Skip to content

Sabat i "Botoks"

edytowano October 2017 w Forum ogólne
We wtorek odbył się kolejny ogólnopolski, finansowany w znacznej mierze z zagranicy Czarny Sabat w wykonaniu PO-wców, KODziarzy, lewicowych feministek, starych uboli, komunistów, żuli i osób wynajętych za pieniądze..

W miniony weekend miał premierę film Patryka Vegi pt. "Botoks". Stworzył on swego czasu bardzo dobry i szczery serial "Pitbull" oraz kasowe filmy kinowe na nim oparte. Zawsze epatował brutalnością i wulgarnym humorem, jednakże miał bardzo dobry zmysł obserwacji.

Film "Pitbull - Niebezpieczne kobiety" został dość pozytywnie przyjęty przez środowiska lewicowe - jego bohaterkami były silne, zdeterminowane i często dość okrutne przedstawicielki piękniejszej płci. Brutalność i wulgarność dotąd nie przeszkadzały.

Jednak w momencie premiery "Botoksu" wśród lewactwa wybuchł AMOK - okazało się, ze reżyser Vega nie popiera ABORCJI i realistycznie pokazuje jej przebieg.oraz uderza m. in. w przemysł farmaceutyczny.

Moja koleżanka z pracy, uczestniczka czarnych marszów i jednocześnie aktywna działaczka Dominikańskiego Centrum Informacji o Sektach (tak!!) ubolewa, że w kinach króluje prymtywne film Vegi zamiast jakichś filmów "artystycznych", które w tydzień po premierze ZNIKNĘŁY z ekranów.

Oto repertuar z gdańskich kin:

Dzisiaj - 4 PAŹDZIERNIKA 2017

Film "Botoks" będzie prezentowany w godzinach:

10:00
10:30
11:00
12:00
13:00
14:00
15:00
16:00
16:30
17:00
18:00
19:00
19:30
20:00
21:00
22:00
22:30

Idzie na to, że będzie to być może najbardziej kasowy film w dziejach polskiego kina.

Jakiś krytyk filmowy napisał, że Vega STWORZYŁ potwora. A może on go tylko POKAZAŁ?
«1345

Komentarz

  • Kinowe dokrętki Pitbula, były wg mnie żenujące. Niebezpiecznych Kobiet już nie widziałem. Ta piosenka jest nagrana dla pieniędzy - wszystko w temacie. Botoks został tak zjechany na portalach, że zakładałem, że kolejny szit dla kaski. A może jednak nie ?
  • Wszytko co najlepsze w Botoksie jest na zajawkach tego filmu pojawiających się przed premierą filmu w necie. To opinia mojej koleżanki która na filmie była. O wydziwięku antyaborcyjnym również mówiła. Planuję obejrzeć ten film, zwłaszcza że dotyczy on realiów ochrony zdrowia.
  • marniok napisal(a):
    Wszytko co najlepsze w Botoksie jest na zajawkach tego filmu pojawiających się przed premierą filmu w necie. To opinia mojej koleżanki która na filmie była. O wydziwięku antyaborcyjnym również mówiła. Planuję obejrzeć ten film, zwłaszcza że dotyczy on realiów ochrony zdrowia.
    Kolego Marnioku,
    pracując w branży potwierdzasz, że jest tak źle jak na zajawkach, czy nie?
  • JORGE napisal(a):
    Botoks został tak zjechany na portalach, że zakładałem, że kolejny szit dla kaski. A może jednak nie ?
    Chyba jednak nie.
    marniok napisal(a):
    Wszytko co najlepsze w Botoksie jest na zajawkach tego filmu pojawiających się przed premierą filmu w necie. To opinia mojej koleżanki która na filmie była. O wydziwięku antyaborcyjnym również mówiła.
    Tak samo było z PitBullem. A jak rzuciłem okiem na recenzje, to choć starali się autorzy wyszukiwać jakieś argumenty, ale i tak na końcu i tak okazywało się, że jedynym powodem dawanie skrajnie słabych ocen (np 1/10) była aborcja.
  • Już pisząc scenariusz Vega musiał wiedzieć, że idzie na czołówkę z czarnymi torbami i ich sponsorami. Samo podjęcie tematu i pokazanie aborcji tak jak ona wygląda to zawodowy wyrok śmierci w Tenkraju.

    Ale - dzisiaj na pysk z PISF poleciała Sroka. Może jednak Vega dobrze odczytał kierunek nowych wiatrów? A może rzeczywiście postanowił zrobić coś dobrego?
  • No to trzeba isć na ten Botoks, chociaż Vegi nie lubię. Efekciarz irytujący, ale taka jest większość artystów.
  • Vega jest pono nawrócony - tak sam o sobie gada.
    Są oczywiście katolewacy, katosalonowcy, itp - wiadomo. Vega jednakże poza tym, że dał się urobić chłopakom ze WSI (vide jego film "służby specjalne") chyba jednak zupełnie świadomie poszedł na zderzenie.
    A film w weekend otwarcia obejrzało 700 tys ludzi.

    Co do sabatu czarownic - jest pozamiatane proszę państwa. Było to groźne rok temu - obecnie zostały popłuczyny. Dobra nasza.

    Co do aborcji - uważam jednak że PiS powinien znowelizować ustawę wyłączając możliwość aborcji dzieci z zespołem Downa. Tylko to i aż to - i na sztandary powinien trafić Maciek z Klanu i słodkie dziewczynki z zespołem Downa z laurkami i kwiatami w rękach, mówiąc czule "pozwól mi żyć", "ja też potrafię kochać" i tak dalej.

    Tylko zdeklarowane wiedźmy będą otwarcie przeciw, a tych są jednostki.
  • edytowano October 2017
    JORGE napisal(a):
    Kinowe dokrętki Pitbula, były wg mnie żenujące. Niebezpiecznych Kobiet już nie widziałem. Ta piosenka jest nagrana dla pieniędzy - wszystko w temacie. Botoks został tak zjechany na portalach, że zakładałem, że kolejny szit dla kaski. A może jednak nie ?
    Dopóki nie ruszył tematu aborcji jakoś "portale" go nie atakowały za brutalność w poprzednich filmach.

    Proszę o podanie przykładu innego twórcy, który "dla kaski" pokazał szczegóły aborcji i rozwścieczył środowisko lewacko-feministyczne.
  • Nie atakuję Botoksu. Po prostu uznałem, że jest to kolejny film z cyklu dla pieniędzy. Na tyle słaby, że nawet go mejnstrim zjechał. Okazuje się, że tu może być drugie dno. I tyle, dlatego Botoks obejrzę.

    Natomiast sam Vega w Służbach Specjalnych dokonał samozniszczenia pokazując służby ery Macierewicza. Nawrócony czy nie, pojechał durnym schematem. Słabe to było okrutnie. A więc na pana Vegę będę patrzył zawsze z ostrożnością.
  • Vega się po prostu nie boi, ma pozycję i uważa, że sobie poradzi. No i zapewne też postawił na nową kartę trochę.
  • edytowano October 2017
    JORGE napisal(a):
    Nie atakuję Botoksu. Po prostu uznałem, że jest to kolejny film z cyklu dla pieniędzy. Na tyle słaby, że nawet go mejnstrim zjechał. Okazuje się, że tu może być drugie dno. I tyle, dlatego Botoks obejrzę.

    Natomiast sam Vega w Służbach Specjalnych dokonał samozniszczenia pokazując służby ery Macierewicza. Nawrócony czy nie, pojechał durnym schematem. Słabe to było okrutnie. A więc na pana Vegę będę patrzył zawsze z ostrożnością.
    To wszystko prawda, ja się z tym akapitem w pełni zgadzam oraz z Kolegi oceną "Służb Specjalnych", poza tekstem (na temat "Botoksu" oczywiście) , że "Na tyle słaby, że nawet go mejnstrim zjechał.". Od kiedy mejnstrim z GW/Newsweek/Polityka przejmuje się faktyczną jakością artystyczna jakiegoś filmu?

    Chodzi o to, że nawet reżyserzy z holiłudu o nieporównywalnie silniejszej pozycji zawodowej nie pokusili się o nawet ALEGORYCZNE pokazanie aborcji, bo oznaczyłoby to dla nich wypadnięcie z zawodu na kilka lat, jeśli nie dożywotni "wilczy bilet"

    Niektórzy Koleżanki i Koledzy chyba nie do końca zdają sobie sprawę jaki opętańczy skowyt w środowiskach "lewej ręki" wywołał "Botoks", który nie jest oczywiście filmowym arcydziełem. Słyszę ten skowyt od kilku dni, a zaznaczam, ze nie pracuję w żadnej spółce nomenklaturowej.
  • edytowano October 2017
    Niestety muszę ponownie zmienić zdanie. Obejrzałem zwiastuny. O nie nie, te same ryje, te same żarty, tak samo wyostrzone. Mnie filmy Vegi irytują. Smarzowskiego dobijają, Vegi irytują.

    I znowu ten kark z Białegostoku. Jego były szef, który od jakiegoś czasu, po wielu latach, jest znowu na wolności powiedział, że tego aktorzynę konfidenta kiedyś odstrzeli. Wiecie, że to był zwykły bandyta ? Kurwy, wymuszenia, haracze, narkotyki, zdejmowanie ludzi, tym się zajmowali.
  • Rok temu byłem na takich zabawowych regatach na Mazurach, gdzie przypłynęła również łódka z dwoma kolesiami na wózkach. Wiecie jak jeden z opiekunów się do nich zwracał ? Choć jebany kaleko cię z łódki wytaszczę. Albo
    - wstań i idź. Albo - co, znowu się najebałeś kadłubku ? Wszystko to w formie niby żartów, a na początku raziło okrutnie.

    Gdyby był tam Vega miał by materiał na film. Ale film nieprawdziwy. Bo poza bardzo specyficznym odnoszeniem się, opiekun był złotym człowiekiem. Młody chłopak, zaangażowany w jakąś fundację, cały czas pomaga ludziom niepełnosprawnym, jest na każde zawołanie. Podopieczni rozumieją jego grę w jebanego kalekę, nie wygląda, że im to przeszkadza. Bo wiedzą co im naprawdę robi. On sam trochę się przyznał, że to jego odnoszenie to forma odreagowania, bo codziennie obcuje z naprawdę trudnymi ludźmi.

    Vega wykrzywia obraz świata.
  • Pitbull był serialem dopracowanym. Widać, że Vega sporo spędził w komisariatach, miał czas. Jego bohaterowie, dialogi, historie były prawdziwe. Dzieło dopieszczone, można powiedzieć. Ale po serialu Vega przyspiesza i zaczyna płodzić coraz więcej. Wszystko szybko, uproszczone, uskrajnione. Usłyszał gdzieś fajny dialog to szybko do filmu. Ja widzę zasadniczą różnicę.
  • Nikt się chyba nie upiera że Vega robi jakieś wybitne filmy. Ale publika to kupuje więc do pokazania czegoś dobrego nadaje się doskonale. Tu Vega gra z nami i za to go lubimy.
    Co do Macierewicza to jak napisałem - Vegę do swojej wersji przekonały WSI. I tego już nie zmienimy. I za to go nie lubimy.
    Co do wykrzywiania obrazu świata - no heloł, któryż polski film w dzisiejszych czasach (powiedzmy w bieżącej dekadzie) pokazuje prawdziwy obraz świata?
    Poważnie, dajcie znać, bo jeśli jest taki, to coś mi umknęło, a chętnie obejrzę.
  • TecumSeh napisal(a):

    Co do aborcji - uważam jednak że PiS powinien znowelizować ustawę wyłączając możliwość aborcji dzieci z zespołem Downa. Tylko to i aż to - i na sztandary powinien trafić Maciek z Klanu i słodkie dziewczynki z zespołem Downa z laurkami i kwiatami w rękach, mówiąc czule "pozwól mi żyć", "ja też potrafię kochać" i tak dalej.
    No i oczywiście v-ce Minister Patryk Jaki.

  • loslos
    edytowano October 2017
    TecumSeh napisal(a):Co do wykrzywiania obrazu świata - no heloł, któryż polski film w dzisiejszych czasach (powiedzmy w bieżącej dekadzie) pokazuje prawdziwy obraz świata?.
    Żaden. I to panów artystów dyskwalifikuje.

  • edytowano October 2017
    kulawy_greg napisal(a):
    marniok napisal(a):
    Wszytko co najlepsze w Botoksie jest na zajawkach tego filmu pojawiających się przed premierą filmu w necie. To opinia mojej koleżanki która na filmie była. O wydziwięku antyaborcyjnym również mówiła. Planuję obejrzeć ten film, zwłaszcza że dotyczy on realiów ochrony zdrowia.
    Kolego Marnioku,
    pracując w branży potwierdzasz, że jest tak źle jak na zajawkach, czy nie?
    Sądzę że sytuacje są prawdziwe, pozbierane z życia, zasłyszane przez reżysera. Na przestrzeni lat sporo skandali się wydarzyło i są one gotowym scenariuszem na film.
    Nie jest to nic nowego, niestety, ale też nie jest to powszechnie praktyka.
  • edytowano October 2017
    parówy napisały:
    http://aszdziennik.pl/121223,dramat-przeziebionego-vegi-poszedlby-do-lekarza-ale-boi-sie-ze-go-zabija-zgwalca-i-zbezczeszcza-zwloki
    Za późno, parówkowe cioty. Mariole i Seby już zobaczyły, jak "to" naprawdę wygląda.
  • To drugi wpis aszdziennika na temat Vegi w ciągu tygodnia.
  • PFN powinna u Vegi zamówić film o sędziach zamiast tych głupich bilbordów za 20 baniek

    image
  • TecumSeh napisal(a):
    No właśnie.
    Hitem internetów jest ostatnio tekst z aszdziennika:
    http://aszdziennik.pl/121223,dramat-przeziebionego-vegi-poszedlby-do-lekarza-ale-boi-sie-ze-go-zabija-zgwalca-i-zbezczeszcza-zwloki
    no wreszcie luz do specjalistów!
    kolejni ministrowie nie dali rady, a tu jeden artysta jedno dzieło i po sprawie
  • TecumSeh napisal(a):Co do aborcji - uważam jednak że PiS powinien znowelizować ustawę wyłączając możliwość aborcji dzieci z zespołem Downa. Tylko to i aż to - i na sztandary powinien trafić Maciek z Klanu i słodkie dziewczynki z zespołem Downa z laurkami i kwiatami w rękach, mówiąc czule "pozwól mi żyć", "ja też potrafię kochać" i tak dalej.
    Tak! I potrzebna by była BARDZO DOBRA kampania reklamowo-informacyjna nt. takich dzieci. Śliczne dziewczynki, ale też pokazanie, że takie dziecko może być miłością i radością. Żeby matki się nie bały, bo strach jest najgorszy.

  • @Erka - uwierz mi że naprawdę niewiele trzeba. Dzieci z zespołem Downa rodzi się tysiące, a zabijanych jest niecały tysiąc. Ja wiem że to bardzo dużo, ale zwróć uwagę na proporcje - większość, i to zdecydowana, rodzi dzieci. Zespół Downa nie działa też tak na wyobraźnię jak stereotypowa "roślinka która i tak umrze" - bo tak to przedstawia lewactwo.
    Naprawdę - czarne wiedźmy miałyby spory problem, by wypracować narrację, nie my. Przykład Maćka z Klanu i Korkiego Tatchera pokazuje że tacy ludzie mogą odnieść sukces krajowy i międzynarodowy. Nawet Gromosław Czempiński ma syna z zespołem Downa i się go nie wstydzi - możnaby zyskać nieoczekiwanych sojuszników w kampanii.
    Naprawdę - temat jest na wyciągnięcie ręki. Ale nie - bo przecież jeśli proponujesz "tylko" ochronę dzieci z zespołem Downa to jesteś jebanym mordercą na podobieństwo czarnych wiedźm - bo nie chronisz KAŻDEGO życia. A rozważania o realności rozwiązań, metodycznym podejściu do tematu, itp to w ogóle siara i piekło. Aha i Lech Kaczyński to też morderca, byłbym zapomniał.
  • Ciekawe1; na Islandii już od iluś lat w ogóle nie rodzą się dzieci z Downem. Zgadnijcie dlaczego.
  • TecumSeh napisal(a):Co do aborcji - uważam jednak że PiS powinien znowelizować ustawę wyłączając możliwość aborcji dzieci z zespołem Downa. Tylko to i aż to - i na sztandary powinien trafić Maciek z Klanu i słodkie dziewczynki z zespołem Downa z laurkami i kwiatami w rękach, mówiąc czule "pozwól mi żyć", "ja też potrafię kochać" i tak dalej.
    Czy nie to właśnie zakłada projekt, pod którym podpisy obecnie są zbierane w kościołach? Z tego co kojarzę z ogłoszeń parafialnych, to zakłada on właśnie likwidację przesłanki eugenicznej. Było też podkreślane, że ma poparcie epidiaskopu. To może jednak się uda?

  • Jurek wuj, hare, hare. A czemuż to ach czemuż w czasie pamiętnym PiS nie był łaskaw dla dzieci z Downem, a teraz już będzie?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.