Skip to content

To jest wojna

1246714

Komentarz

  • loslos
    edytowano February 2018
    Nie zauważyłem jakiegoś wzmożenia u biskupów i papieża w chwilach próby, np. podczas powstań przeciw heretykom i schizmatykom. Jestem Polakiem a nie księżakiem.
  • edytowano February 2018
    Przez wieki był Pan Profesor obecny na Watykanie i widział Pan każde drgnienie serc papieskich????

    Jestem rzymskim katolikiem, Polakiem, kobietą i matką, wieśniaczką ...

    Bez modlitwy tysięcy takich jak ja nic nie zrobią internetowi przywódcy... i ci rzeczywiści...wybrani i mniej wybrani...
    Bez modlitwy upartej, na klęczkach.
  • Michał5 napisal(a):
    Przez wieki był Pan Profesor obecny na Watykanie i widział Pan każde drgnienie serc papieskich????
    Znamy ich czyny i dokumenty ich autorstwa - tylko o tych powszechnie znanych i niekwestionowanych piszę.
  • Będzie gorąco:
  • Mania napisal(a):
    z wyj. Rulewskiego.
    Mimo wszystko miło, gdy ktoś zachowuje się porządnie.

  • Exspectans napisal(a):
    Mania napisal(a):
    z wyj. Rulewskiego.
    Mimo wszystko miło, gdy ktoś zachowuje się porządnie.

    Rulewski miał już tyle dziwnych wolt, ze teraz musiałby przez bardzo długo zachowywać się porządnie, żeby odbudować jakiekolwiek zaufanie do swej osoby. O ekspiacji i żalu za grzechy oczywista nie mówimy, bo na to klasy politycznej strukturalnie nie stać.
  • los napisal(a):
    Heroizm.
    Żart. Kolega to był heroiczny.
  • randolph napisal(a):
    Exspectans napisal(a):
    Mania napisal(a):
    z wyj. Rulewskiego.
    Mimo wszystko miło, gdy ktoś zachowuje się porządnie.

    Rulewski miał już tyle dziwnych wolt, ze teraz musiałby przez bardzo długo zachowywać się porządnie, żeby odbudować jakiekolwiek zaufanie do swej osoby. O ekspiacji i żalu za grzechy oczywista nie mówimy, bo na to klasy politycznej strukturalnie nie stać.

    Ma się rozumieć, że nie chodziło mi o to, że senator R. miałby być darzony zaufaniem. Raczej myślałem o tym, że miło zobaczyć przyzwoitość tam, gdzie się jej już nie spodziewamy.


  • Bardzo dobre orędzie.
    W skrócie: To jest nasz Holocaust i Polska ma prawo i obowiązek go chronić przed fałszowaniem!
  • Jako filio semitio
    Lepiej bym tego nie ujął
    Brawo PP MM
  • Dzisiejsze oświadczenie Departamentu Stanu znacznie bardziej stonowane. tzn. ktos się dopominał stanowiska pewnie ten folksdojcz Wrona
    "– Śledzimy pilnie losy ustawy o IPN, ale nie komentujemy procesu legislacyjnego w Polsce - oznajmiła rzecznik prasowa Departamentu Stanu USA, Heather Nauert, odnosząc się do przyjęcia przez Senat nowelizacji ustawy o IPN."
    I odmówiła dalszych odpowiedzi na ten temat.
  • Obawiam się, że ta eskalacja napięcia jest elementem rozgrywki do ustalania praw własności po wymordowanym narodzie żydowskim. Majątków dotyczą amerykańska ustawa 447 i ustawa reprywatyzacyjna ministra Patryka Jakiego.

    niestety wyb.
    nie linkuję, to wywiad z Sandauerem.
    Okropny.

  • Zaryzykuję bo kimże jestem i ogłoszę już teraz:

    WOJNA WYGRANA!

    GAUDE MATER POLONIA!!!
  • Dyzio_znowu napisal(a):
    Zaryzykuję bo kimże jestem i ogłoszę już teraz:

    WOJNA WYGRANA!

    GAUDE MATER POLONIA!!!
    A co się wydarzyło ? Kompletnie nie śledzę tego co się w tej materii dzieje. Ta cała sytuacja jest tak absurdalna, tak idiotyczna a do tego niesprawiedliwa, że po prostu się wylogowałem. Ten świat naprawdę zwariował, a ja nie mam zamiaru robić tego z nim. Ale ok, wygraliśmy ?
  • Po oświadczeniu niemieckiego MSZ, które unieważnia narrację izraelską i ew. USA uważam , że wygraliśmy.
    Teraz będę obserwował poczynania USA ale wydaje mi się , że nie wystąpią realnie przeciw nam.
    Jakoś to wyciszą a Izrael? Coś straci? A czy świat go nie zna?
  • Niemcy sami z siebie by tego nie zrobili. Widzę rękę Trumpa, który nienawidzi niemieckich samochodów.
    Myślicie, że nius o małpkach i dzisiejsze ich fotki to przypadek?
  • I niech mi no kto, bitte, podjedzie na forumkowe spotkanie hitlerwagenem !
  • no niechże to tutaj jest na wieczne czas :)

    Polska może być pewna, że jakakolwiek próba zafałszowania historii, jak w sfomułowaniu "polskie obozy koncentracyjne", zostanie przez nas w sposób jasny i zdecydowany odrzucona - napisał minister.

    Gabriel odniósł się do dyskusji, jaką wywołała nowelizacja ustawy o IPN i podkreślił, że tylko "staranna ocena własnej historii może przynieść pojednanie".

    Minister podkreślił, że "zobowiązaniem moralnym jego kraju" jest w sposób wyczerpujący przeanalizować własną historię, a zwłaszcza zbrodnie popełnione przez Niemców, również w Polsce. Nie ma najmniejszej wątpliwości, jeśli chodzi o to, kto był odpowiedzialny za obozy koncentracyjne. To zorganizowane masowe morderstwo zostało popełnione przez nasz naród i nikogo innego. Jeśli byli pojedynczy kolaboranci, to oni nic tu nie zmieniają - dodał Gabriel.

    Zapewnił, że nigdy nie miał wątpliwości, iż "niemieckie obozy koncentracyjne nie znalazły się w Polsce przypadkiem", ponieważ Niemcy chcieli zniszczyć zarówno kulturę Polski, jak i doprowadzić do zagłady Żydów.



    Czytaj więcej na http://www.rmf24.pl/fakty/swiat/news-szef-msz-niemiec-bierzemy-na-siebie-pelna-odpowiedzialnosc-z,nId,2517858#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome
  • qiz napisal(a):
    I niech mi no kto, bitte, podjedzie na forumkowe spotkanie hitlerwagenem !
    Osz kurwa, mam przejebane..
  • "wojna tygodnia" z Izraelem, 2018
  • A jakie auto jest koszer?
    Francuz, Japończyk, Włoch?
    Inny?
  • Ford.
    Uwielbiał Hiltera
    Rockelfeller finansował badania eugeniczne dra Mengele jeszcze w 40 tych latach
  • strach jak pójdziemy na wojnę z Chinamy - wszystko z domu precz :D
  • trzeba zacząć robić własne
  • marniok napisal(a):
    A jakie auto jest koszer?
    Francuz, Japończyk, Włoch?
    Inny?
    Ja mam Skode ale najbrzydsza i nie kupiłem. Koszer auto to Koreańczyki i Amerykance.
  • Uff,... mam colta.
  • Przemko napisal(a):
    marniok napisal(a):
    A jakie auto jest koszer?
    Francuz, Japończyk, Włoch?
    Inny?
    Ja mam Skode ale najbrzydsza i nie kupiłem. Koszer auto to Koreańczyki i Amerykance.
    A Japońce?
    Tosz i fhancus lepszy od niemca.
  • A co jeśli ten niemiec w Polsce montowany, albo ma chińskie części?
  • edytowano February 2018
    Niemiec ma łożyska z Kraśnika gdzie mieszkam. Kupujta
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.