Skip to content

Do prezydenta - petycja w sprawie ustawy IPN

245

Komentarz

  • Każdy ma jakieś słabości, nie?
  • Taka karkołomna hipoteza:
    - to Żydzi się zakiwali i przeliczyli,
    - oświadczenie Gabriela nic Niemiec nie kosztuje bo już im zapłaciły,
    - oświadczenie Gabriela osłabia jeśli nie obala narrację lobby żydowskiego w USA za jakimiś tam ustawami z czwórkami oraz przeciw polskiemu ustawodawstwu antypotwarczemu,
    - powyższe usuwa szantaż moralny tego lobby na Prezydenta Trumpa aby on z kolei szantażował Polskę w interesie lobby Patriotami, bazami, poparciem politycznym i ich utratą itp,
    - oświadczenie Gabriela jest wystarczająco mocne aby z niego jak wyżej korzystać i wystarczająco słabe aby z niego Niemcy mogły się wycofać, nie w pełni ale je perfidnie zmodyfikować,
    - ceny Polska musi się domyśleć, ale to nie trudne i nazywa się reparacje przynajmniej ich zawieszenie na jakiś czas.
  • edytowano February 2018
    Myślę, nie wiem, przypuszczam, że poszła pod stołem z Niemiec do Polski bardzo poważna oferta i usiłuję to rozkminić

    Zobaczymy po reakcji USA
    najbardziej bać się powinniśmy teraz bezpośredniej agentury USA



  • Moje z sąsiedniego wątku:
    Taka karkołomna hipoteza:
    - to Żydzi się zakiwali i przeliczyli,
    - oświadczenie Gabriela nic Niemiec nie kosztuje bo już im zapłaciły,
    - oświadczenie Gabriela osłabia jeśli nie obala narrację lobby żydowskiego w USA za jakimiś tam ustawami z czwórkami oraz przeciw polskiemu ustawodawstwu antypotwarczemu,
    - powyższe usuwa szantaż moralny tego lobby na Prezydenta Trumpa aby on z kolei szantażował Polskę w interesie lobby Patriotami, bazami, poparciem politycznym i ich utratą itp,
    - oświadczenie Gabriela jest wystarczająco mocne aby z niego jak wyżej korzystać i wystarczająco słabe aby z niego Niemcy mogły się wycofać, nie w pełni ale je perfidnie zmodyfikować,
    - ceny Polska musi się domyśleć, ale to nie trudne i nazywa się reparacje przynajmniej ich zawieszenie na jakiś czas.
  • DMCDMC
    edytowano February 2018
    Dyzio_znowu napisal(a):
    Myślę, nie wiem, przypuszczam, że poszła pod stołem z Niemiec do Polski bardzo poważna oferta i usiłuję to rozkminić

    Zobaczymy po reakcji USA
    najbardziej bać się powinniśmy teraz bezpośredniej agentury USA



    Równie dobrze RFN może działać jako proxy Wielkiego Szatana.
  • Raczej nie, to byłoby tak pietrowe. Ale kto wie?

    Jeszcze Smoleńsk moze być teraz odpalony jako element wpływu

    Własnie Brytole odpalają:

    http://niezalezna.pl/216144-sky-news-o-tragedii-w-smolensku-eksplozje-w-powietrzu-brytyjska-telewizja-wazne-pytania-nalezy-zadac-rosji

    "To już nie jest problem Polski - teraz jest to problem na skalę europejską, może nawet międzynarodową. Teraz muszą być wspólne starania, by uporać się z tym od strony wypadku lotniczego i od strony łamania praw człowieka, co na pewno miało miejsce" - czytamy w tekście Sky News.

    Łamanie praw człowieka to działalnosc Tuska i spółki;

    Przypomina o makabrycznych okolicznościach z zamianą ciał ofiar, a także, że krewnym Anny Walentynowicz upominającym się o prawdę nawet grożono więzieniem.

    Tu jeszcze i Angole mogą o warunki Brexitu naciskac co poniektórych.

    Czacha dymi co sie dzieje

  • USA ustami Brytoli wyciąga kwity na Władymira i Angelę.
    Ale jaja, ale jaja :-D
  • Mania napisal(a):
    USA ustami Brytoli wyciąga kwity na Władymira i Angelę.
    Ale jaja, ale jaja :-D
    Szczegóły, siostro...
    ;)
  • Cyrylica napisal(a):
    Na marginesie, zaczynają mi puszczać nerwy. Czy my mamy jakieś służby, które potrafiłyby zrobić porządek z tymi antypolskimi fundacjami opłacanymi przez Niemcy? Śmieją się nam mendy w gęby i są coraz bardziej bezczelni.
    Jedna ustawa - jak na Węgrzech - załatwiłaby sprawę.
    Konieczność informacji publicznej kto, w jaki sposób i w jakich kwotach finansuje każdą fundację, i nieustannie o tym przypominać w każdym komunikacie medialnym.
  • Maria napisal(a):
    Mania napisal(a):
    USA ustami Brytoli wyciąga kwity na Władymira i Angelę.
    Ale jaja, ale jaja :-D
    Szczegóły, siostro...
    ;)
    http://niezalezna.pl/216144-sky-news-o-tragedii-w-smolensku-eksplozje-w-powietrzu-brytyjska-telewizja-wazne-pytania-nalezy-zadac-rosji ;-)
  • Aaa.. A o tym to już nawet zapodałam w stosownym wątasie :)
  • W tvp info histeria. Cały czas o spotkaniach z Żydami. Dzisiaj z Azari, za kilka dni z ichnim ministrem edukacji, który mówi wprost o tym, że Polacy są odpowiedzialni za holokaust. Piorą mózgi naszym politykom.
  • edytowano February 2018
    Ja żadnej histerii nie widzę, ani lepszego tematu na którym można poserfować politycznie

    Dawid Wildstein


    @DawidWildstein
    1 godz.1 godzinę temu
    Więcej
    Cieszy mnie ta draka. Prawda w końcu zwycięży. Plus- zapamiętamy tych, co będąc obywatelami Polski robili wszystko żeby zrzucić na Polaków odpowiedzialność za Holocaust. I takiego jednego.. byłego premiera, który jedyne na co się zdobył w chwili próby- to na durnego twitta
  • To może ja tak histerycznie odbieram. Nie słucham więcej, bo się wykończę. Do nich żadna prawda nie dociera.
  • edytowano February 2018
    http://www.rp.pl/Konflikt-Polska-Izrael/302049945-Junczyk-Ziomecka-Ratowac-dziedzictwo-Lecha-Kaczynskiego.html

    Czasy się zmieniły
    widać ja szliśmy do Żydów z sercem na dłoni
    a chowali kamień za plecami oni
  • Aż dziw, że ta szuja dopiero teraz dała głos.
  • Wszystkie ręce na pokład.
  • W piątek Jarro był gościem w PR24, mówił żeby sobie nie wycierać zdradzieckich mord Leszkiem bo on z pewnością widział ten problem identycznie jak teraz PiS.
  • Złamałam się i podpisałam. Wściekłam się, kiedy przeczytałam, że pod Pałacem Prezydenckim protestują komuniści i Kramek z żydowską flagą. Trudno, nie wiem, na co czeka prezydent. Chce nacisków więcej, to będzie miał.
  • Do znudzenia: moim zdaniem czeka do końca ile się da aby dać czas na wykonanie różnych akcji pijarowych na świecie.
  • Może. I daj, Boże, żeby o to chodziło, bo rzeczywiście, dużo się dzieje.
  • edytowano February 2018
    Tomie załatwił Dudę okrutnie :-D

    Tomie Kawakami
    @TomieKawakami13
    3 godz.3 godziny temu

    Uwielbiam patrzeć, jak Duda bawi się emocjami swoich wyborców. Już niby podpisuje, ale nie to, co wszyscy chcą, tylko jakieś gówna typu elektromobilność, na koniec podpisze albo nie podpisze i sobie pojedzie do Korei i nara. Separuje się od tego całego syfu. Mój prezydent ♥

  • Dziś prezydent ogłosi decyzję. Wydaje mi się, że nie podpisze. Jan Olszewski powiedział, że ustawa to bubel prawny. Mówił o tych punktach, które dotyczą działalności naukowej i artystycznej. Nie jestem prawnikiem, ale chodziło mi po głowie, jak będą udowadniać, że to działalność artystyczna czy działanie na szkodę państwa.
  • edytowano February 2018
    Skoro "ogłosi", tzn. że nie podpisze. Bo podpisuje bez ogłaszania. Przynajmniej do tej pory tak było. Pytanie, czy zawetuje, czy odeśle do TK.
  • Do tego w ramach uzasadnienia podetrze... znaczy, podeprze się Janem Olszewskim. Żeby był komplet.

    Oby nie.
  • 7dmy napisal(a):
    Cyrylica napisal(a):
    Dziś prezydent ogłosi decyzję. Wydaje mi się, że nie podpisze. Jan Olszewski powiedział, że ustawa to bubel prawny. Mówił o tych punktach, które dotyczą działalności naukowej i artystycznej. Nie jestem prawnikiem, ale chodziło mi po głowie, jak będą udowadniać, że to działalność artystyczna czy działanie na szkodę państwa.
    Czy ta ustawa będzie dotyczyła np. publikacji GroSSa ?

    Nie bo to działalność naukowa.
    Albo artystyczna.
  • Wypadałoby zawrzeć w ustawie definicję hagady...
  • 7dmy napisal(a):
    Tego nienawidzę w polskiej polityce, spieliśmy się i wytoczyliśmy działa o ustawę, która w praktyce nic nie daje.
    +1
  • Jeżeli odeśle do TK pokaże, że jest typowy dudusiem, a nie politykiem. A po drugie będzie kontynuował szkodliwą praktykę oceniania działań politycznych państwa przez organa władzy sądowniczej. Niech podpisuje albo wetuje. Wtedy będzie można go pożegnać po staropolsku.
  • edytowano February 2018
    Przemko napisal(a):
    7dmy napisal(a):
    Tego nienawidzę w polskiej polityce, spieliśmy się i wytoczyliśmy działa o ustawę, która w praktyce nic nie daje.
    +1
    Toteż spodziewałabym się po mężu stanu zapowiedzi mniej więcej tej treści - z uwagi na wagę problemu etc. etc. ... niniejszy dokument podpisuję i równocześnie zapowiadam, że w najbliższym czasie wystąpię do sejmu z inicjatywą ustawodawczą, dzięki której będzie można wnieść poprawki do podpisanego dzisiaj przeze mnie dokumentu.
    Ejmen.

    Gdyż albowiem sejm nie skończył z dniem dzisiejszym swojej działalności i nie ma żadnego usprawiedliwienia dla niepodpisywania w tym momencie ustawy IPN.

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.