Skip to content

WYBORY 2023

1568101165

Komentarz

  • @MarianoX powiedział(a):

    @rozum.von.keikobad powiedział(a):

    @los powiedział(a):
    Nikt. Zauważyliście, ze PO nie prowadzi kampanii? Jedynie Tusk ma one man show. Rozpad pewnie się tak daleko posunął.

    W terenie jest akcja plakatowa. Natomiast charakterystyczną jest minimalizacja loga listy (loga partii zazwyczaj nie ma wcale) z maksymalizacją twarzy i nazwiska.

    Bardzo słuszna uwaga, logo na plakatach mających około metra wysokości jest często tak male, ze z drugiej strony dwupasmowej ulicy ciężko jest nazwę partii przeczytać.

    Albo jest logo Platformy Kobiet.

    >

    Pani Kuźnik informuje z przejęciem i oburzeniem, że sztabowcy PiS „przeanalizowali sondaże i wydzielili grupy, które obejmują aż 5,5 mln osób. To właśnie ich poglądom ma odpowiadać przekaz, który kierowany jest w kampanii”. Tę sensację zaczerpnęła podwładna Lisa z portalu gazeta.pl i za tymże portalem snuje opowieść o perfidii partii rządzącej, która zatrudniła specjalistów, dzielących elektorat, według ludzkich oczekiwań i hierarchii spraw, na poszczególne grupy, i opracowujących sposoby dotarcia do nich. I to właśnie wskazaniami owych specjalistów, bynajmniej nie spontanicznymi porywami serca, o, bynajmniej nie, kierują się politycy PiS w kampanii.
    <<<

  • @ms.wygnaniec powiedział(a):

    @los powiedział(a):
    KPN. Komuna niby wróg ale najgorszy wróg Kaczyński.

    Zreszta - nie ma przypadków. Nie dawaliby go na okrągło w prasie, radiu i tv, jakby nie zdał podstawowego testu.

    Jak się nawdychał gazu to i go zapraszać zaczęli, a kanał na jutubce to już wyjątkowo parszywe manipulacje, choć dobrej klasy.

    Hehe.

  • @trep powiedział(a):
    Wredna sucz.

    Wcale się nie zdziwię, gdy zobaczę ja w klubie PIS w przyszłej kadencji - oczywiście po wygranych wyborach.

  • Jak mówiła mądrzejsze rzeczy to lepiej wyglądała.

  • @pantelej powiedział(a):

    @trep powiedział(a):
    Wredna sucz.

    Wcale się nie zdziwię, gdy zobaczę ja w klubie PIS w przyszłej kadencji - oczywiście po wygranych wyborach.

    Dwójka w Siedlcach z Konfy niekoniecznie będzie biorąca... jakieś szanse ma, ale 20-30% na mandat, więcej nie.

  • @Inż powiedział(a):
    Jak mówiła mądrzejsze rzeczy to lepiej wyglądała.

    To normalne.

  • @Przemko powiedział(a):

    @ms.wygnaniec powiedział(a):

    @los powiedział(a):
    KPN. Komuna niby wróg ale najgorszy wróg Kaczyński.

    Zreszta - nie ma przypadków. Nie dawaliby go na okrągło w prasie, radiu i tv, jakby nie zdał podstawowego testu.

    Jak się nawdychał gazu to i go zapraszać zaczęli, a kanał na jutubce to już wyjątkowo parszywe manipulacje, choć dobrej klasy.

    Hehe.

    Bez obawy. Przecież prawie w ogóle nie rodzą się dzieci.

  • Właśnie o to chodzi.

  • @peterman powiedział(a):

    @Brzost powiedział(a):
    A Dorzecze to tylko odnotowuje czy afirmuje?

    Do Rzeszy to opoka kucerii, więc stawiałbym na afirmację.

    W komętach, że jednak pro-PiSuje :)

    Więc ogólnie zamieszanie, bo sama bohaterka się tłumaczy pod postem dorzeczaka, co miała na myśli.

  • edytowano September 2023

    @Szturmowiec.Rzplitej powiedział(a):

    @peterman powiedział(a):
    Nasza była Koleżanka w formie.

    Jak mnie dzieci będą pytać, co znaczy nie wymawiać imienia Boga nadaremno, to im to okażę.

    Wężykiem! Wężykiem!

  • @romeck powiedział(a):

    @peterman powiedział(a):

    @Brzost powiedział(a):
    A Dorzecze to tylko odnotowuje czy afirmuje?

    Do Rzeszy to opoka kucerii, więc stawiałbym na afirmację.

    W komętach, że jednak pro-PiSuje :)

    Więc ogólnie zamieszanie, bo sama bohaterka się tłumaczy pod postem dorzeczaka, co miała na myśli.

    Przecież polski epidiaskop zawsze za ZIS.

  • Za wyjątkiem Jędraszewskiego.

  • no nie no , wielu docenia środki na pomoc kosiołom i kuriom

  • edytowano September 2023

    W ramach leraksu a rozrywki przedwyborczej proponuję ja Barometr wyborczy: https://www.wnp.pl/parlamentarny/barometr-wyborczy-2023/

    Mnie wyjszło, że na partię PiS mam głosiować, więc nie obóżam się jakoś niecodziennie:

  • ku memu zdumieniu PSL Suwerenna PiS

  • A ku mojemu PiS nie ma 100%

  • U mnie PiS- 83. KO-34, reszta pomiędzy tym.

  • U mnie: Prawo i Sprawiedliwość 79%

  • PiS 67%

  • @peterman powiedział(a):
    Nasza była Koleżanka w formie.

    Oni nigdy nie wybaczą kaczyzmowi odebrania politycznego paliwa i pozamiatania tematu aborcyjnego.

  • @los powiedział(a):
    Nikt. Zauważyliście, ze PO nie prowadzi kampanii? Jedynie Tusk ma one man show. Rozpad pewnie się tak daleko posunął.

    Schodziłem dziś schodami za Kierwińskim i słyszałem jak nawijał do telefonu żeby szukać gdzie się da sponsorów bo szmal potrzebny.

  • PiS 72 %

  • edytowano September 2023

    @Szturmowiec.Rzplitej powiedział(a):
    W ramach leraksu a rozrywki przedwyborczej proponuję ja Barometr wyborczy: https://www.wnp.pl/parlamentarny/barometr-wyborczy-2023/

    Fajna zabawa ale jak ktoś chce się poczuć gorzej to niech sobie kliknie i popatrzy jak głosują inni.

    U mnie:

    Rozum i Godność: 74%
    Onuce: 58%
    ("Bez")partyjni: 51%
    Peezeel: 44%
    Leworęczni: 34%
    Zieloni i bez pojęcia: 30%
    Płaczliwi za Dwa Tysi i Pisiąt: 27%

  • PiS 72
    Onuce 65

  • Martwi mnie wysoka Bezpłatnych Samorządowców. To mendy z okolic kuziza.
    40 inwestycji i zmieniają frąd

  • Solidarna Polska - 62%, na drugim miejscu PiS i Konfederacja ex aequo po 60%

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.