Skip to content

Aktualności, newsy, krótkie wiadomości tekstowe

1193194196198199674

Komentarz

  • Po tatuażu
  • image
    To nie fake!
  • widziałem.
    piękne.
    na zadaniez logiki w podstawówce!
  • erka napisal(a):
    Ale skąd wniosek, że to Podet? Po czym poznajecie? Skąd wiecie?
    na TT
    Emigrant Polski @SEmigrabtPolski
    Skoro organy panstwowe sa za Swoimi - Obywatele sprawe biora w Swoje Rece !!! (...)
    antykacap @galernik
    Podet czym ty jesteś?
  • ms.wygnaniec napisal(a):
    image
    Obrazek został zmniejszony aby pasował do strony. Kliknij aby powiększyć.

    To nie fake!
    :D

    A może mają rację? Może czytelnik Gazety Aborczej rzeczywiście zapomina, co przeczytał w poprzednim zdaniu?
  • Brakuje tylko numeru konta i apelu o pomoc dla "dziennikarzy".
  • medyczną
  • O matko!!!!
  • To z Wyborczej to może być skrót myślowy pokazujący jednak mentalność. Nagrodę dostał wcześniej a na Caritas przelał np. dwa miesiące później. Skąd wtedy miał ? Bo wg redaktorów z Wyborczej, jeżeli dostajesz kaskę to ją od razu wydajesz. Tak robią oni, rodzina, znajomi, tak robi cały świat.

    Tak sobie to tłumaczę. Cały czas ciężko mi uwierzyć, że to są aż tacy debile.
  • edytowano June 2019
    JORGE napisal(a):
    Cały czas ciężko mi uwierzyć, że to są aż tacy debile.
    Ciężko uwierzyć. Z drugiej strony - przypomniał mi się dowcip, chyba jeszcze z FForumka, że Blumsztajn tak naprawdę nazywa się Kwiatkowski, bo na Eskimosa za głupi.

  • No tak większość ludzi postępuje. Dodatkowo ci najgłupsi biorą kredyty na bieżące wydatki. Mam przykład w moim otoczeniu (znam z widzenia) człowieka ,który będąc kurierem defraudował przesyłki pieniężne. Brał na bieżące wydatki ,żeby żyć jak człowiek. Rolował te " długi " póki się dało. Jego finansowo-decyzyjny horyzont czasowy to tak z dwa tygodnie.
  • Czyli tekst z dwu zdań byłby w stanie przeczytać.
  • los napisal(a):
    Czyli tekst z dwu zdań byłby w stanie przeczytać.
    Muszę to przemyśleć.
  • Taka jest dzisiaj logika, nie tylko GW. Jako przykład wklejam fragment maila z dzisiejszego poranka od klienta, dla którego projektuję opakowanie na takie fikuśne butelki i dostarczyłem już gotowy wzór. "...jest niestety niedobrze, ale idziemy w dobrą stronę.
    Przy produktach, które znajdować się mają w środku, pudełko jest zbyt małe. Butelki, które dałem na wzór, nie są tymi, które tam się będą docelowo znajdować"
  • Z mojego podwórka - "Nie ma błędu w danych, tylko jakoś nie zostały zważone".
  • Brak obowiazkowych zajęć z logiki klasycznej w programach szkolnych daje o sobie znać.
  • yusek napisal(a):
    " Butelki, które dałem na wzór, nie są tymi, które tam się będą docelowo znajdować"
    :-O to się nie dzieje prawda?
  • yusek napisal(a):
    Taka jest dzisiaj logika
    Jednak macherzy stojacy za kampaniami PO to byli łebscy ludzie, ze swietnym rozpoznaniem terenu. Nawet pozytywny konkret nie jest w stanie wymazac zaszczepionych wczesniej negatywnych emocji.

  • loslos
    edytowano June 2019
    yusek napisal(a):
    Taka jest dzisiaj logika, nie tylko GW. Jako przykład wklejam fragment maila z dzisiejszego poranka od klienta, dla którego projektuję opakowanie na takie fikuśne butelki i dostarczyłem już gotowy wzór. "...jest niestety niedobrze, ale idziemy w dobrą stronę.
    Przy produktach, które znajdować się mają w środku, pudełko jest zbyt małe. Butelki, które dałem na wzór, nie są tymi, które tam się będą docelowo znajdować"
    =))

  • +1 ; )
  • Kuba_ napisal(a):
    Z mojego podwórka - "Nie ma błędu w danych, tylko jakoś nie zostały zważone".
    Kolega robi w IT? Tutaj prawo wyłączonego środka nie obowiązuje. Rezultat może być i poprawny, bo dane nie zostały zważone (?) i błędny, bo rezultat nie jest oczekiwany.
  • To pozostając w tej logice. Tłumaczę pani z działu marketingu firmy kosmetycznej, ze na półce o głębokości 30 cm nie zmieści się 6 okrągłych pojemników z kremem o średnicy 6 cm, bo różnica bez materiału to 6 cm. I dostaję odpowiedź - Szkoda. Myślałam, że pan coś wymyśli. Zawsze nam pan pomagał.
  • edytowano June 2019
    Kolega da lustro pod kątem, szóste pudełko będzie optycznie.
  • Anderson pierwszy do zwolnienia
  • 30 sekund filmu i rozbolał mnie mózg...
  • los napisal(a):
    =))
    - geometry
    - just ignore it
    Zbyt wiele razy słyszałem coś podobnego...
    :((
  • Sześć spirali na zielono iszju solfd.
  • uhrr napisal(a):
    Anderson pierwszy do zwolnienia
    Oczywiście; w przeciwieństwie do tych pań, jest schematyczny, nie jest kreatywny. =))
  • van.den.budenmayer napisal(a):
    Kuba_ napisal(a):
    Z mojego podwórka - "Nie ma błędu w danych, tylko jakoś nie zostały zważone".
    Kolega robi w IT? Tutaj prawo wyłączonego środka nie obowiązuje. Rezultat może być i poprawny, bo dane nie zostały zważone (?) i błędny, bo rezultat nie jest oczekiwany.
    Teraz w IT, kiedyś w badaniach rynku i stąd jest przykład, a mechanizm ważenia używany jest przy korzystaniu z doboru próby.
    Dostarczanym produktem jest wynik, który bierze się z zebranych danych. Żeby wynik był użyteczny, elementom próby przypisuje się wagę, mającą odzwierciedlać ich realny udział w populacji (znany np. na podstawie demografii). Bez tego wynik jest bezużyteczny, choć w danych błędu nie ma :)
  • Brzuch mnie rozbolał =))
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.