Skip to content

Witamy ostatnią falę ex-Rebelyantów!

edytowano August 2017 w Powitania
Witamy ostatnią falę uchodźców! (Rebelya.pl/forum/)
Chlebem i solą.
Oraz Regulaminem.

Martwiliśmy się (trochę i nie wszyscy)!

Wątek Dzień Dobry na Dzień Dobry! :)
Otagowano:
«13456

Komentarz

  • Hehe,
    link spod "martwiliśmy się" daje:

    Not Found
    The requested URL /excathedra.pl/index.php was not found on this server.
    Apache/2.4.7 (Ubuntu) Server at www.excathedra.pl Port 80



    A na serio, są jacyś nowi uchodźcy? Duża ta fala?
  • edytowano August 2017
    Zobaczymy, na razie zarejestrowano jednego :-) Oraz drugiego, który już tu kiedyś był i zniknął.
    Tak właściwie to sam też czuję się pół- (lub ćwierć-) uchodźcą, bo ostatnio jeszcze się tam pojawiałem w ściśle wybranych wątkach.
  • Może nie ostatnia fala, bo byłam, zniknęłam, teraz ponownie się pojawiłam. Podczytywałam(znowu) ostatnio Rebelkę a teraz nie mam się gdzie podziać :)
  • To się podziej tutaj. Jest całkiem dobrze. :)
  • Cyrylica napisal(a):
    To się podziej tutaj. Jest całkiem dobrze. :)
    Oczywiście pod warunkiem, że nie zamierza się Wkraczać. Dla Wkraczających nie ma tu nic ciekawego.
  • peterman napisal(a):
    Cyrylica napisal(a):
    To się podziej tutaj. Jest całkiem dobrze. :)
    Oczywiście pod warunkiem, że nie zamierza się Wkraczać. Dla Wkraczających nie ma tu nic ciekawego.
    A cicho bądź ! Niech ktoś wkroczy ! Zobaczymy co będzie. Zagraj, zagraj, jak za dawnych lat, jak za dawnych lat, jak za dawnych lat ...

  • Ta, graj Romie graj... ;)
  • edytowano August 2017
    peterman napisal(a):
    Ta, graj Romie graj... ;)
    Boszsz! Prawie przeczytałem: romecku graj! :)
  • Ja jestem wygnańcem z biletem wilczym.
    Dzień dobry
    Państwu Wszystkim.
  • Dzień dobrry, a pod jakim niczkiem pisałeś?
  • Właśnie został wpuszczony jeszcze jeden dawny dobry znajomy :-)
  • Czołem!
  • Przemko napisal(a):
    Dzień dobrry, a pod jakim niczkiem pisałeś?
    Pod swoim nazwiskiem,
    (jestem kobita)
    Bożena Nowicka.
    miałam wtedy wrażenie, że fR jest autentyczne i zasługuje na moją jawność (hehe)
    Michał5 to od dawien stały nicek od michalkiewicza i z salonu.
    Zakurzony od leżenia w kącie.

    Dzieńdobrydzieńdobry Brzoście:)

  • Dzień dobry wieczór :-)
    A znajomy o którym wspominałem, już się widzę ujawnił w wątku powitalnym!
  • witamy:)

    no to gdzie Notto?!

    Notto!!!!
  • Notto kiedyś dawno temu się zarejstrowała i znikła. W każdym razie na liście użytkowników figuruje.
  • Cyrylica napisal(a):
    To się podziej tutaj. Jest całkiem dobrze. :)
    Więc się nieśmiało rozgaszczam, rozglądam i zaczynam podziewać :)
  • modraszek napisal(a):
    Cyrylica napisal(a):
    To się podziej tutaj. Jest całkiem dobrze. :)
    Więc się nieśmiało rozgaszczam, rozglądam i zaczynam podziewać :)
    :)

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • Miło Wasz powitać! :-)
  • Czworo kolejnych "uchodźców" u bram :-)
  • No i dobrze. Przerażenie mnie ogarnia, kiedy widzę, jak padają kolejne bliskie mi fora. Może choć to się uchowa.
  • Przynajmniej jest gdzie wkroczyć ;))

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • Uwaga - oznajmiam, że ludziska skontaktowali się z samym PTP i okazuje się, że wieści o śmierci Rebelki są przedwczesne. Są jakieś problemy techniczne, bodajże z serwerami, wymagające interwencji PTP właśnie, a tenże ma na głowie kołowrotek związany z jesienną ramówką i nie ma czasu się tym zająć. Nie wiem kiedy, ale Rebelya ma wrócić.
  • edytowano August 2017
    Może lepiej, żeby już nie wracała? Dla mnie FR zaczęło się kończyć po wprowadzeniu nowego layoutu (chyba w 2012 OIDP) - odtąd był już wyraźny zjazd. Trochę szkoda, bo od FR zacząłem w 2011 moją przygodę z forami postFFowymi.

    EDIT: drobne uściślenie
  • Anika napisal(a):
    Uwaga - oznajmiam, że ludziska skontaktowali się z samym PTP i okazuje się, że wieści o śmierci Rebelki są przedwczesne. Są jakieś problemy techniczne, bodajże z serwerami, wymagające interwencji PTP właśnie, a tenże ma na głowie kołowrotek związany z jesienną ramówką i nie ma czasu się tym zająć. Nie wiem kiedy, ale Rebelya ma wrócić.
    Petep grzebiący w skryptach php Rebelyi albo Petep wymieniający uszkodzony dysk na serwerze - kupuje ktoś takie obrazki? Jak na moją ciasną wyobraźnię, jedyny problem techniczny wymagający działań Petepa i blokujący aktywność serwisu webowego, to są klucze/kodziki do serwera, coś na kształt sprawy sprzed paru lat - "Bielan i kluczyki kontra rozłamowcy od Kluzicy".

    Jeżeli z zacytowanej informacji wyrzucić słowo "techniczne", to całość ładnie konweniuje.

  • Zacytuję dokładnie jego wpis, który ktoś wkleił na fb, bo dla mnie te techniczne sprawy to czarna magia, nawet nie umiem tego powtórzyć. ;)

    "firma hostingowa zmieniała serwer, a dnsy sa gdzie indziej - to wymaga kilku moich interencji a ja od tygodnia nie moge."
  • Z powyższego wynika, że tylko Petep posiada hasło do panelu konfiguracyjnego domeny rebelya.pl i/lub że nie ma (czy też nie chce mieć) innej osoby, która by mu tę drobną przysługę zrobiła w pińć minut po tym jak dostałaby dane do zalogowania.

    Czyli "kodziki".
  • Kodziki zagrzebane w archiwum pocztowym na starym komputerze, zapewne.
  • generalnie "uchodźcy" nie wzbudzają entuzjazmu
  • Średnio miłe
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.