Skip to content

To jest wojna

189111314

Komentarz

  • Eli Barbur zawsze był świnią.
    Daniels ma"przekaz dnia", który poszedł był do wszystkich wpływowych zydów - Jędrzejewski wczoraj to samo pisał.

    kurwą do wynajęcia jest Janke, w wieziennej grypserze Kamiński...
    Noi tak to sie odkrywa na naszych oczach.
  • Demaskacje jak ze snu. Piękne :)
  • Dżony Dejniel wywalił swoje zdjęcie z Morawieckim z Twittera, hehe. No chyba nie ma już dla MM powrotu do banksterki.
  • Ale co, Hanna Arendt już awansowała na hitleroską kruwę? Jakże ten czas leci...
  • Myślałem, że Dżony jest opłacony
  • Dyzio_znowu napisal(a):
    Myślałem, że Dżony jest opłacony
    Może tylko do stycznia...
  • Mania napisal(a):
    Teraz rozumiem motywy, jakimi się kierował JK robiąc wymianę BSz na historyka MM. Niezależnie od tego czy BSz powróci kiedyś na stanowisko premiera, to obecnie - MM jest właściwym człowiekiem na właściwym miejscu. Bo dwie sprawy są obecnie najistotniejsze dla znaczenia Polski w Europie i świecie: pieniądze/reparacje w ścisłym związku z polityką historyczną.
    Nieno, pliiiis.
    Nie dorabiajmy legend. Takiego zaskoczenia, jakim był atak Żydów na ustawę IPN najstarsi górale nie pamiętają.
    Wszystkiego się można było spodziewać, ale nie tego. Mówili o tym wszyscy nasi politycy, łącznie z JK. Najdobitniej rzecz przekazał Patryk Jaki w wywiadzie (Sieci z ub. tygodnia) a najbardziej zszokowany był Adrianek.
    Motywy wymiany BSz na MM nadal są otoczone niezgłębioną tajemnicą, sposób wykonania haniebny, a jak się dalsza historia potoczyła to już zupełnie inna rzecz. I Polska niewątpliwie na tym zyskała :D
  • Mania napisal(a):
    Teraz rozumiem motywy, jakimi się kierował JK robiąc wymianę BSz na historyka MM. Niezależnie od tego czy BSz powróci kiedyś na stanowisko premiera, to obecnie - MM jest właściwym człowiekiem na właściwym miejscu. Bo dwie sprawy są obecnie najistotniejsze dla znaczenia Polski w Europie i świecie: pieniądze/reparacje w ścisłym związku z polityką historyczną.
    Też rozumiem, że Beata Szydło nie powinna sie była znaleźć w tych wydarzeniach jako Premier Polski.
    A przecież JK dobrze czyta kalendarz i widział co sie ma wydarzyć...
    Trochę jednak inaczej widzę rolę Morawieckiego...
    Przekonaliście :) mnie kiedyś , że to bandyta. I nie mogę przestać o tym myśleć.
  • No to co, Grzegorz Braun na rzecznika rządu i jazda?
  • Michał5 napisal(a):

    Przekonaliście :) mnie kiedyś , że to bandyta. I nie mogę przestać o tym myśleć.
    Charyzma sterników tego okrętu jest ogromna, tylko nieliczni potrafią się jej oprzeć. ;)
  • luiza napisal(a):
    Michał5 napisal(a):

    Przekonaliście :) mnie kiedyś , że to bandyta. I nie mogę przestać o tym myśleć.
    Charyzma sterników tego okrętu jest ogromna, tylko nieliczni potrafią się jej oprzeć. ;)
    tacy starzy ludzie jak ja ulegają tylko wnukom ;)
  • Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    Ale co, Hanna Arendt już awansowała na hitleroską kruwę? Jakże ten czas leci...
    ja pierdziu
  • MarianoX napisal(a):
    Bywało już tak, że odzyskane grunta np.
    po synagogach były przez Starszych Braci sprzedawane pod deweloperkę....
    O Otwocku np.
  • Maria napisal(a):
    Nieno, pliiiis.
    Nie dorabiajmy legend. Takiego zaskoczenia, jakim był atak Żydów na ustawę IPN najstarsi górale nie pamiętają.
    Wszystkiego się można było spodziewać, ale nie tego. Mówili o tym wszyscy nasi politycy, łącznie z JK. Najdobitniej rzecz przekazał Patryk Jaki w wywiadzie (Sieci z ub. tygodnia) a najbardziej zszokowany był Adrianek.
    Motywy wymiany BSz na MM nadal są otoczone niezgłębioną tajemnicą, sposób wykonania haniebny, a jak się dalsza historia potoczyła to już zupełnie inna rzecz. I Polska niewątpliwie na tym zyskała :D
    Aż TAKIEGO ataku może się nie spodziewali, ale musieli przewidzieć, że dotykają tematu tabu, że wchodzą na teren zarezerwowany tylko dla Żydów: holocaust - money, bo takie gupie to one nie są. A, że dziwią się atakowi ze strony Izraela? Może się dziwią, może nie, ale dobrze, że mówią, że się dziwią i że są zaskoczeni :-) Polityka! Tym razem, dobra polityka.
  • marniok napisal(a):
    Ciężko założyć że chce?
    Uwierzę mu dopiero wtedy jeżeli zostanie Preziem i bez bata nad głową będzie działał dla Polski.
  • Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    Ale co, Hanna Arendt już awansowała na hitleroską kruwę? Jakże ten czas leci...
    Stoi u mnie na półce między Ortegą y Gassetem. Acha, i Platonem.
  • Maria napisal(a):
    Mania napisal(a):
    Teraz rozumiem motywy, jakimi się kierował JK robiąc wymianę BSz na historyka MM. Niezależnie od tego czy BSz powróci kiedyś na stanowisko premiera, to obecnie - MM jest właściwym człowiekiem na właściwym miejscu. Bo dwie sprawy są obecnie najistotniejsze dla znaczenia Polski w Europie i świecie: pieniądze/reparacje w ścisłym związku z polityką historyczną.
    Nieno, pliiiis.
    Nie dorabiajmy legend. Takiego zaskoczenia, jakim był atak Żydów na ustawę IPN najstarsi górale nie pamiętają.
    Wszystkiego się można było spodziewać, ale nie tego. Mówili o tym wszyscy nasi politycy, łącznie z JK. Najdobitniej rzecz przekazał Patryk Jaki w wywiadzie (Sieci z ub. tygodnia) a najbardziej zszokowany był Adrianek.
    Motywy wymiany BSz na MM nadal są otoczone niezgłębioną tajemnicą, sposób wykonania haniebny, a jak się dalsza historia potoczyła to już zupełnie inna rzecz. I Polska niewątpliwie na tym zyskała :D
    Bo Ktoś jej pilnuje. W Niebie musi być zawsze wesoły śmiech, kiedy uda im się po raz kolejny przechytrzyć Złego.
  • Otusz to, proszę psora, otusz to.
    Na dodatek wymusza na ludziach opowiadanie się po właściwej stronie. A nawet więcey - budzi uśpiony naród z letargu.
    Niebywałe...
  • Nie ma co bujać w obłokach. Wytłumaczenie jest tu na ziemi. Nazywa się JK.
  • raste napisal(a):
    marniok napisal(a):
    Ciężko założyć że chce?
    Uwierzę mu dopiero wtedy jeżeli zostanie Preziem i bez bata nad głową będzie działał dla Polski.
    Powtarzam raz jeszcze, jeśli robi to z musu to jest samobójcą. W tym momencie pali za sobą wszystkie mosty obecnego układu świata zachodniego. To mało?
  • Jeśli ma wielkie ego, a ma, to już samo przejście do historii powinno go ucieszyć.
  • Na moją intuicję obecny układ świata zachodniego już długo nie pociągnie, tak że ten.
  • Bo Ktoś jej pilnuje. W Niebie musi być zawsze wesoły śmiech, kiedy uda im się po raz kolejny przechytrzyć Złego.
    Rosja skompromitowana na Ukrainie, Niemcy na uchodźcach, żydostwo w trakcie kompromitacji... Na miejscu obcych potęg chciałbym zostać kumplem Polski. ;-)
  • Ale że bez względu na to co się teraz dzieje czy dzięki temu?
  • Mania napisal(a):

    Aż TAKIEGO ataku może się nie spodziewali, ale musieli przewidzieć, że dotykają tematu tabu, że wchodzą na teren zarezerwowany tylko dla Żydów: holocaust - money, bo takie gupie to one nie są. A, że dziwią się atakowi ze strony Izraela? Może się dziwią, może nie, ale dobrze, że mówią, że się dziwią i że są zaskoczeni :-) Polityka! Tym razem, dobra polityka.
    Nie to żebym spłycał temat, ale
    1. Żwirowisko było ponad 20 lat temu, wtedy przyzwoicie zachowały się tylko "szury" i Bractwo (tzw. lefebryści)
    2. Jedwabne rozkopać można było każdego dnia, a "odium" takich działań zrzucić na jakiegoś oszołoma-figuranta, uprzednio wpychając go do IPNu.
  • qiz napisal(a):
    . Jedwabne rozkopać można było każdego dnia, a "odium" takich działań zrzucić na jakiegoś oszołoma-figuranta, uprzednio wpychając go do IPNu.
    Nie wiem, o co to cale aj-waj z Jedwabnem. Przecież nawet nie trzeba rozkopywać stodoły. Ani nie ma po co, bo tam w większości spopielone szczątki ludzkie. Niemcy nie stali o metr od niej tylko o 15 -25 metrów. Żar od pożaru nie powalał podejść bliżej.

    Łuski od mauzera są właśnie w takiej odległości. I kto to nazwie "rozkopywaniem grobu?


  • Łuski to za mało, potrzebujemy stopionych pocisków a one są między prochami.
  • edytowano February 2018
    Naprawdę przyszło nam żyć w ciekawych czasach. Naprawdę okazuje się że Polska staje się znowu na chwilę pępkiem świata. Jest kluczowa w kilku rozgrywkach:
    - o degradację Rosji do roli potęgi regionalnej w Azji Centralnej z mocarstwa światowego,
    - o sprowadzenie Niemiec do roli największego kraju Europy i nic ponadto, żadnej potęgi i przywództwa politycznego,
    - o zablokowanie sojuszu rosyjsko-niemieckiego na kolejne kilka dekad,
    - o sprowadzenie Izraela do roli strażnika miejsc świętych i bazy wypadowej dla US Army na Bliskim Wschodzie, żadnej samodzielnej potęgi regionalnej,
    - o sprowadzenie Żydów do roli historycznego narodu wybranego z samozwańczej roli wierzyciela całego świata i komornika w jednym,
    - o sprowadzenie UE do roli sojuszu gospodarczego, a w polityce europejskiego sojusznika USA i części NATO.
    Dużo tego. Najwięcej zależy od USA gdzie władza dość chwiejna i chimeryczna. Bez wsparcia tego sojusznika nie udźwigniemy tego wszystkiego. Bez tego trudno będzie obronić równocześnie niepodległość i dobre perspektywy gospodarcze. Czyli bez Boskiej ingerencji nie da rady. Trza robić to co dotychczas i modlić się.
  • No to nie dziwota, że te kurwy wszechświatowe grają na wojnę domową w USA. Wyhodowali już z kilka milionów Cybów!
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.