Skip to content

Le Pen - Macron

135

Komentarz

  • Cztery:

    image
  • Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    TecumSeh napisal(a):
    kulawy_greg napisal(a):
    W dobrą stronę wątek ewoluuje, bo przecież żona Macrona z rodu cukierników :)
    A cukier jak wiadomo to biała śmierć:)
    Oczywiście. Trzy są rodzaje białej śmierci: cukier, kokaina i lekarz pierwszego kontaktu.


    I Simo Hayha.

  • To już pięć;)
    Kto da Vincy?
  • Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    To już nie belgijski?
    francuzi upieraja sie, ze nie belgijski;)

  • Jako że omne trinum perfectum, to proponuję w ramach moderacyi wersję kompromisową:

    Trzy są rodzaje białej śmierci: cukier, kokaina i Simo Hayha.
  • filystyn napisal(a):
    Apropo jedzenia to jak ja przestałem cukrzyć i przestałem jeść słodycze ( no wiadomo i tak cukeir łądują do wszystkiego niemal wiec nie uciekniesz ale.. ). To teraz jak od czasu do czasu na ruski rok zjem cos słodkiego to no za słodkie. Czuje jakby sam cukier był nawalony. Wręcz mnie odrzuca. Niejadalne. A Coli to chyba od dobrych 4 lat nie piłem. Chyba bym zwymiotował jakbym się napił. ;-)
    !
    Nie mamy w domu cukru!
    NIe mamy - i nie mieliśmy - słodzonych napojów!
    (To znaczy, jest w spiżarce do wypieków, ale mniej niż połowa dawki mała żona daje).
    A doczytali koledzy, że w takim keczupie to zwykle ze 25 % cukru nawet jest???!!!
  • Wiekszosc rzeczy zabija w nadmiarze.
  • Jeśli to nie podpucha, to co toto:
    image
  • starybelf napisal(a):
    Jeśli to nie podpucha, to co toto:
    image
    Wygląda jak data urodzin, a o co się rozchodzi?
  • O datę urodzin.
  • I co z nią?
  • Jest inna niż w Łajce.
  • image

    Tu wygląda na tyle lat, ile pokazuje ten dokument.
  • Zatruta jadem kiełbasianym.
  • Czyli madme ma 10 lat więcej niż podają? uwiodła 15latka w wieku 49 lat a obecnie ma 74?
    No nieźle:)
  • zazdrośniki
  • Jakoś nie sądzę. Wiek dzieci raczej zgadza się z oficjalnym wiekiem.
  • W takim razie bez słów przestrzega przed straszną trucizną.
  • Może też tak wyglądać, bo jest chuda. Właśnie miałam zacząć się odchudzać, ale chyba mi przechodzi ochota, chociaż mam problem z ciuchami. Nie wiem, czy warto, bo będą mówić "z tyłu liceum, z przodu muzeum". :)
  • @Cyrylica - warto dla zdrowia, wygląd to sprawa drugorzędna, choć i ten się poprawia, ale najbardziej się poprawia od ćwiczeń.

  • TecumSeh napisal(a):
    @Cyrylica - warto dla zdrowia, wygląd to sprawa drugorzędna, choć i ten się poprawia, ale najbardziej się poprawia od ćwiczeń.

    A już sobie wytłumaczyłam, że nie muszę się odchudzać. :) Jak tu ćwiczyć, kiedy wszędzie łupie i strzyka? Chyba zacznę jeździć na rowerze. Raczej to mus, bo strasznie sapię przy najmniejszym wysiłku. :(
  • Może pływanie? Mało obciążające dla kręgosłupa.
  • Cyrylica napisal(a):
    Może też tak wyglądać, bo jest chuda. Właśnie miałam zacząć się odchudzać, ale chyba mi przechodzi ochota, chociaż mam problem z ciuchami. Nie wiem, czy warto, bo będą mówić "z tyłu liceum, z przodu muzeum". :)
    Prawdą jest, że ludzie z nadwagą do 40 roku życia wyglądają starzej, niż ich szczuplejsi rówieśnicy, ale po czterdziestce się to odwraca - skóra osób grubszych wolniej się starzeje :) Przy odchudzaniu warto pamiętać o ćwiczeniach mięśni twarzy, masażach i odpowiednich mazidłach ujędrniających.
  • Cyrylica napisal(a):
    TecumSeh napisal(a):
    @Cyrylica - warto dla zdrowia, wygląd to sprawa drugorzędna, choć i ten się poprawia, ale najbardziej się poprawia od ćwiczeń.

    A już sobie wytłumaczyłam, że nie muszę się odchudzać. :) Jak tu ćwiczyć, kiedy wszędzie łupie i strzyka? Chyba zacznę jeździć na rowerze. Raczej to mus, bo strasznie sapię przy najmniejszym wysiłku. :(
    Nie wiem, spytam mamy:) Ma 79 lat i ćwiczy codziennie. A zaczęła ledwo 10 lat temu, już ze zniszczonym nieodwracalnie kręgosłupem.

  • Żałuję, że nie napisałem tego od razu. Ten "dowód" to ewidentna fałszywka. Bije fejkowoscią na kilometr. Nie rozumiem, jak ludzie mogą tak łatwo dawać się wkręcać.
  • Se non è vero, è ben trovato, ta pani naprawdę wygląda bardzo staro. Nie pomyślałaby o zastąpieniu jadu kiełbasianego arszenikiem czy choć strychniną? Jednak mniej trują.
  • Ta Pani, a w szczególności jej małżeństwo z obecnym Prezydentem Francji, dowodzi tylko tego że Francja to bardzo oryginalny kraj i pójdzie bardzo oryginalną drogą. Widać Francuzi lubią i potrafią się wyróżniać. Mają tak co najmniej od Rewolucji Francuskiej, a w zasadzie to i wcześniej bo niektórzy mówią że ta rewolucja to była po to coby Markiza de Sade z Bastylii uwolnić. Komuna Paryska też była niczego sobie. Skutki odczuwają do dziś Francuzi i cały świat. Nie należy więc lekceważyć kolejnego wzmożenia ideologicznego nad Sekwaną.
  • Toć wiadomo o co idzie. Mozna być mlodym męcizną i mieć starą żonę?
    Można.
    Więc mozna i być starym facetem z młodą żoną lub bardzo młodą.....muslimy sie juz cieszą....
  • Jak Mahomet i Chadidża, nie da się przyczepić z tego punktu widzenia.
  • Muslimy nie mają nic do tego. Chodzi o poprawność polityczną. Ta poprawność zastępuje i wyłącza zdrowy rozsądek, przyzwoitość i poczucie smaku.Nawet taki, wydawałoby się, barbarzyńca jak ja ma problem z wyartykułowaniem swojego zdania na ten temat. A tymczasem związki osób zbyt różniących się między sobą są ryzykowne gdyż mogą się łatwiej rozpaść niż osób nie tak różnych. Narażone są na większe przeciwności zewnętrzne oraz konflikty i trudniej im osiągnąć harmonię i wspólne cele, jak choćby płodzenie i wychowanie potomstwa. Dotyczy to różnic fizycznych jak wiek i kolor skóry oraz głównie kulturowych jak wyznanie, narodowość, język, obyczaje codzienne itd.Udawanie że różnica wieku 25 lat nie ma znaczenia to zaklinanie rzeczywistości. Nie dostrzeganie że takie różnice są, w większości kultur, łatwiej akceptowane w przypadku starszych mężczyzn niż kobiet to hipokryzja. Twierdzenie że to przesąd godny potępienia bez realnego uzasadnienia to też zaklinanie rzeczywistości. Pozostając przy dzieciach - mężczyzna 60-cio letni może jeszcze zostać ojcem, a kobieta niestety raczej nie.Jest jeszcze kilka innych istotnych różnic faworyzujących mężczyzn pod tym względem. Nic na to nie poradzę, ale taka jest prawda.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.