Skip to content

Witamy ostatnią falę ex-Rebelyantów!

2456

Komentarz

  • Można by zmienić tytuł wątku
  • I niektóre wpisy?
  • melduje się rozbitek z Rebelyi :)
  • KAnia napisal(a):
    generalnie "uchodźcy" nie wzbudzają entuzjazmu
    Nie rozumiem tego wpisu. Proszę o wyjaśnienie w jakim sensie u Koleżanki "nie wzbudzają entuzjazmu".
  • w ogólnym
  • Pewnie fsęsie określenia mającego w Jewropie określone konotacye.
    Nie fsęsie człowieków tem określeniem określanych.
  • gloomy napisal(a):
    melduje się rozbitek z Rebelyi :)
    chlebkiem i sola, a ze nie ma odpowiedniej ikonki to czym chata bogata;):

    ~O)
  • KAnia napisal(a):
    w ogólnym
    U mnie zaś w sensie szczególnym wzbudzają entuzjazm z faktu przybycia.
  • MarianoX napisal(a):
    KAnia napisal(a):
    w ogólnym
    U mnie zaś w sensie szczególnym wzbudzają entuzjazm z faktu przybycia.
    No to mamy zupełnie różne odczucia. Bywa
  • edytowano August 2017
    Anika napisal(a):
    Zacytuję dokładnie jego wpis, który ktoś wkleił na fb, bo dla mnie te techniczne sprawy to czarna magia, nawet nie umiem tego powtórzyć. ;)

    "firma hostingowa zmieniała serwer, a dnsy sa gdzie indziej - to wymaga kilku moich interencji a ja od tygodnia nie moge."
    Adres DNS-a zmienia się w minutę, a serwer "mieli" pracę max. 24 godziny, aby sieć (przeglądarka) te nowe miejsce domeny rebelya.pl odnalazła!
    randolph napisal(a):
    Z powyższego wynika, że tylko Petep posiada hasło do panelu konfiguracyjnego domeny rebelya.pl i/lub że nie ma (czy też nie chce mieć) innej osoby, która by mu tę drobną przysługę zrobiła w pińć minut po tym jak dostałaby dane do zalogowania.

    Czyli "kodziki".
    Te cztery minuty różnicy to zalogowanie się do panelu iu sprawdzenie, czy wpisałem poprawnie nowy DNS :)

  • KAnia napisal(a):
    MarianoX napisal(a):
    KAnia napisal(a):
    w ogólnym
    U mnie zaś w sensie szczególnym wzbudzają entuzjazm z faktu przybycia.
    No to mamy zupełnie różne odczucia. Bywa

    Nie zmienię, bo się "rozniosło", ale rozumiem. Wymyśliłem na "gorąco".
  • Anika napisal(a):
    Rebelya ma wrócić.
    właściwie przecież nie odeszła, przybrała tylko nieco inną formę,

    szata graficzna, eleganckie tło, jest czysto rebeliancka a wyświetlana maksyma "The host you have requested is actually unreachable" wyraża rebelianckiego ducha zarówno w treści, jak i w formie

  • @polmisiek - nie ten wątek! Chyba jednak zmienię tytuł wątka! Przenieś proszę, albo ja gdzieś to dam... :)
  • edytowano August 2017
    Ups :)
    Usunięte
  • romeck napisal(a):
    Chyba jednak zmienię tytuł wątka! Przenieś proszę, albo ja gdzieś to dam...
    Nowy tytuł do bani. Stary był fajny, 2 znaczny (a nawet wieloznaczny).
    Co to w ogóle jest ex-Rebelyant? Ktoś kto nie chce już być rebelyantem? R*b*ly*ntem się jest dożywotnio :D

  • kulawy_greg napisal(a):
    R*b*ly*ntem się jest dożywotnio :D

    parę osób jednak się nawróciło

  • ...myślę, myślę, coś wymyślę jeszcze.... :)
  • Laudetur Iesus Christus et Maria semper Virgo!


    Na rebelya miałem nick "A. P." na forum krzyż "sm", ale mnie zbanował tam szkielet, nie podając przyczyny, siła moich argumentów została stłamszona argumentem siły, innego nie miał, co gorsza ubzdurał sobie coś o moim życiu prywatnym. Szkoda, bo jako jeden z niewielu miałem chęci obnażać lichość pseudoteologii sedeszurów.

    Jestem extradsem.
  • No proszę. I na Ex Cathedrę trafił wigilijny, niespodziewany Gość.
    Szczęść Boże!

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • Łelkam tu
    Szkielet też tu jest :D
    Będzie pysznie ;)
  • W taki dzień...

    image
  • Welcome! Pamiętam Kolegę z byłej Rebelyi. Mam nadzieję, że się ze szkieletem nie pozjadacie nawzajem bo on tu już jest :-) W razie czego Administracja czuwa.
  • Co było na Rebelce zostało na Rebelce. Pies jebał Paukę, chaos administracyjny (ryba psuje się od głowy) i wszystko co związane z tym, z góry skazanym na porażkę, portalikiem. Tutaj wszyscy mają czystą kartę (tak administracjo ?)
  • edytowano December 2017
    w szklanych pszczołach Ernesta Młodszego jest taki passus
    "mam swoją kamizelkę, nie jest ona biała, są na niej ślady starych czasów i dziury głębsze niż tylko do skóry.
    nie chcę nowej białej kamizelki , pochowajcie mnie w tej starej. "

    btw dobra książka, choć fantastyczna

    pps
    Pałce i innym transferowanym w spółkach i na parlamentarnych półkach, którym wpisy na rebelce mogły by zaszkodzić życzę wiele przyjemności, Jorge ujął to odważnie dość,
    w każdem razie życzę nowym ekipom w TVP i w nowych klubach poselskich sukcesów do udźwignięcia.
  • Poważnie Młodszego?
  • JORGE napisal(a):
    Co było na Rebelce zostało na Rebelce. Pies jebał Paukę, chaos administracyjny (ryba psuje się od głowy) i wszystko co związane z tym, z góry skazanym na porażkę, portalikiem. Tutaj wszyscy mają czystą kartę (tak administracjo ?)
    He, he, Lizus.
    A wielbłądy gdzie? ;))

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • AnnaE napisal(a):
    A wielbłądy gdzie? ;))
    Ciągną z 3 Królami, za niecałe 2 tygodnie powinny chyba dotrzeć ;-)

  • APsm napisal(a):
    Jestem extradsem.
    To niedobrze...
    Ja o sobie mówię "niedzielny trads" :)

    A trafiłem tu w zasadzie prosto z forum Krzyż, bo na Rebelyi nie zdążyłem się zadomowić, a forum IVRP to w zasadzie pre-excathedra była (po ewakuacji z Rebelyi)


    ps. do dziś moja grafika jest na forum Krzyż :)
    ps.2 kol. Szkielet jest tutaj, mam nadzieję że nie dojdzie do bójek



  • JORGE napisal(a):
    ...Tutaj wszyscy mają czystą kartę (tak administracjo ?)
    I oto kolejne złote zdanie do wpisania do Leguraminu!!!

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.