Skip to content

To jest wojna

1810121314

Komentarz

  • Rafał napisal(a):
    Trza dodać że nie tak dawno Morawiecki jeszcze wyznał że ma żydowskie korzenie. Nie wiem jak głębokie ale w świat poszło.
    ależ wiemy, usty ojca, Kornela:

    MM mówił o "przyszywanej" ciotce, bliskiej jakby była rodziną; M-ccy nie mają żadnych żydowskich korzeni

    MM nie powirdział nic o swoich korzeniach; mówił że "ma w rodzinie" kogoś takiego.

    klasyczny "głuchy telefon"...
  • Dobry taki głuchy telefon. "Mamy swojego Żyda" i od razu +100 mana do magicznego pancerza ;)
  • Głuchy, czy nie głuchy. PMM zapodając żydom że jest "holokaust survivor" rozwala im narrację "tępego antysystemity".

    21min, 50 sec.

  • Niestety, to prezes banku czyli patologiczny kłamca.
  • Czyli trafił swój na swego.
  • edytowano February 2018
    Uważam Rze w ramach polityki historycznej należy przypomnieć pewne ciekawe447 postacie...

    Choćby taki Szama Grajer, któren to prowadził był w Getcie Lubelskim burdello dla kolesi z Gejstapo i Wafel SS.

    W wolnych chwilach świadczył usługi agencyjne dla chłopaków w czarnych mundurach, a także parał się szmalcownictwem, delatorstwem oraz pospolitym rabunkiem.
  • edytowano February 2018
    Swoją drogą dziwne to wycie managerów przemysłu holocaustu. Czyżby naprawdę słabli że poczuli się w obowiązku tak wyć i to z takimi błędami, znaczy jawnie i łatwo widocznie kłamliwie? No i te żenujące tłumaczenia że Netanjahu i prawica (prawica?) izraelska musiała to podchwycić bo jest zagrożona. Znaczy czym jest tak strasznie zagrożona? Rozumiem że głownie ujawnieniem złodziejstwa i korupcji? No ładną prawicę mają tam w Izraelu! Już pisałem że żałosne i dziadowskie elity ma współczesne państwo Izrael i diaspora żydowska, szczególnie w USA. A społeczeństwo izraelskie rozumiem że popiera te piramidalne kłamstwa, arogancję i agresję medialną i finansową. Znaczy mają już mózgi zupełnie przeorane kłamliwą propagandą i antypolonizmem wpajanym od najmłodszych lat w tym w czasie seansów nienawiści w na wycieczkach do Polski. Czego oni właściwie oczekują?
  • Było do przewidzenia że Morawiecki będzie zachowywał się jak trzeba. Póki nie jest preziem PISu musi.
  • Ciężko założyć że chce?
  • Nie urodził się wczoraj, wiemy co dotąd robił. Ciężko to zmyć z twarzy.
  • Jarosław Kaczyński po kilku niezrozumiałych na forum posunięciach doczekał sie machania łapką, propozycji przejścia na zasłużony odpoczynek, wielu wzgardliwych komentarzy - ( odpowiednie wybrać)
    Mateusz Morawiecki zachował sie normalnie i ...miałbyż zostać kanonizowany na FORUMie :D
  • Powiem szczerze, że mnie zadziwił swoją wypowiedzią. Trzeba mieć dużo odwagi, żeby w tym zakłamanym świecie coś takiego Żydom walnąć w gębę.
  • Mnie zadziwiłby, gdyby zimno zbył prowokatora na konferencji prasowej .
  • Michał5 napisal(a):
    Jarosław Kaczyński po kilku niezrozumiałych na forum posunięciach doczekał sie machania łapką, propozycji przejścia na zasłużony odpoczynek, wielu wzgardliwych komentarzy - ( odpowiednie wybrać)
    Mateusz Morawiecki zachował sie normalnie i ...miałbyż zostać kanonizowany na FORUMie :D
    Byłoby to normalne zachowanie, gdyby wszyscy się tak zachowywali. W obliczu jazgotu Żydów każdy chowa ogon pod siebie, przeprasza nawet nie za własne winy.
  • Jeśli musi tzn ze jest samobójcą. Bo po czymś takim jest ponoć spalony. To się nie klei.
  • "Pan premier zrobił ukłon w stronę organizatorów i odpowiadał w języku angielskim. To nie jest jego ojczysty język, tam są pewne niuanse, które są znane Amerykanom, Brytyjczykom. Użył słowa jakiego użył, ale wszyscy wiemy, że chodziło mu o tych, którzy współpracowali z nazistami - czy to Polaków, Żydów czy inne narodowości" - powiedział Czaputowicz w Polsat News.
    W jego ocenie "wymowa tego zdania jest jednoznaczna". "Tu w żadnym wypadku nie było porównania zbrodni popełnianych przez Polaków - bo takie były - z tymi, które były popełniane przez przedstawicieli Żydów" - zaznaczył.


    Czytaj więcej na http://fakty.interia.pl/polska/news-jacek-czaputowicz-nie-bardzo-jest-za-co-przepraszac,nId,2546754#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome


    także nima co nadinterpretowywać...
  • Myślę, że największą zbrodnią było to, że w ogóle śmiał głośno powiedzieć o jakimkolwiek uczestnictwie Żydów. Jakkolwiek by to nie nazwał, jazgot by był.
  • edytowano February 2018
    A Czaputowicz zachowuje się jak słoń w składzie porcelany. Nie można porównywać zbrodni Żydów ze zbrodniami Polaków? Dlaczego? Poczytałam trochę i oglądałam filmy. Mam wątpliwości, które zbrodnie gorsze. A wywód i tak jeden: nie ma za co przepraszać.
  • Nie mam zamiaru ulegać tej pełnej hipokryzji i pseudointelektualnej narracji o "wrażliwościach". Niestety strona żydowska unaoczniła nam w ostatnim czasie wielokrotnie, mocno, brutalnie i z wielu stron że chodzi o władzę i pieniądze. Chodzi o bezwarunkowe narzucenie jej punktu widzenia, interpretacji i interesu. Strona polska przez lata szczerze szanowała tę żydowską wrażliwość bez cudzysłowu rozumianą jako pamięć i cierpienie z powodu pamięci o Zagładzie. Jednak polska dobra wola została brutalnie, wręcz po chamsku, odrzucona i polska wrażliwość zdeptana. Myślę że to koniec parodii. Nie ma już powrotu do tego dawnego zrozumienia i próby porozumienia z naszej strony. Fałszywy "dialog" muszą zastąpić zwykłe negocjacje o interesach. Historia Żydów w Polsce i Żydów Polskich chyba rzeczywiście dobiega końca. Zostali zamordowani albo pomarli. Ci współcześni chcą o nich zapomnieć i z pewnością nie chcą nimi być.Ich wybór.
  • +1
    Zostaną sentymenty, muzyka i Lelów.

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • edytowano February 2018
    Bywało już tak, że odzyskane grunta np.
    po synagogach były przez Starszych Braci sprzedawane pod deweloperkę....
  • A wybudowanie Galerii Plaza w Lublinie na miejscu obozu dla jeńców żydowskich WP gdzie zginęło ich kilkuset?
    Własciciele Plazy- ortodoksyjne Mośki z Ameryki.
    Latami trwał bój Polaków z nimi o wmurowanie tablicy pamiątkowej, teraz jest ale zupełnie nie rzuca się w oczy:
    „Na tym terenie w latach 1939–1943 znajdował się niemiecki obóz pracy SS dla Żydów, w którym więziono rzemieślników z różnych gett oraz kilka tysięcy jeńców – żołnierzy wojska polskiego pochodzenia żydowskiego. W obozie tym straciło życie kilkuset więźniów. W dniu 3 listopada 1943 roku więźniowie tego obozu zostali zamordowani przez Niemców w masowej egzekucji w obozie koncentracyjnym na Majdanku. Od stycznia do lipca 1944 roku znajdowała się tu filia obozu koncentracyjnego na Majdanku, w której więziono i zmuszono do pracy około 700 więźniów różnych narodowości z całej Europy”.
  • Widać duch Szamy Grajera krąży nad Lublinem....
  • Dżony Daniels i Eli Barbur to Kurwy.
  • Za duże słowa, porządni synowie Izraela po prostu.
  • Z całym szacunkiem dla ich profesji napisałem z dużej litery.
  • Teraz rozumiem motywy, jakimi się kierował JK robiąc wymianę BSz na historyka MM. Niezależnie od tego czy BSz powróci kiedyś na stanowisko premiera, to obecnie - MM jest właściwym człowiekiem na właściwym miejscu. Bo dwie sprawy są obecnie najistotniejsze dla znaczenia Polski w Europie i świecie: pieniądze/reparacje w ścisłym związku z polityką historyczną.
  • edytowano February 2018
    No i legendowanie szlag trafił. Szkoda, ze ta ustawa dopiero w 2018, a powinna powstać pod koniec 2005. Tyle czasu zmarnowane.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.