Skip to content

Aktualności, newsy, krótkie wiadomości tekstowe

1588589591593594652

Komentarz

  • Na Wiki piszą, że z tym pułkownikowaniem "Czarnych diamentów" to nieprawda.

  • Zapiski o Panu Gabryelskim są na waybacku już tylko. Spisane przez Jerzego Skwarę, w oparciu o wypowiedzi także syna Jacka Gabryelskiego. https://web.archive.org/web/20080217035011/http://gabryelski.org/polish/EsseyPL.html

  • "Kobiety nie będą już strażniczkami w więzieniach o zaostrzonym rygorze po tym, jak jedna z nich została oskarżona o uprawianie seksu ze skazanym palestyńskim terrorystą - poinformował w poniedziałek portal "Jewish Chronicle""

  • Zaostrzony rygor hehe zaostrzony rygor.

  • edytowano October 2023

    Dyskryminacja! ;-) A jeśli homoś zechce uprawiać?

  • edytowano October 2023

    @Przemko powiedział(a):
    "Kobiety nie będą już strażniczkami w więzieniach o zaostrzonym rygorze po tym, jak jedna z nich została oskarżona o uprawianie seksu ze skazanym palestyńskim terrorystą - poinformował w poniedziałek portal "Jewish Chronicle""

    Normalnie klasyka fascynacji badboyem z nauk pana profesora Tutki z Czerwonymi Pigułami

  • Nagranie z Kadni (jak się to odmienia?) z Pytlem, Duszą i Siejkiem pijącymi od południa do wieczora z oficerami FSB z pionu wojskowego i wręczającymi im na koniec szablę polską rozwaliło system. Koziej skaczący po japońskiej izbie radców to było po prostu ujawnienie pewnego świata, który przedtem był tylko na kamerkach (ach, "Drogówka" mi się przypomina), a z którego nie zostały żadne dokumenty.

  • edytowano October 2023

    Niejawność polskiego wywiadu w wykonaniu Pana Manna

  • edytowano October 2023

    naboku:
    Rybka z tubki!!! ;) padłę

  • Dwie czerwone świnie...

  • Biznesmen Marek Maślanka, kierujący grupą starającą się uratować przez upadkiem Manufakturę Piwa Wódki i Wina zapowiedział, że może ją wesprzeć finansowo jedynie po przyjęciu propozycji układowych, a Janusz Palikot nie będzie już wtedy w zarządzie firmy. Zdaniem Palikota do jej kłopotów oprócz czynników biznesowych przyczyniła się „kampania medialna przeciwko reklamie alkoholu”. - Zaryzykowałem całym swoim majątkiem. Zastawiłem domy, które mam, sprzedałem nieruchomości, ruchomości - podkreślił Palikot.

    https://wirtualnemedia.pl/m/artykul/janusz-palikot-dlugi-zalegle-pensje-manufaktura-piwa-wodki-i-wina-kuba-wojewodzki

  • Drobny opis afery jutubowej pod nazwą Pandora Gate.
    Generalnie to nic specjalnego w zakresie brudów. Nowum jest takie, że osoby ze środowiska jutuberów postanowiły przestać zamiatać pod dywan i wzięły się za czyszczenie przy podniesionej kurtynie! Sugeruję, aby taki Epidiaskop wziął to jako przykład.
    Co do reszty, to na razie nic ponad to, co by można wyciągnąć na środowiska związane z muzyką rozrywkową tak od RAPu po Disko, pracownicy hoteli mogą sporo powiedzieć, choć jak byli uczciwi to chociaż wiek sprawdzali.
    Ja czekam, czy pojawią się osoby z cienia, ci wujkowie, co czekali na 'przygotowane' przez zwyroli influencerów fanki.
    A wzmiankowany Boxdel, to raczej oblech niż zwyrol, natomiast człowiek używający pseudonimu STUU to już pedo.

  • edytowano October 2023

    Grupy młodych fanek to nie jest zjawisko powstałe dopiero w świecie celebrytów yutubeskich lecz datujące się co najmniej od lat 60-tych. Co do koleżki Stuu to oczywiście pełna racja, pozostali to raczej oblechy-gawędziarze.

  • Mnie najbardziej fascynuje fakt istnienia takich koleżków, o którym to istnieniu dowiedziałem się właśnie teraz. Bosz, co trzeba mieć w głowie, by chcieć czegoś takiego słuchać?

  • nie ma już przekazu - równaj w górę
    zresztą, kto miałby wskazać ów kierunek ( w góre)?

  • edytowano October 2023

    @los powiedział(a):
    Mnie najbardziej fascynuje fakt istnienia takich koleżków, o którym to istnieniu dowiedziałem się właśnie teraz. Bosz, co trzeba mieć w głowie, by chcieć czegoś takiego słuchać?

    A co zdaniem Kolegi w głowie mają dwunastolatki?

  • Dzieci nie są zdegenerowanymi idiotami.

  • @los powiedział(a):
    Mnie najbardziej fascynuje fakt istnienia takich koleżków, o którym to istnieniu dowiedziałem się właśnie teraz. Bosz, co trzeba mieć w głowie, by chcieć czegoś takiego słuchać?

    Trzeba mieć 12 lat po prostu.
    2. Teraz weszło to już w etap polowania na czarownicę.

  • edytowano October 2023

    @Smok_Eustachy powiedział(a):

    @los powiedział(a):
    Mnie najbardziej fascynuje fakt istnienia takich koleżków, o którym to istnieniu dowiedziałem się właśnie teraz. Bosz, co trzeba mieć w głowie, by chcieć czegoś takiego słuchać?

    Trzeba mieć 12 lat po prostu.
    2. Teraz weszło to już w etap polowania na czarownicę.

    Kolega ma rację, bo oprócz opisywania rzeczywistych przypadków molestacji nieletnich przez perwersantów zaczynają się wrzutki mające na celu "skancelowanie" niektórych za pomocą insynuacji.

  • @Smok_Eustachy powiedział(a):

    @los powiedział(a):
    Mnie najbardziej fascynuje fakt istnienia takich koleżków, o którym to istnieniu dowiedziałem się właśnie teraz. Bosz, co trzeba mieć w głowie, by chcieć czegoś takiego słuchać?

    Trzeba mieć 12 lat po prostu.
    2. Teraz weszło to już w etap polowania na czarownicę.

    Więc masz 12 lat? Przecież cały wątek założyłeś w którym dzielisz się mądrościami swoich idoli jak Karioner i Gargamel.

  • edytowano October 2023

    Nie jest zasadniczo możliwe aby czyimś idolem był jednocześnie Carrioner i Gargamel.

  • @Przemko powiedział(a):

    /.../

    Więc masz 12 lat? Przecież cały wątek założyłeś w którym dzielisz się mądrościami swoich idoli jak Karioner i Gargamel.

    Wróć jak pojmiesz, że Garguś to Twoje bożyszcze feministyczne. Weszłeś w rolę niekompetentnego dziadersa to cierp.

  • Otwieracie przede mną świat, o istnieniu którego dotąd nie wiedziałem. Co żeście narobili?

  • @los powiedział(a):
    Dzieci nie są zdegenerowanymi idiotami.

    Ale 12 lat to etap intensywnej socjalizacji w rówieśniczym stadzie. Kiedyś takie stadko było małe i robiło głupoty o małym zasięgu, a teraz mają smartfony i stadko wirtualnie rozszerza się na miliony no i głupoty są odpowiednio większe.

  • @los powiedział(a):
    Otwieracie przede mną świat, o istnieniu którego dotąd nie wiedziałem. Co żeście narobili?

    Uprzedzałem. :)

  • edytowano October 2023

    Mając 12 lat moim fanem był nieco satanizujący zespół Slayer, którego tekstów podówczas nie rozumiałem z przyczyn językowych. W moim środowisku rówieśniczym nie było to wówczas żadnym nihil novi.

    Z dwojga złego już lepiej, by obecni 12-latkowie oglądali youtuberów minecraftowych lub lajfstajlowych niż słuchali okultystów.

  • @los powiedział(a):
    Otwieracie przede mną świat, o istnieniu którego dotąd nie wiedziałem. Co żeście narobili?

    Uff. Gdyby nie forumek, myślałbym że tylko ja jestem taki niezorientowany ;-)

  • Tu macie na poważnie:


    A tu nieco nie poważnie:

  • @los powiedział(a):
    Otwieracie przede mną świat, o istnieniu którego dotąd nie wiedziałem. Co żeście narobili?

    Jak masz sześciolatkę w domu musisz się przygotować się na rozróżnianie TeamX od Ekipy, więc za gratis rozszerzyłem Ci światopodgląd!

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.