszu, co dalej. Scenariusze wydarzeń na pewno już są opracowane w detalach.

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • Nie, cała ta opozycja bije wszystkie kabarety na głowę. Czy wiecie, że w Sylwestra Rysiek zabrał Joaśkę Schmidt i polecieli se do Portugalii?
    Jeśli ktokolwiek po tym wszystkim da się nabrać na gadki o zagrożeniu demokracji w Polsce, to tylko idiota.
  • Wtedy Rysiek miałby większość. Chyba jednak nie każdy.
  • Swoją drogą fajny ten pomysł Polonii (?), żeby USA uznało kod za organizację terrorystyczną - oczywiście pewnie nic z tego nie wyjdzie, ale miło pomyśleć, jak wiele osób nagle zaczęloby przekonywać, że nigdy popieralo kodu, a ni w nim nie było :)
  • Exspectans napisal(a):
    Swoją drogą fajny ten pomysł Polonii (?), żeby USA uznało kod za organizację terrorystyczną - oczywiście pewnie nic z tego nie wyjdzie, ale miło pomyśleć, jak wiele osób nagle zaczęloby przekonywać, że nigdy popieralo kodu, a ni w nim nie było :)
    Mają wprawę po UB, SB i PZPR.

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • AnnaE napisal(a):
    Exspectans napisal(a):
    Swoją drogą fajny ten pomysł Polonii (?), żeby USA uznało kod za organizację terrorystyczną - oczywiście pewnie nic z tego nie wyjdzie, ale miło pomyśleć, jak wiele osób nagle zaczęloby przekonywać, że nigdy popieralo kodu, a ni w nim nie było :)
    Mają wprawę po UB, SB i PZPR.
    tylko że teczki płoną, a w necie nic nie ginie :)
  • Teczki może i płoną, ale są jeszcze mikrofilmy, gdzieś na Łubiance.
  • edytowano January 2017
    Staszek2 napisal(a):
    . Czy wiecie, że w Sylwestra Rysiek zabrał Joaśkę Schmidt i polecieli se do Portugalii?.
    Panie majster, ruskie w kosmos polecieli.

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.