Skip to content

WYBORY 2023

17810121365

Komentarz

  • edytowano September 2023

    @trep powiedział(a):

    @Mania powiedział(a):
    Dziś mam swój rekord wyświetleń (16 tys) i polubień na tt B)

    Uwielbiam rozumienie liczb przez płeć piękną. Może z tym konkurować jedynie rozróżnianie przez nią kierunków: lewo, prawo.

    Dziś 21.4 tys wyświetleń. Jak to rozumiesz płcio brzydka?

    RozmowaEwa Maria Świderska
    @Ewa296
    Czy jesteś za tym by Aleksander Łukaszenka przyznał białoruskie obywatelstwo Agnieszce Holland za jej ostatni film?
    2:09 PM · 6 wrz 2023
    ·
    21,4 tys.
    Wyświetl

  • Koledzy zapewne spojrzeli na polubienia, a nie na wyświetlenia i stąd nieporozumienie.

  • @Exspectans powiedział(a):
    Koledzy zapewne spojrzeli na polubienia, a nie na wyświetlenia i stąd nieporozumienie.

    Koledzy, zamiast sprawdzić na tt stan faktyczny woleli popisywać się kpinkami.

  • Film Agnieszki Holland, wbrew wcześniejszym zapowiedziom, pojawi się przed wyborami. Nie wiem jak Kaczyński wpłynął na panią Holland, ale coś musi na nią mieć.

  • @JORGE powiedział(a):
    Film Agnieszki Holland, wbrew wcześniejszym zapowiedziom, pojawi się przed wyborami. Nie wiem jak Kaczyński wpłynął na panią Holland, ale coś musi na nią mieć.

    "Jam częścią tej siły, która wiecznie zła pragnąc, wiecznie czyni dobro."

  • edytowano September 2023

    @JORGE powiedział(a):
    Film Agnieszki Holland, wbrew wcześniejszym zapowiedziom, pojawi się przed wyborami. Nie wiem jak Kaczyński wpłynął na panią Holland, ale coś musi na nią mieć.

    O wyjątkowym wstawiennictwie z tamtego świata było nie raz i nie dwa, a przykładów bez liku.

    Niby wszystko pół-żartem, ale z każdym kolejnym przykładem jest to coraz mniejsze pół.

  • "Koalicja Obywatelska stawia w nadchodzących wyborach na coraz większe osobliwości. - Reprezentuję Ostrą Zieleń, jestem aktywiszczem LGBT i aktywiszczem ekologicznym - powiedziała San Kocoń, kandydatka KO w wyborach do Sejmu, przedstawiająca się jako osoba niebinarna. /"

    K.. mać oni naprawdę chcą chyba przegrać te wybory.

    https://polskieradio24.pl/5/1222/artykul/3236006,reprezentuje-ostra-zielen-jestem-aktywiszczem-lgbt-znamy-nowa-kandydatke-ko-do-sejmu

  • Powiedziałx

  • edytowano September 2023

    @posix powiedział(a):
    "Koalicja Obywatelska stawia w nadchodzących wyborach na coraz większe osobliwości. - Reprezentuję Ostrą Zieleń, jestem aktywiszczem LGBT i aktywiszczem ekologicznym - powiedziała San Kocoń, kandydatka KO w wyborach do Sejmu, przedstawiająca się jako osoba niebinarna. /"

    K.. mać oni naprawdę chcą chyba przegrać te wybory.

    https://polskieradio24.pl/5/1222/artykul/3236006,reprezentuje-ostra-zielen-jestem-aktywiszczem-lgbt-znamy-nowa-kandydatke-ko-do-sejmu

    Zaiste Ostra Zieleń dominuje w koafiurze aktywiszcza

  • @posix powiedział(a):
    "Koalicja Obywatelska stawia w nadchodzących wyborach na coraz większe osobliwości. - Reprezentuję Ostrą Zieleń, jestem aktywiszczem LGBT i aktywiszczem ekologicznym - powiedziała San Kocoń, kandydatka KO w wyborach do Sejmu, przedstawiająca się jako osoba niebinarna. /"

    K.. mać oni naprawdę chcą chyba przegrać te wybory.

    https://polskieradio24.pl/5/1222/artykul/3236006,reprezentuje-ostra-zielen-jestem-aktywiszczem-lgbt-znamy-nowa-kandydatke-ko-do-sejmu

    Wcale bym tego nie wykluczał. Ich celem na te wybory jest podporządkowanie Lewicy, Hołowni i PSL. Być może nawet zechcą celowo sprowadzić ich pod próg.
    Co więcej, w perspektywie kilku lat, to wcale nie musi być nieracjonalne.

  • A może chcą przegrać wybory a potem liczyć na ulicę i zagranicę.

  • @rozum.von.keikobad powiedział(a):

    @posix powiedział(a):
    "Koalicja Obywatelska stawia w nadchodzących wyborach na coraz większe osobliwości. - Reprezentuję Ostrą Zieleń, jestem aktywiszczem LGBT i aktywiszczem ekologicznym - powiedziała San Kocoń, kandydatka KO w wyborach do Sejmu, przedstawiająca się jako osoba niebinarna. /"

    K.. mać oni naprawdę chcą chyba przegrać te wybory.

    https://polskieradio24.pl/5/1222/artykul/3236006,reprezentuje-ostra-zielen-jestem-aktywiszczem-lgbt-znamy-nowa-kandydatke-ko-do-sejmu

    Wcale bym tego nie wykluczał. Ich celem na te wybory jest podporządkowanie Lewicy, Hołowni i PSL. Być może nawet zechcą celowo sprowadzić ich pod próg.
    Co więcej, w perspektywie kilku lat, to wcale nie musi być nieracjonalne.

    Bo przejmą elektorat?

  • Aktywiszcze ekologiczne, osoba rzecznicza młodzieżówki krakowskich Zielonych, osoba sekretarna koła partii - tak przedstawia się San Kocoń, ...

    Dziwne wyczucie językowe nakazuje ludziom używanie słowa aktywiszcze. Gdyż tylko jedno słowo znam z tym sufiksem i brzmi ono kurwiszcze, niestety.

  • Nawet w eLkę się nie mieszczę!

  • Chyba w którymś z opowiadań "Cyberiady" jeszcze było "Kobyszczę" ;)

  • To nie tylko jest aktywiszcze, ale również rzecznicze prasowe i ... UWAGA ... człończe. I to ostatnie mi się najbardziej podoba.

  • Jeśli chodzi o tę końcówkę, to jest miejscowość Słobodyszcze, pod którą była bitwa z XVII wieku. ;)
    Jeśli chodzi dziwne formy to kojarzy mi się z inna miejscowość znaną z bitwy - Dębe Wielkie. To jest rodzaj nijaki, co jest mocno nieintuicyjne i kojarzy się z tymi współczesnymi dziwacznymi formami wymyślanymi przez lewaków. ;) Nawiasem mówiąc, ja i mój ojciec parę lat temu spotkaliśmy pewnego człowieka stamtąd. Oczywiście skojarzyliśmy miejscowość z bitwą. On wiedział o tym, ale rozmowa zeszła na co innego. Otóż była jakaś uroczystość w rocznicę bitwy, której częścią była Msza. No i nasz rozmówca nakręcony przez propagandę zaczął nadawać na PiS, że robi "cuda", bo odprawiający ją ksiądz, będący wojskowym kapelanem, został awansowany na wyższy stopień, mimo że jest już emerytowany. Zwróciliśmy mu uwagę, że to nic nadzwyczajnego i żaden przekręt, bo przecież są w wojsku nawet pośmiertne awanse, co dopiero dla emerytów. Był nieco zakłopotany, ale przyznał nam rację.

    @Brzost powiedział(a):
    1. PiS 74 %
    2. SuwPol 62 %
    3. (o dziwo) Peezel 51 %

    Zabawny paradoks. Mnie i Koledze procent zgodności z SP wyszedł ten sam, tyle że w moim przypadku nie było niczego o większym stopniu zbieżności. ;)

  • @Szturmowiec.Rzplitej powiedział(a):

    Aktywiszcze ekologiczne, osoba rzecznicza młodzieżówki krakowskich Zielonych, osoba sekretarna koła partii - tak przedstawia się San Kocoń, ...

    Dziwne wyczucie językowe nakazuje ludziom używanie słowa aktywiszcze. Gdyż tylko jedno słowo znam z tym sufiksem i brzmi ono kurwiszcze, niestety.

    a bożyszcze?

  • Skoro już wymieniamy wszystkie słowa z tą końcówką, to nie może zabraknąć pana Romana.

  • Lepiszcze!
    Taka smoła, którą klei się papę.

  • Reasumując, Tusk zastępuje choć trochę samodzielnych, osobami zależnymi czyli podporządkowanymi. Dlatego Kocoń, Jachira tak, a Schetyna czy Sonik nie.
    Są osoby, które wniosły lewe sposoby finansowania kampanii (patrz Łódź).
    Odnoszę wrażenie, że Tusk idzie na jakieś zdarzenie z rozhuśtaniem emocji, trzeba to wyszukać, bo takie strzały neutralizuje się wcześniej.
    Zabawa z Brejzą juniorem, na koniec kadencji może dać efekt Sawickiej, więc Ziobro niewiele się nauczył albo ma jakieś niecne pomysły.

  • edytowano September 2023

    @Pani_Łyżeczka powiedział(a):
    Lepiszcze!
    Taka smoła, którą klei się papę.

    nie tylko
    można to nazwać też koalicjonowanie
    z tem, że lepiszcze dłużej trzyma ;-)

  • Siedliszcze.

  • Reklama dźwignią handlu.

  • "Zasięgi ugrupowań politycznych na YouTube w pierwszym tygodniu września. Dane: @PSMMonitoring
    .
    @pisorgpl 🔥 13,9 mln wyświetleń
    @KONFEDERACJA_ 450 tys. wyświetleń
    @Platforma_org 209 tys. wyświetleń
    @__Lewica 12 tys. wyświetleń
    @PL_2050 407 wyświetleń
    @nowePSL 0 wyświetleń
    @partiarazem 0 wyświetleń

  • A dla odmiany q.rwiszon jest rodzaju męskiego.

  • A podobno to PiS nie umie w internety, tymczasem Platforma wrzuca grafiki z uśmiechniętym Jarrem i zaciętym Ryżym.

  • edytowano September 2023

    Śledzę kursy na sts. Wczoraj było PiS 35% ZiS 31%. Dziś po południu PiS 35,6% teraz 36,2%. ZiS stabilnie. Dodam, że ostatnie prezydenckie trafili bez pudła.

  • @trep powiedział(a):
    Śledzę kursy na sts. Wczoraj było PiS 35% ZiS 31%. Dziś po południu PiS 35,6% teraz 36,2%. ZiS stabilnie. Dodam, że ostatnie prezydenckie trafili bez pudła.

    Fortuna daje 1,27 na Morawieckiego jako premiera po wyborach.

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.