Skip to content

Donald J. Trump<br />45 Prezydentem Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej

1235711

Komentarz

  • Co to za panowie na dole? Mowa ciała zbieżna, ale OCB, że tak się WTF spytam.
  • Ło, pan po prawej ma obrączki na obu palcach!
  • Ci na dole to aktorzy z House of Cards - z lewej prezydent Rosji, Wiktor Pietrow, niedawno rozwiedziony, ma kraju incydenty z niejakimi Pussy Riot (które grają w serialu same siebie) a z prawej prezydent USA Frank Underwood - i tu nie ma analogii ani do Obamy, ani do Clintona czy kogokolwiek - demokrata, intrygant, manipulator, dostał się na fotel wiceprezydenta w wyniku intrygi obliczonej na pozbycie się poprzedniego wiceprezydenta, a potem na fotel prezydenta w wyniku intrygi skutkującej ustąpieniem poprzedniego prezydenta.
    Political ficition, ale wszystko poza tym co się dzieje w USA autorzy serialu starają się przedstawić w miarę realistycznie -jest wspomniany Pietrow, praktycznie jak Putin, tylko wysoki, jest ICO (zamiast ISIS), jest granie tarczą anyrakietową w Polsce, jest Syria itp.
    Oczywiście jak to fikcja w wydaniu amerykańskim, jest też przesada w pewnych sprawach aż zęby bolą:)
  • Nieprzenikniona mina Pucina. A co mię uderzyło w mowie pałkownika w Hamburgu, to to, że wysłuchał pilnie warszawskiej przemowy POTUSA. Był tak konserwatywny, że szok; jest przeciw pedałom, za rodziną, za rozmnażaniem się, za chrześcijaństwem i wogóle - zapadnik na 100%. Czytał to z kartki - na jednym tonie i b. szybko. :-D
  • TecumSeh napisal(a):
    aż zęby bolą:)
    Prawde mowiac 3 sezonu HoC nie dalo sie ogladac

  • Mnie już znudziło.
  • edytowano July 2017
    Bardzo dobry serial. 3 sezon najsłabszy, pozostałe trzymają poziom. No, prawie, bo ostatni odcinek 5 sezonu, z mojego punktu widzenia, zamyka serię, przepychanek między panią a panem Underwoodami już nie mam zamiaru oglądać, to będzie inny film. W każdym razie, jeden z lepszych seriali jakie dane mi było zobaczyć.
  • Jestem teraz słomianym wdowcem to sobie obejrzę, dzięki.
  • Fox Mulder o ostatnich zmaganiach Drumpfa z Głębokim Państwem, jest też oczywiście także o naszej sytuacji bieżącej.

    http://foxmulder2.blogspot.com/2017/07/trump-bierze-sie-za-zdrajcow-zdrajcy.html?m=1
  • Fox Mulder napisal(a):
    Okazuje się, że poparcie dla PiS nie tylko nie spada, nie tylko nie utrzymuje się na tym samym poziomie, ale rośnie o kilka punktów procentowych, co pokazały dwie różne sondażownie.
    Fox też zauważył tę oczywistą oczywistość. Ciekawe123 czy Grzesio też.

  • Grzesio sie nie liczy
  • No Grzesio zauważył. Posłał młodziaków na plażę i chyba sam pojechał świecić owłosionym torsem i przekonywać do sędziokracji.
  • W Baltimore rada miejska zadecydowała o likwidacji 4 pomników konfederackich, co natychmiast wykonano.
  • extraneus napisal(a):
    W Baltimore rada miejska zadecydowała o likwidacji 4 pomników konfederackich, co natychmiast wykonano.
    Dodajmy - jak złodzieje, pod osłoną nocy.
  • W Baltimore po raz pierwszy w życiu poczułem, że jestem białym człowiekiem. Dziwne doświadczenie.
  • Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    W Baltimore po raz pierwszy w życiu poczułem, że jestem białym człowiekiem. Dziwne doświadczenie.
    Było oglądać wcześniej materiały szkoleniowe, na przykład serial "The Wire".
  • Jest wniosek o usunięcie konfederackich pamiątek z budynku Kongresu.
  • extraneus napisal(a):
    Jest wniosek o usunięcie konfederackich pamiątek z budynku Kongresu.
    Ja bym jeszcze w pizdu wysadził Mount Rushmore, jak taliban to na całego.
  • peterman napisal(a):
    Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    W Baltimore po raz pierwszy w życiu poczułem, że jestem białym człowiekiem. Dziwne doświadczenie.
    Było oglądać wcześniej materiały szkoleniowe, na przykład serial "The Wire".
    Ba, ja za młodu oglądałem nawet filmy z Eddiem Murphiem. Ale co innego obejrzeć coś nawet na wielgim ekranie, a co innego iść ulicą i widzieć samych li tylko Maurzynów.
  • Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    Ba, ja za młodu oglądałem nawet filmy z Eddiem Murphiem. Ale co innego obejrzeć coś nawet na wielgim ekranie, a co innego iść ulicą i widzieć samych li tylko Maurzynów.
    Jagby ktos chcial to samo tylko ze blizej, to niech sie wybierze do Peckham w Londynie
  • A Murzyni z Arabami pół na pół może być?
  • Ma taka sytuacja pewne zalety. Kiedys z zona, ktora wtedy jeszcze zona nie byla, wybralismy sie do Londka. Spanie bylo zalatwione u znajomych znajomych znajomych, ktorych oczywiscie w zyciu nie widzialem, a umowilismy sie na srodku bardzo ruchliwej ulicy w Peckham... i problemu z odnalezieniem sie nie bylo zadnego, najmniejszego.
  • A wiecie, że Trump jest wnukiem fałszywego proroka Mahometa?

    image
  • Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    A wiecie, że Trump jest wnukiem fałszywego proroka Mahometa?

    image
    Sie haben keine Berechtigung, diesen Dateianhang herunterzuladen.
  • Dziś kończy 72 lata.
  • polmisiek napisal(a):
    Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    A wiecie, że Trump jest wnukiem fałszywego proroka Mahometa?

    image
    Obrazek został zmniejszony aby pasował do strony. Kliknij aby powiększyć.
    Sie haben keine Berechtigung, diesen Dateianhang herunterzuladen.
    Hm. Może stąd zadziała:

    https://mobile.twitter.com/mainefirstmedia/status/878273488175284224
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.