Skip to content

Aktualności, newsy, krótkie wiadomości tekstowe

1545546548550551671

Komentarz

  • Tak, ja generalnie się zgadzam. Ukraińskie drony podpalają różne takie pod moskwą.
  • loslos
    edytowano March 2023
    Kufa, wojnę nam wypowiedziały nie dywizje pancerne i międzykontynentalne rakiety tylko kilku gryzipiórków. Co trzeba, by doprowadzić to wszystko do skowytu z bólu, rozpaczy i strachu?
  • Za tymi gryzipiórka stoją państwa, armie, służby. Donka codziennie chroni 10 ajentów i nie dał się nigdy nagrać.
  • Wcale nie jestem pawian. Podejrzewam, że każde państwo jest silniejsze od organizacji międzynarodowej.
  • Gambia? Monako?
  • Chronią go i tych gryzipiórków niemcy a tych już chyba tyle lat po zjednoczeniu nie można nazwać organizacją międzynarodową.
  • Jasne, lepiej zrobić żółtą kałużę.
  • trep napisal(a):
    Chronią go i tych gryzipiórków niemcy a tych już chyba tyle lat po zjednoczeniu nie można nazwać organizacją międzynarodową.
    Racja, ale Los też ma rację. Skoro fikamy jak nam się podoba mocarstwu atomowemu, to i takiemu bez armii możemy chyba, co nie?
  • Czy ja w którymś miejscu napisałem że nie?
  • A ja wcale nie jestem taki pawian, że znakomity i niepokonany Wehrmacht BND chroni ojropierdzistołków. Francja i Włochy wcale o tym nie marzą, by niemieccy ubecy zaglądali do zupy i nocnika ich obywatelom. Dotąd delegowani pracownicy organizacji międzynarodowych byli oszczędzani na zasadzie dżentelmeńskiej umowy, że my nie ruszamy waszych a wy nie ruszacie naszych. Ale skoro dżentelmeństwa nie ma...
  • Warto byłoby sprawdzić. Ruskie by już dawno testowały, gdzie jest granica, to mają dobre.
  • Nie żyje syn posłanki PO Magdaleny Filiks.

    Ofiara POwskiej afery pedofilskiej.
  • Wcześniej śledczy przekazali nam, że chodzi o czyn z artykułu 151 k.k. - "doprowadzenie do samobójstwa". Po publikacji przez na informacji, prokuratura ją sprostowała, tłumacząc, że postępowanie wszczęto ws. śmierci Mikołaja. https://wydarzenia.interia.pl/kraj/news-nie-zyje-syn-poslanki-magdaleny-filiks-sprawa-zajmuje-sie-pr,nId,6634418
  • Miał 16 lat. Dobity pośtednio przez własną matkę. Ciekawe, czy zmieniła podejście do lgbtq+, czy się opamięta. Ma jeszcze dwie córki...

    I przejrzałem jej konto, wpisy i rewpisy na TT: najgorszy sort KODziarski platformy...

    image

  • romeck napisal(a):
    Miał 16 lat. Dobity pośtednio przez własną matkę.
    posix napisal(a):
    Nie żyje syn posłanki PO Magdaleny Filiks.

    Ofiara POwskiej afery pedofilskiej.
    Nie sądzę, żeby ta sprawa jakoś żywiej rezonowała wśród ludności tubylczej, ale jeśli jakoś będzie, to ludność tubylcza przyjmie wykładnię, że to ofiara „pisowskiego zaszczucia”.
  • A możecie wyjaśnić w skrócie tym co nie śledzilil afer PO? I jak własna matka go dobiła?
  • Przez ludność tubylczą rozumie kolega ostatnich degeneratów oszalałych z nienawiści do PiSu? Niewątpliwie są to podmioty niesłychanie interesujące dla każdego psychopatologa ale tracące znaczenie w polskim życiu publicznym. Mało ich.

    Mnie bardziej interesuje mamusia nieszczęsnego nastolatka, która przez swoje doktrynerstwo doprowadziła do jego śmierci, nazwijmy rzecz po imieniu. Człowiek może się zagłębić w Piekło bardzo głęboko, bardzo głęboko. Tu na Ziemi, z własnej nieprzymuszonej woli. Bardzo nierozumni są ci, którzy twierdzą, że zła nie ma.
  • kulawy_greg napisal(a):
    A możecie wyjaśnić w skrócie tym co nie śledzilil afer PO? I jak własna matka go dobiła?
    Politycy PO w Szczecinie w tym Filiks ukrywali pedofila, chodzą plotki że molestował syna i córkę Filiks.
  • Przede wszystkim mamusia zostawiała dzieci pod jego opieką.
  • edytowano March 2023
    image

    Nie wiem jak wy go postrzegacie ale coś dziwnego w sobie ma.
    "Dobro powraca"....
  • Eeee...coś mi zdjęcie nie bangla. Nimoge wkleić.
  • U mnie działa
  • Mirek Szponar
    @MirekSzponar
    ·
    4 marca 1952 w podziemiach Zamku Lubelskiego zostali zamordowani komendant Obwodu Zamojskiego AK/WiN mjr Marian Pilarski ps. "Jar" i komendant rejonu Sitaniec w Obwodzie Zamość ppor. Stanisław Bizior ps. "Eam". Wyrok śmierci wydał sędzia Mieczysław Widaj.
  • Donek zapowiedział zemstę na PiS za zabicie syna posłanki. Znów się lansuje na grobach.
  • Donald Tusk już dawno temu przekroczył ludzki poziom niegodziwości.
  • Zdarzenie miało miejsce dwa tygodnie temu, długo myśleli.
  • los napisal(a):
    Wcześniej śledczy przekazali nam, że chodzi o czyn z artykułu 151 k.k. - "doprowadzenie do samobójstwa". Po publikacji przez na informacji, prokuratura ją sprostowała, tłumacząc, że postępowanie wszczęto ws. śmierci Mikołaja. https://wydarzenia.interia.pl/kraj/news-nie-zyje-syn-poslanki-magdaleny-filiks-sprawa-zajmuje-sie-pr,nId,6634418
    Jak masz podejrzane samobójstwo - a samobójstwo nielata raczej zawsze jest podejrzane - wszczynasz śledztwo / dochodzenie. Jak wszczynasz śledztwo / dochodzenie to musisz wskazać jakieś potencjalne przestępstwo, żeby coś wpisać w podstawę prawną, bo śledztwo prowadzi się w sprawie przestępstw. Więc przy podejrzanych samobójcach wpisuje się zazwyczaj to, niezależnie czy są jakieś podejrzenia o nakłanianie czy nie.
  • Narracja 'naszej strony' na ten medialny ostrzał powinien być jeden:
    - problemem jest maskowana pedofilia w szeregach PO (nawet na forum można odszukać przykłady), czy kolejne dziecko ma dotknąć tragedia aby PO się opamiętało?
  • Jarosław Kaczyński nie zezwoli na użycie amunicji wielkiego kalibru wobec jego dawnych przyjaciół ze styropianu.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.