Skip to content

Do prezydenta - petycja w sprawie ustawy IPN

1235»

Komentarz

  • Ja nie życzę nikomu śmierci tylko tak jak w piśmie św. stało, o nieprzystawalności pokoleń do nowej rzeczywistości

    -"Duda okazał się iluzją"
    no tak kluczowy człowiek,który wygrał wybory i od którego wszystko się zaczęło i dalej trwa w najlepsze

    -"sitwa WSIoków wokół prezydenta"- śmieszne, sory, ale to już faza , zupełnie niepoparta dowodami, a nie racjonalne myślenie to jak napisać ,że wokół Macierewicza jest sitwa WSIoków
  • Można też skontrować że tak Macierewicz kontrwywiad ogarnął, że się wsioki koło Prezydenta kręcą.
  • Wsioki to tylko brudne narzędzie, pewnie przez aneks są trzymani za pysk.
  • Dyzio_znowu napisal(a):
    ... tak jak w piśmie św. stało, o nieprzystawalności pokoleń do nowej rzeczywistości,,,
    gdzie? księga?
    serio

  • no żesz księga wejścia
  • Dyzio_znowu napisal(a):
    no żesz księga wejścia
    tak myślę, tylko że - jak znam interpretacje -
    niewejście pokolenia-co-wyszło było z innego powodu niż "nieprzystawalność do rzeczywistości"

    =
    chociaż, po namyśle, sprzeniewierzenie się wierze, brak zaufania 100 % (Mojżesz) można by podpiąć pod "nieprzystosowalność"....
  • Przemko napisal(a):
    Można też skontrować że tak Macierewicz kontrwywiad ogarnął, że się wsioki koło Prezydenta kręcą.
    To to raczej Mario fajtłapa spieprzył....
  • A on jeszcze ma kontakt z rzeczywistością?
  • Chodzi o Mario? Mam cichą nadzieję, że skoro nie bryluje w mediach to znaczy że ciężko pracuje.
  • Brzost napisal(a):
    Chodzi o Mario? Mam cichą nadzieję, że skoro nie bryluje w mediach to znaczy że ciężko pracuje.
    Mam podobnie chyba. Z tym że ja liczę na to, że po tej ciszy program Cela+ ruszy z głośnym przytupem.
  • edytowano February 2018
    qiz napisal(a):
    Przemko napisal(a):
    Można też skontrować że tak Macierewicz kontrwywiad ogarnął, że się wsioki koło Prezydenta kręcą.
    To to raczej Mario fajtłapa spieprzył....
    Ani jeden, ani drugi nie mieli żadnego wpływu na obsadę dworu. AM zgłaszał zastrzeżenia i informował - to wiem na pewno. O Mario nie wiem (z okresu formowania dworu PAD) nic. Rządził PAD, Soloch i Pan Bóg raczy wiedzieć kto jeszcze. Znudziło mnie już pisanie o tym...
    Poza wszystkim, kto AD naraił Solocha?! Baaaardzo ciekawe, bym rzekła. Bo też nikt nie wie. A przynajmniej się nie przyznaje. A też przypominam i też po raz ostatni, że Soloch poszedł do BBN z jednym kumplem. Pozostała część to Koziejowe ludki. Są po dziś dzień.

    Acha, AM alarmował od razu. Jeszcze nie będąc szefem MON. Z pełną troską i w pełnym zaufaniu. I już wtedy został potraktowany z buta. Pan prezydent nie życzył sobie dobrych rad. A PiS wygrał wybory nieco później. Nieprawdaż?
  • Brzost napisal(a):
    Chodzi o Mario? Mam cichą nadzieję, że skoro nie bryluje w mediach to znaczy że ciężko pracuje.
    Nie musi brylować. Tę funkcję z powodzeniem, powiem, że aż z naddatkiem wypełnia jego zastępca.
    Mnie zresztą mało obchodzi, kto i gdzie bryluje oraz jak pracuje. Ja chcę wreszcie widzieć efekty tej pracy. Na razie cuś niekoniecznie...
    Niebawem minie 2,5 roku tej ciężkiej pono pracy.
  • Kuba_ napisal(a):
    Przerabiamy to na przykładzie kredytów frankowych. Sprawa na forum rozeznana od kilku lat, przychodzi Rafał/Rozum i (pardon my French) napierdala o cwaniakach nadal płacących niższe raty. Jeśli to nie jest trolling to co nim jest?
    Nie rozeznana tylko omawiana. To że ktoś powtórzy jakiś pogląd 200 razy nie oznacza że jest to pogląd słuszny. To nie jest trolling. Być może jest nim właśnie to uparte powtarzanie 200 razy tej samej słabo udokumentowanej tezy. W kwestii formalnej nie podnoszę że płacą niższe raty, a szczególnie że nadal.
    Sam los nagle wyskakuje wyżej z argumentacją o korumpowaniu urzędników i sędziów. Urzędników to możliwe bo słabo kontrolowali i ostrzegali. Z tym korumpowaniem sędziów to chyba coś nie tak skoro zasądzają w wielu wypadkach na korzyść frankowiczów. Dla mnie to znaczy że różnie bywało i nie każdy kredyt frankowy był nielegalny. No i ciekawym kto ten bankster. Czy każdy kto udzielał kredytu frankowego czy ten który korumpował?
  • u AM dużo pary poszło w gwizdek bo on np. uważał że każdy prywaciarz w zbrojeniówce to ruski agent. Stąd próby klecenia jakichś dronów państwowych czy BMSów jak pod bokiem najlepsze na świecie w swojej klasie WB Electronics czy Teldat
    itp
    w niektórych dziedzinach stracone lata. I to podwójnie bo odkręcać trzeba.

    Jestem zdania , że prywaciarze nasi szybko nadrobiliby przepaść technologiczną do Zachodu zwłaszcza w stoczniach . Zreszta w każdej branży
  • Jeszcze jeden dopisek do poprzednich wyjaśnień. AM obejmując funkcję szefa MON, miał gotowy plan wyczyszczenia armii ze złogów WSI. Tę operację wstrzymał osobiście Kaczor. Na pytanie telewizyjnej dziennikarki "dlaczego?" odpowiedział, że na wszystko przyjdzie pora. Zatem zaufajmy. Albo nie...

    O tym też już pisałam kilka razy. Plonk działa również w ten sposób, że nie czytając czyichś postów, można w nieskończoność rzucać oskarżenia albo w kółko stawiać te same pytania. To uwaga przede wszystkim do Przemka. O ile przeczyta.
  • Jeżeli Duduś otacza się wsiokami to nie ma znaczenia czy są oni w armii czy nie bo i tak ich ściągnie do siebie.
  • Ale może niekoniecznie w BBN i sztabie generalnym.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.