Skip to content

To jest wojna

1679111214

Komentarz

  • edytowano February 2018
    7dmy napisal(a):
    marniok napisal(a):
    Żydowski policjant i ukraiński esesman to była cząstka zinstytucjonalizowanej organizacji współpracująca z niemieckim okupantem. Polski szmalcownik to przestępca którego instytucje Polskiego Państwa Podziemnego potępiały, ścigały i karały.
    Żydowski policjant próbował chronić swoje życie kosztem innych, polski szmalcownik chciał zarobić kosztem innych, ukraiński esesman był współsprawcą.
    Większość zdrajców swoich narodów tylko "chroni swoje życie kosztem innych", a jednak pomimo tego za zdradę zwykle zasądza się karę najwyższą.

    W czasie IIWŚ nierzadko zarobienie jakiejś sumy pieniędzy bywało kwestią życia lub śmierci.
  • Mam coraz więcej szacunku dla MM. Bierze wszystko na klatę.
    +++ żeby miał dużo siły.
  • polecam komentarze pod notatką fżp, na salonie.
    Masa faktów.
  • edytowano February 2018
    komentarze ludożerki zagranicznej pod filmem zdecydowanie za Polską.
    A gdyby nawet nie były za nami to i tak trzeba się twardo trzymać swego stanowiska na czym możemy tylko wygrać.
  • Cyrylica napisal(a):
    Mam coraz więcej szacunku dla MM. Bierze wszystko na klatę.
    Myślał sobie, że będzie królem, a wyszło inaczej. Zobaczymy ile wytrzymie.

  • Ja zrobiłbym co w mojej mocy , żeby wytrzymał jak najdłużej.
    Zresztą cóż innego może zrobić?
  • Michał5 napisal(a):
    ale przekaz ma pójść w kierunku, że żydzi się prosili o holokost...
    Że dokonano samoholakaustu...
    Jest to teoria jak najbardziej uzasadniona, juz chyba linkowałem https://foxmulder2.blogspot.com/2018/02/sabatejskie-obozy-zagady.html
  • Dyzio_znowu napisal(a):
    Ja zrobiłbym co w mojej mocy , żeby wytrzymał jak najdłużej.
    Zresztą cóż innego może zrobić?
    Ja też. Mogę tylko +++
  • Dyzio_znowu napisal(a):
    Ja zrobiłbym co w mojej mocy , żeby wytrzymał jak najdłużej.
    Zresztą cóż innego może zrobić?
    Ma szanse odkupić grzechy. Spore a nawet olbrzymie.
  • Tak tylko zapytam, by wyczerpać wszystkie możliwe przesłanki tkwiące za wspomnianą w tytule wojną.
    Otóż ...czy Państwo wykluczają, że za całym wydarzeniem stoją przysłowiowi ruscy szachiści, którzy wiedząc doskonale, że w Polsce dojrzewa przez lata gorzki wrzód nieoficjalnej wiedzy o roli Zydów w II wojnie światowej, ochoczo ten wrzód hodowali , dolewali oliwy bakterii i przecięli w odpowiednim momencie- czyli w historycznej chwili zbliżenia USA i Polski, która ze wszystkimi obocznymi rtmatami, miała zmienić oblicze Europy?
    Wspomiani ruscy szachiści tego samego dokonywali w izraelu, a ostatni guzik dopięli podczas spotkania Putin -Netanjahu
    To są czysto teoretyczne rozważania, bo przecież nie wiemy jak na końcu zachowa sie Wielki Zzaoceaniczny Brat..
    Sugestie, że to amerikanskie szachisty , już były...
  • los napisal(a):
    Ma szanse odkupić grzechy. Spore a nawet olbrzymie.
    Powiem więcej - chyba nie ma innego wyjścia.
    Teraz musi wytrzymać a Polacy muszą go wspierać.
  • edytowano February 2018
    Napis na bramie polskiej ambasady w Izraelu.
    image
    edit; izraelska policja wszczęła dochodzenie w tej sprawie.
  • Facet ma Jaja. Bedzie samcem alfa w PIS.
  • loslos
    edytowano February 2018
    Pytanie tylko czy Polsce będzie tak wierny, jak wcześniej był wierny Hiszpanom i Irlandczykom. Czy wrogów Polski będzie niszczyć z tym samym zapałem, z jakim niszczył polskie firmy.
  • edytowano February 2018
    W czasie bitwy jest wrzawa i unosi się pył, to wiadomo. Ale jak popatrzyć na realne posunięcia - cały świat właśnie przyznał, że co prawda określenie polskie obozy zagłady jest be, ale... a co nas interesuje, co było po "ale" - ważne, że to, co było przed, dotarło. Wszędzie.

    A teraz patrzę na Haareca - cytat z Natenjahu: "Comparing Polish, Jewish Perpetrators of Holocaust Is Baseless". Może i jest baseless, ale wszyscy już wiedzą, że Jewish perpetrators istnieli.
  • loslos
    edytowano February 2018
    polmisiek napisal(a):
    Comparing Polish, Jewish Perpetrators of Holocaust Is Baseless.
    Oczywiście, żydowska współpraca była dużo głębsza i bardziej zaangażowana. Polacy mieli państwo podziemne i podziemną gospodarkę, większość Polaków tak jak większość ludzi była posłuszna władzy ale buntownicy mieli las, konspirację i szmugiel. Los Żydów zależał tylko od łaski władzy, więc oporu wobec tej władzy nie było.

  • los napisal(a):
    qiz napisal(a):
    Mojem zdaniem Amerykanie. Generały i ich podwładni politycy próbują utemperować Żydków- zarówno nowojorskich, jak i rzezimieszków tropikalnych.
    Dopisałbym do listy jednego nieuczesanego faceta. Hint - jakie dwie wspólne cechy mają te firmy?

    Paloma Partners
    Pritzker Group
    Renaissance Technologies
    Saban Capital Group
    Newsweb Corp
    Soros Fund Management

    https://www.opensecrets.org/pres16/contributors?id=n00000019

    Dla porządku - Renaissance Technologies wyłamują się w nieco zabawny sposób.
    Zażydzeni szpekulanci?

    A Renesansowi to co inni, niby goim?
  • Renesansowi to Mercer, Mercer tak jagby wygral zeszle wybory
  • Zażydzeni szpekulanci z jednej a najwięksi donatorzy Clintonowej z drugiej. Z Renaissance Technologies Jim Simons poparł Clinton a Bob Mercer Trumpa. Żaden nie jest Żydem, choć medialną robotę dla Mercera robił Żyd Breitbart.
  • Breitbart, który został - najpewniej - zamordowany.
  • "Komunikat KPRM po rozmowie premierów Polski i Izraela. Morawiecki: Nie zgadzamy się na zrównywanie niemieckich sprawców zbrodni z Narodami Ofiar"

    "Narodami Ofiar".
    Ich tam w Izraelu własnie o te liczbę mnogą krew zalewa. A premier jaki jest taki jest ale ten komunikat jest genialny.
  • edytowano February 2018
    Tak sobie kombinuję, że MM ma zapewne dość dobrze rozwinięty zmysł drapieżnika - może faktycznie poczuł krew, tzn. jakąś słabość Izraela, która sprawia, że można ich w pewnym wymiarze dojechać i dlatego idzie na zwarcie?
  • Izrael prowadzi prawdziwą wojnę.
  • To w takim razie dni Morawieckiego są policzone.
  • Izrael naprawdę nie jest wszechmocny. Żydzi też. Maja wybór sprawdzić to albo wycofać się i zmienić narrację.

    Jest oczywiste, że nawet narracyjne zwycięstwo Żydów w tej bitwie, bo ta wojna tak prędko się nie skończy, nikomu poza nimi się nie opłaci nawet krótkoterminowo. No może Rosji, ale co wtedy z ich sojuszem z USA? Niestety ich pozycja strategiczna jest od początki dramatycznie zagrożona. Stąd maja tendencję do ostrej i szybkiej gry. Myślę jednak że z nami wojny sześciodniowej ani nawet sześciotygodniowej nie wygrają.
  • Oglądam właśnie TVPisNFO. Program prowadzi Ziemiec a w studio jest trzech gości. Po przedstawieniu wydawało się, że trzech gości jest po naszej stronie. Zarówno prowadzący, jak i dwójka przybyszów, wkłada brązowe spodnie na słowa PMM. A jednak trzeci mówi o żydowskich bandach mordujących całe polskie wsie, z kobietami i dziećmi. Zmienia się!
  • edytowano February 2018
    Gości jest pięciu a brązowe spodnie założył jeden.
    A gospodarzem jest Adamczyk.

    Edit:
    Kolega ma chyba na myśli program "Studio Zachód"? Jakaś powtórka chyba.
    Ziemiec prowadził faktycznie i było trzech gości. Zmyliły mnie słowa Kolegi "oglądam właśnie TVP INFO"
    Ale wnioski i obserwacje prawidłowe. Zmienia się.
  • Takie pozycjonowanie nas przez Izrael daje Polsce dobre podstawy do bycia zaproszonym jako honorowy członek do Ligi Arabskiej, tudzież Organizacji Współpracy Muzułmańskiej.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.