Skip to content

Aktualności, newsy, krótkie wiadomości tekstowe

1190191193195196674

Komentarz

  • pierwszy sponsor demonstracji czyli pracodawca sratystow został ujawniony tzn.zostanie ujawniony jesienią
  • Cóż to za nowa afera z MM? Coś poważnego, czy sprawa dęta jak wieże Kaczyńskiego?
  • los napisal(a):
    Celownik.
    Notto napisal(a):
    Przyznam, że zdumiał mnie motyw lamy w obrandowaniu marszu. Odważne. Doceniam.
    image
    Obrazek został zmniejszony aby pasował do strony. Kliknij aby powiększyć.
    O co cho?
    Z tą lamą?
    Jakieś chipsterskie zaklęcie?
    Nie nadanżam
  • Cudne skojarzenie w stylu Notto :D
  • Notto: like, like i like.


    Filozoficzna dyskusja na banery - coś pięknego. Forma ograniczona do minimum, lakoniczność i prostota wypowiedzi, Juliusz Cezar by pozazdrościł.
  • edytowano May 2019
    A dziś mi na sms przyszedł alert burzowy. I PiSowi w słupkach skoczyło, bo to przyszło wszystkim ludziom w regionie i jest odbierane niewytłumaczalnie (dla mnie) dobrze. Dbają o nas, tak to chyba idzie ...
  • Nie wiem, czy ktoś jeszcze zauważył - wyszedł dziś news o tym, ze pracownicy eskimoskich linii lotniczych dali najgorsze miejsca w samolocie tym Islandczykiem wracającym z Eurowizji, co to flagi Palestyny powyciągali. Kilka ładnych godzin ze strony eskimoskiej cisza, a potem ruszyło na jedno kopyto - ze tak, owszem, tak ich strollowalismy, haha, mieli nas bojkotować a latają naszymi liniami. Jak to nie jest sterowane...
  • JORGE napisal(a):
    A dziś mi na sms przyszedł alert burzowy. I PiSowi w słupkach skoczyło, bo to przyszło wszystkim ludziom w regionie i jest odbierane niewytłumaczalnie (dla mnie) dobrze. Dbają o nas, tak to chyba idzie ...
    U mnie też przyszedł, ale w Lemingradzie to tak prosto nie działa.
  • W Lemingradzie to zbrodniczy Kaczafi narusza tymi smsami konstytucyjne prawo do prywatności.
  • Nie zdziwię się, jeśli na złość Kaczafiemu stado aktywistów ustawi się w czasie burzy pod drzewem.
  • Włączyłem sobie jutub, żeby normalnie jak człowień obejrzeć sobie powtórkę meczu w piłkę kopaną i mie tu wyskakuje lekrama z czymś takim. Co wy mie tu? Łobuzy jedne.

  • edytowano May 2019
    He he... po akcji Wyborczej Kaczor zapowiada szybką ścieżkę dla ujawniania majątku żon , dzieci i całych rodzin polityków i urzędników. I jeszcze Komisję czy ten majątek ma pokrycie.
  • Dyzio_znowu napisal(a):
    He he... po akcji Wyborczej Kaczor zapowiada szybką ścieżkę dla ujawniania majątku żon , dzieci i całych rodzin polityków i urzędników. I jeszcze Komisję czy ten majątek ma pokrycie.
    No to PeoKało odnisła sukces na miarę zwrotu premii w rządzie.

  • W moim sztetlu, przed wyborami bardzo intensywnie reklamował się peezel, w tym roku ni dudu, ani jednego banera ;-)
  • Mania napisal(a):
    W moim sztetlu, przed wyborami bardzo intensywnie reklamował się peezel, w tym roku ni dudu, ani jednego banera ;-)
    Optymalizacja zasobów, za generalny wynik odpowiada Grzegorz Ludojad, więc koncentrujemy się na konkretnych okręgach i konkretnych kandydatach, bo złośliwe wiewiurki ćwierkają, że nawet jedyneczki mogą nie pomóc i skubanie brukselki jeno we wspomnieniach czarownych pozostanie.

  • edytowano May 2019
    jestem pod wrażeniem
    autor - znany z filmiku w wątku o Japonji
  • ms.wygnaniec napisal(a):
    Dyzio_znowu napisal(a):
    He he... po akcji Wyborczej Kaczor zapowiada szybką ścieżkę dla ujawniania majątku żon , dzieci i całych rodzin polityków i urzędników. I jeszcze Komisję czy ten majątek ma pokrycie.
    No to PeoKało odnisła sukces na miarę zwrotu premii w rządzie.

    na żywca w tv oglądałem prezesa i aż podskoczyłem z wrażenia!
    Zupelnie jak z pedofilami - mieli być kapłani, a róznieź będą aryści od Oskara i wiekcy od Nobla!

  • Dyzio_znowu napisal(a):
    He he... po akcji Wyborczej Kaczor zapowiada szybką ścieżkę dla ujawniania majątku żon , dzieci i całych rodzin polityków i urzędników. I jeszcze Komisję czy ten majątek ma pokrycie.
    A co się stało się?
  • Pan premier
    Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    Dyzio_znowu napisal(a):
    He he... po akcji Wyborczej Kaczor zapowiada szybką ścieżkę dla ujawniania majątku żon , dzieci i całych rodzin polityków i urzędników. I jeszcze Komisję czy ten majątek ma pokrycie.
    A co się stało się?
    Pan premier kupił działkę i zdrożała. Przyznam ,że poczułem się nieswojo , też kupiłem i zdrożały.
  • Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    Dyzio_znowu napisal(a):
    He he... po akcji Wyborczej Kaczor zapowiada szybką ścieżkę dla ujawniania majątku żon , dzieci i całych rodzin polityków i urzędników. I jeszcze Komisję czy ten majątek ma pokrycie.
    A co się stało się?
    Aaaadam znowu przejechał ciężarną zakonnicę na pasach.

    https://wpolityce.pl/m/polityka/447561-prezes-pis-zapowiadajawnosc-majatkow-politykow-i-ich-rodzin
  • Znowu jest okazja, żeby się przejechać. Po swoich.
  • To przy okazji.
    Jak przeciwnik podkładka głowę pod topór to żal nie wykorzystać okazji.
  • Co do cen działek to przyznam że te pod mój dom kupiłem za 15 zł za m@ a teraz jest warta 300 zł za m2. Minęło 20 lat. I tak jest dość tania w porównaniu z Warszawką gdzie wiatr hula po nieuzytkach a działki po ponad 1.000 zł na peryferiach.
  • Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    Dyzio_znowu napisal(a):
    He he... po akcji Wyborczej Kaczor zapowiada szybką ścieżkę dla ujawniania majątku żon , dzieci i całych rodzin polityków i urzędników. I jeszcze Komisję czy ten majątek ma pokrycie.
    A co się stało się?
    Schetyna Totalna znów się podłozyła.
    Chcieli zabić PMM majątkiem żony, a teraz PiS mu oddaje, że sprawdzi żony wszystkich polityków. I Krewnych-i-Znajomych-Królika.
  • edytowano May 2019
    Obawiam się że totalna może zabić, a z pewnością poważnie ranić nie tyle PMM co PiS i ZP. Już kilka miesięcy temu przy okazji kolejnych afer taśmowych i podobnych pisałem ja i niektórzy z Koleżeństwa, że radość z topienia nimi totalnych jest przedwczesna. Taśmy Morawieckiego od Sowy były ostrzeżeniem którego JarKacz nie wziął pod uwagę. Pisaliśmy wówczas, że afera z Morawieckim zostanie odpalona na tyle krotko przed wyborami aby nie było czasu na reakcję - kontruderzenie, wiarygodne rozbrojenie lub dymisję i zastąpienie Pana Mateusza. I to się dzieje. Dobrze choć że przez wyborami do PE a nie parlamentarnymi. Jednak i na reakcję przed tym drugimi może być za późno. Pan Mateusz pójdzie w zaparte, a JarKacz się pogubi lub zwolni kilku jego oponentów.
  • Totalnym informacja o tym, że są przy kasie, albo kręcą nie zaszkodzi: elektorat (jeden i drugi) to wie. Zaś część elektoratu PiS może się jednak pokrzywić na bankstera z milionami.

  • Stanisław Żaryn
    @StZaryn
    Z informacji #ABW wynika, że w dniu wyborów do PE możemy być świadkami kolejnej próby destabilizacji państwa, podobnej do tego, co działo się w okresie matur. W niedzielę mogą się pojawiać fałszywe alarmy bombowe. Służby prowadzą swoje działania!
    Cytuj Tweeta
    Stanisław Żaryn
    @StZaryn
    · 14 godz.
    Prezes Rady Ministrów, na wniosek Szefa #ABW, zarządził wprowadzenie na terytorium RP stopnia alarmowego BRAVO-CRP. Będzie on obowiązywał do 27 maja do godzi. 16:00. Szczegóły na stronie #ABW:
  • A ci terroryści, którzy w zorganizowanej grupie zakłócili przebieg egzaminów maturalnych fałszywymi alarmami bombowymi - zostali ujęci? Ustalono, kto kierował tą grupą?
  • Psst...
  • To już przeszłość, nie wracamy do tego. Liczy się tu i teraz
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.