Skip to content

Aktualności, newsy, krótkie wiadomości tekstowe

1165166168170171674

Komentarz

  • edytowano February 2019
    Tak to wygląda. JarKacz czyści mu pole, albo już on sam.

    PS: Nuale można po wygranej zrezygnować i wchodzi kolejny z listy. Już tak bywało. Czy tak? Układ wyborów jest taki że najpierw PE więc dobrze mieć silnych, biorących kandydatów i dobre dwójki. A w KO czy KE czy innym postkomuszo - liberalnym ścieku kandydatów będzie co niemiara i układanie list zajmie im sporo czasu i wysiłku. Czy Schetyna sam się wystawi? A jeśli to czy wygra ? Jakie mają lokomotywy?
  • Brzost napisal(a):
    Z tego co widzę, niemal połowa rządu się wybiera...
    Ano.
    image
  • Godny wybór dla mieszkańców Miasta Słonecznego - wolicie działacza PO czy działacza Samoobrony?
  • Chętnie bym się z krakusami wymienił kandydatem!
  • Ciekawe czemu Warszawa i Mazowsze to osobne okręgi, ale Małopolskie ma wspólny okręg ze Świętokrzyskim :) To nawet nie ten sam zabór był.
  • Divide et impera
    Historia i stara wspólnota to argumenty bardzo wywrotowe
  • Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    Chętnie bym się z krakusami wymienił kandydatem!
    +1

    Mój ulubiony tekst kandydata (obok "Wy nawet nie wiecie gdzie leży Puszcza Białowieska"):

    (na spotkaniu z jakąś lewacką młodzieżą w otwartym studio)
    - Pan nam chce zabronić nosić te koszulki!
    - Ależ ja wam nic nie zabraniam... Chodźcie sobie w koszulkach jakich chcecie! Chodźcie sobie i bez koszulek, jeśli chcecie. Chodźcie sobie bez majtek! Tylko nie nazywajcie tego "wolnością" bo zbyt wielu ludzi płaciło za to słowo ogromną cenę.
  • loslos
    edytowano February 2019
    Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    Godny wybór dla mieszkańców Miasta Słonecznego - wolicie działacza PO czy działacza Samoobrony?
    Numer czy też będzie.
  • Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    Chętnie bym się z krakusami wymienił kandydatem!
    +1!
    Chyba się nawet przejadę gdzie indziej głosować, bo na pajaca Rysia nie zamierzam.
  • O toto!
    Piffko excathedralne wyborcze w Krakowie
  • A ja żałuję, że nie mogiem oddać dwóch zgłosów :)

    Nie ma sprawiedliwości na świecie...
  • christoph napisal(a):
    O toto!
    Piffko excathedralne wyborcze w Krakowie
    Zapraszamy,
  • Anna Mucha, koleżanka alfonsa "Niemca", dostała własny program w TVP. Umkło mi parę dni temu.

    https://www.telemagazyn.pl/artykuly/to-byl-rok-anna-mucha-i-antek-krolikowski-w-nowym-show-tvp-kiedy-premiera-70131.html
  • Rozumiem sens pokazywania aktorki bardziej lub mniej ubranej ale komuś takiemu dawać show? Przecież to idiotka.
  • los napisal(a):
    Rozumiem sens pokazywania aktorki bardziej lub mniej ubranej ale komuś takiemu dawać show? Przecież to idiotka.
    A oglądać ją będzie kto?
  • Myślałem, że Qrvskiemu idzie o oglądalność...
  • los napisal(a):
    Myślałem, że Qrvskiemu idzie o oglądalność...
    Faktem jest, że oglądalność Plejboja z udziałem ww była znaczna.

    Było to jednak w roku pańskim 2009.
  • Times are a-changing
  • No właśnie chodzi o dużą oglądalność. Większość nie lubi oglądać mądrzejszych od siebie.
  • Oglądalność od biedy może być jeśli sprawy od 2009 nie poszły za daleko. Gorzej ze słuchalnością. Najlepiej bowiem aby się nie odzywała.
  • Jarosław Kaczyński, jako pokrzywdzony złożył zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa przez GWno w związku ze sprawą Srebrnej.
  • los napisal(a):
    Myślałem, że Qrvskiemu idzie o oglądalność...
    Wyłącznie o ogłupianie tych, którzy jeszcze to badziewie chcą oglądać. I o własny lans. W obu kategoriach osiąga mistrzostwo.
  • A to nie jest gra na odciąganie tłuszczy od tvn-u?
  • Gra w "Głupi i głupszy"?! Fakty i tak oglądają w TVN.
    Lepiej z mądrym zgubić niż... itd.

    Cały czas twierdzę, że obaj bracia Kurscy grają praktycznie w jednej lidze. Ich i im podobnych powinno się wytępić jak najgorszą zarazę, a w każdym razie daaaaaaaaaaaaleko odsunąć od jakiegolwiek wpływu na maluczkich.
  • Problem jest taki, że jeśli PiS chce być efektywny, to musi mieć wpływ na masy.
    Nie wiem, czy są w stanie dać kogokolwiek, kto będzie radził sobie lepiej od Kurskiego (chociaż za nim nie przepadam). Na plus należy mu policzyć to, że jest odważniejszy niż pisowska średnia i potrafi czasem przyłożyć (jak ostatnio w sprawie Ogórek).
  • Kurski czuje ludozerke
  • Dyzio_znowu napisal(a):
    Kurski czuje ludozerke
    To niestety prawda.
  • Ktoś powiedzial
    Skoro naród nie rozumie władzy, to trzeba zmienić naród
  • Martina Navratilova napisała ostatnio felieton, w którym krytycznie wypowiedziała się na temat transpłciowych sportowców. Z tego powodu organizacja Athlete Ally, która walczy z homofobią i transfobią w sporcie, zerwała wszelkie powiązania z jedną z najwybitniejszych tenisistek w historii.

    W grudniu ubiegłego roku Martina Navratilova po raz pierwszy wypowiedziała się w mocnych słowach o transpłciowych sportowcach. - Nie możesz tak po prostu ogłosić, że jesteś kobietą i zacząć konkurować z kobietami. Muszą być jakieś standardy, a posiadanie penisa i rywalizowanie z kobietami nie wpisywałoby się w te standardy - napisała wówczas na Twitterze, za co została skrytykowana przez wiele osób.

    Była tenisistka obiecała wtedy, że nie będzie więcej poruszać tego tematu, dopóki nie przeprowadzi własnych badań. Ostatnio napisała artykuł dla "The Sunday Times", w którym oznajmiła, że po przeprowadzeniu badań jej poglądy tylko się wzmocniły. Podkreśliła, że według niej transseksualne zawodniczki mają przewagę nad pozostałymi rywalkami, co uważa za oszustwo.

    - Mężczyzna może zadecydować, że jest kobietą, brać hormony, jeśli to wymagane przez jakąkolwiek organizację sportową, wygrać wszystko w zasięgu wzroku i być może zarobić małą fortunę, a później zmienić swoją decyzję i wrócić do "robienia dzieci", jeśli tego pragnie. To szaleństwo i oszustwo. Z radością będę się zwracać do traspłciowej kobiety w takiej formie, jakiej sobie życzy, ale nie byłabym szczęśliwa, gdybym miała z nią konkurować. To byłoby niesprawiedliwe - brzmiał fragment felietonu byłej tenisistki, która wiele lat temu ogłosiła, że jest osobą biseksualną, a później wyznała, że czuje się lesbijką.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.