Skip to content

WYBORY 2023

13468965

Komentarz

  • Każdy przegrywa starcie z Tuskiem. A dokładniej - tylko ci, co choć na ułamek sekundy odwrócą się do niego plecami. Twarzą w twarz Donek jest mniej skuteczny.

  • @Przemko powiedział(a):
    No ale Senat, Schetyna przegrał starcie z Tuskiem?

    Już dawno, choć i tak długo się bronił... sprawa Nojmana jest dlatego ciekawasza123

  • "Wyrżnąłem nawet swoich najwierniejszych - pomyślcie co zrobię z pisiorami! Głosujcie na mnie!"

  • Nadaje się na bohatera horroru z psychopatą.

  • @peterman powiedział(a):
    "Wyrżnąłem nawet swoich najwierniejszych - pomyślcie co zrobię z pisiorami! Głosujcie na mnie!"

    Na miejscu Czaskowskiego to Schetyny i resztek jego drużyny bym bronił jak niepodległości, bo jak długo Tusk ma zajęcie ....

  • Wciągnięcie Qnia na listy wyborcze stanowi o niezłej desperacji i sile nacisku mecenasa na lokaja Junkera.
    Wiece wyborcze w wykonaniu Tuska to nic o Polsce natomiast nieustanny hejt na PiS i Jarosława Kaczyńskiego osobiście. To jest mega słabe.
    Reasumując na listach PO nie ma miejsca dla Nojmana, Grabarczyka czy Schetyny ale jest dla Jachiry, Sterczewskiego, Kołodziejczaka czy Giertycha.

  • Test dla Polaków, jak głeboko zanurkowali w fekaliach. Sam jestem ciekaw123.

  • Aż sprawdziłem, tam PO ma stabilne 3 mandaty i brak szans na przełom. To jest ciekawee123

  • @los powiedział(a):
    Test dla Polaków, jak głeboko zanurkowali w fekaliach. Sam jestem ciekaw123.

    Od dawna to powtarzam. W teorii wybory najłatwiejsze - w praktyce chyba najtrudniejsze. Bo dla populacji chcącej zostać narodem nie będzie po nich powrotu.

  • @ms.wygnaniec powiedział(a):
    Aż sprawdziłem, tam PO ma stabilne 3 mandaty i brak szans na przełom. To jest ciekawee123

    a ostatnie miejsce nie jest takie złe, biorące jest.

  • Tak.

  • A taki ładny był, prorosyjski.

  • ciekawe1 co G. ma na PO

  • @KazioToJa powiedział(a):
    ciekawe1 co G. ma na PO

    Mecenas? No pewnie PO ma jakiś związek z Polnord S.A.

  • A kiedy Adaś?

  • Ponieważ Bogusław Sonik wyleciał z list KO z powodu konsekwentnej obrony dzieci nienarodzonych, czy to oznacza, że Quń zmienił poglądy, czy jednak to Tuskowi zmiękła faja?

  • A po co Koniu poglądy?

  • loslos
    edytowano August 2023

    Ojtam ojtam.

    A Sonik wyleciał, bo próbował jeździć samochodem po Wenecji. Próbował być uczciwym patriotą w PO, co jest niemożliwe z dwu powodów:

    1. PO to panopticum wszelkich ludzkich dziwactw. Szakira, Qń, Kogucik... Nie ma tam miejsca dla ludzi pokroju Sonika, przecież nawet Grupińskiego wykopali.
    2. Skoro ja to widzę, więc nie sposób by Sonik nie widział czyli jego granie uczciwego patrioty w PO samo w sobie było mocno nieuczciwe. Choć... Paradoksalnie, to dawało mu szansę by tam pozostać. Imitowanie uczciwości i patriotyzmu w PO jest dziwactwem, więc pasuje do dziwaków.
  • edytowano August 2023

    @ms.wygnaniec powiedział(a):
    Ponieważ Bogusław Sonik wyleciał z list KO z powodu konsekwentnej obrony dzieci nienarodzonych, czy to oznacza, że Quń zmienił poglądy, czy jednak to Tuskowi zmiękła faja?

    Aż przeczytałem życiorys p. Bogusława. Co też on robił w PO...

    edit: Powyżej post @losa przeczytałem po napisaniu mojego (punkt 2.)

  • @romeck powiedział(a):

    @ms.wygnaniec powiedział(a):
    Ponieważ Bogusław Sonik wyleciał z list KO z powodu konsekwentnej obrony dzieci nienarodzonych, czy to oznacza, że Quń zmienił poglądy, czy jednak to Tuskowi zmiękła faja?

    Aż przeczytałem życiorys p. Bogusława. Co też on robił w PO...

    edit: Powyżej post @losa przeczytałem po napisaniu mojego (punkt 2.)

    Żona Sonika, Liliana, bardzo fajnie pisze na fejsiku.

  • @Przemko powiedział(a):
    Żona Sonika, Liliana, bardzo fajnie pisze na fejsiku.

    Kiedyś w Kątach Rybackich widziałem tablicę "Mąż łowi, żona wędzi". U Soników jest odwrotnie ;)

  • edytowano August 2023

    Ponieważ listy nie są zarejestrowane, to wszelkie publikacje, że Kałownia i Lewizna są poniżej progu traktuję jako rozpaczliwy element dyscyplinujący.
    Podsumowując, antypolski elektorat plebiscytowy to 10 mln, ale gdy nie mamy takiej sytuacji to Kało ma szklany sufit ilościowy! dlatego zamiast prowadzić działania profrekwencyjne prowadzi działania zniechęcające. Dramatycznie desperacka strategia.

  • A propos immunitetu dla mecenasa - Ignac cytuje przepisy, że immunitet nie obejmuje czynów popełnionych wcześniej.

    USTAWA
    z dnia 9 maja 1996 r.
    o wykonywaniu mandatu posła i senatora
    Art. 7. [Immunitet procesowy]
    1.
    Od dnia ogłoszenia wyników wyborów do dnia wygaśnięcia mandatu poseł lub senator nie może być pociągnięty do odpowiedzialności karnej bez zgody Sejmu lub Senatu, z zastrzeżeniem art. 8 oraz art. 10b ust. 2.
    2.
    Zakaz, o którym mowa w ust. 1, dotyczy czynów popełnionych do dnia wygaśnięcia mandatu, w tym czynów popełnionych przed dniem ogłoszenia wyników wyborów.
    3.
    Przepis ust. 1 nie ma zastosowania w postępowaniu karnym, wszczętym przed dniem ogłoszenia wyników wyborów, wobec osoby, która została wybrana na posła lub senatora.

  • edytowano August 2023

    A co mówi o tym CUŁE?

  • Kolejne dwie uwagi:

    • PO wraz z sojusznikami ostatni raz wygrała wybory na szczeblu krajowym z PiS 11 lat temu, można powiedzieć, że przegrywanie z PiS wpisało się w DNA PO;
    • u Czaskoskiego Tusk zaprezentował, że obraz Polskości ma wzięty z niemiecko-ruskiej propagandy:

    Mam dosyć mitów i legend jak wspaniale jest przegrywać, jakie to jest niesamowicie arcypolskie powstać i przegrać. Nie chcę wam tego zafundować

    Źródło cytatu.
    Historycznie Polacy słynęli z zaradności i wygrywania w sytuacjach 'niemożliwych', dopiero sprostytuowanie części i wymordowanie pozostałej części elity to zmieniło.

  • @trep powiedział(a):
    A po co Koniu poglądy?

    I szybko się okazało, że niepotrzebne:

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.