Skip to content

Coś pozytywnego:)

1246

Komentarz

  • christoph napisal(a):
    oczywiście dęby!
    to co na buoazerię albo na luxusowy opał
    U nas nie ma żadnych dębów przy drogach.Jesiony ,topole.Tną tam gdzie moglyby zostać. Tam gdzie powinny zostać wycięte stoją dalej.
  • a u nasz na prastarych czechosłowackich ziemiach dębów ci (i Wam) sporo
  • A wiecie, że język programowania BASIC zaprojektowała m.in zakonnica?
    https://pl.wikipedia.org/wiki/Mary_Kenneth_Keller
  • Zapodałem sobie dzisiaj 5-cio litrowy słój ogórków małosolnych. Czekam z niecierpliwością na efekty.
  • Nu, jak spożytkujesz w samotności, może być niekuniecznie ;)
  • edytowano July 2018
    Ja- słomiany wdowiec- kupiłem 1,1 kg szponder na przecenie i szczątki rosołowe z kurczaka. Robiłem rosół ze siedem godzin po czym go wyłączylem a tak naprawdę poszedłem spać a on dalej się partolił. Rano z dużego gara zostało mniej niż litr niesamowicie esencjonalnego brązowego rosołu.
    Córka nie chce wyjechać na wakacje twierdzi, ze ma najlepsze wakacje w życiu w mieście z paczką znajomych.

    W mijającym tygodniu przez dwa upalne dni zwiozłem ze 200 taczek suchego betonu a potem odezwał się kamień w nerce i od 3 dni piję po kilka Pereł chmielowych dziennie plus rozkurczowe i jakoś łażę
  • Maria napisal(a):
    Nu, jak spożytkujesz w samotności, może być niekuniecznie ;)
    :D
    Boję się że tak może być, jestem patologicznym małosolnoogorkożercom. Dodatkowo moi bliscy nie przepadają za nimi więc pętla się zaciska. Ale mogę się podzielić....
  • Dziś przewiozłem meble ze starego mieszkania do nowego domu. Tam jeszcze z półtora miesiąca zejdzie (dwa miesiące opóźnienia z gazem było), ale mieszkanie sprzedałem jeszcze w zeszłym roku i muszę się już wynieść.
  • Urządzanie nowego domu to prawdziwa frajda ;-)
  • Nabyłam glazurę do kuchni. Szarą ofkors :D
    Teraz czeka mnie dobieranie do tego gresu na podłogę. I już wiem, że szary nie pasui. A jaki pasui? A nie wiem. Ale to nie jest nic pozytywnego, więc info nie na ten wontek jest.
  • Może brązowa pseudo deska? Są takie.
  • czarny albo biały pasui
  • Gawel napisal(a):
    Pierwszy taki turniej. Polska na podium po pierwszym dniu
    http://sport.tvp.pl/38073248/pierwszy-taki-turniej-polska-na-podium-po-pierwszym-dniu
    perspektywy dla polskiej lekkoatletyki są dobre
  • Rekordowy spadek sprzedaży Gaz.Wyb. - o 21%.
    Już zdecydowanie pod kreską stutysięczną (ok.. 90 tys.). \:D/
  • Znowu wygraliśmy wczoraj z krzyżakami pod Grunwaldem =D>
  • Zielony!
  • KAnia napisal(a):
    Rekordowy spadek sprzedaży Gaz.Wyb. - o 21%.
    Już zdecydowanie pod kreską stutysięczną (ok.. 90 tys.). \:D/
    Jak zwykle, od lat. GWno się trudno topi.
  • Dyzio_znowu napisal(a):
    Gawel napisal(a):
    Pierwszy taki turniej. Polska na podium po pierwszym dniu
    http://sport.tvp.pl/38073248/pierwszy-taki-turniej-polska-na-podium-po-pierwszym-dniu
    perspektywy dla polskiej lekkoatletyki są dobre
    image
  • Czy dobrze zrozumiałem że to jakaś imprezka porównywalna rangą z tenisem na olimpiadzie (czyli wielu zawodników po prostu to olewa skupiając się na ważniejszych zawodach)?
  • kulawy_greg napisal(a):
    Czy dobrze zrozumiałem że to jakaś imprezka porównywalna rangą z tenisem na olimpiadzie (czyli wielu zawodników po prostu to olewa skupiając się na ważniejszych zawodach)?
    No nie wiemczy mozna to nazwac imprezka ,wypłacalni konkretne pieniądze.


    "Organizatorzy z UK Athletics przygotowali wysokie nagrody pieniężne dla uczestników. Pula nagród imprezy to 2 mln dolarów. 450 tys. dolarów do podziału przewidziano dla zwycięzców, 100 tys. dolarów dla najsłabszego zespołu. Zawodnicy, którzy zajmą ostanie miejsca w swoich konkurencjach mają otrzymać wypłaty co najmniej dwa razy wyższe niż w Diamentowej Lidze."

    Wypadlismy troszke lepiej niz na halowych mistrzostwach swiata, ale uczciwie trzeba dodac


    "Przed ostatnią konkurencją - sztafetą 4x400 m - sytuacja w klasyfikacja była taka: Amerykanie mieli pewne zwycięstwo. Polacy i Brytyjczycy mieli tyle samo punktów - sztafeta, która finiszowałaby na wyższej lokacie, zajęłaby drugie miejsce. Ale Brytyjczycy zostali zdyskwalifikowani jeszcze przed startem, bo na bieżni stawiło się trzech, a nie czterech biegaczy. Powód? Kontuzja jednego ze startujących. I tym samym Polska miała już pewne drugie miejsce w klasyfikacji generalnej."


  • Gawel napisal(a):
    ... ale uczciwie trzeba dodac...
    Gdyby Brytyjczycy stanęli do zawodów i przybiegli przed Polakami, zajęlibyśmy trzecie miejsce, czyli także podium! :)
    I to wciąż pozytywna wiadomość.


  • jeszcze chce mi się żyć
  • To bardzo dobra wiadomość!
    Uściski dla Ciebie Margerytko
  • Ale żeby w kiblu wykosić jednego Angola? Mają jaja ci nasi sportowcy. A Los ciągle narzeka że naród spedalony..
  • edytowano July 2018
    Serce ciągnie do swoich, do Ojczyzny. Echhhhh byłoby się z czego cieszyć a tak to Helmuty mają puchar
    https://mobile.twitter.com/zibi_cieslinski/status/1018950515131146242
  • Wreszcie ktoś zaczyna bronić Becka przed idiotą-zdrajcą Zychowiczem i jemu podobnymi kanaliami:

    https://www.salon24.pl/u/szeremietiew/881780,sojusz-z-hitlerem
  • TecumSeh napisal(a):
    Dziś przewiozłem meble ze starego mieszkania do nowego domu. Tam jeszcze z półtora miesiąca zejdzie (dwa miesiące opóźnienia z gazem było), ale mieszkanie sprzedałem jeszcze w zeszłym roku i muszę się już wynieść.
    To gdzie teraz mieszkasz? A tak na serio, to nie umawialiśmy się, że na imprezie będą tylko parapety? :P
  • Odwiedziłem po raz pierwszy Córę w Norwegii i mam w oczach zobaczone piękne krajobrazy nie-do-od zobaczenia :-)
  • Jestem na wsi. Cudownie, cicho, zielono, zaciszne - za godzinę wracam do siebie, do pracy.... echhhhh.....
    Żona z najmłodszym zostają na tydzień, dwa, zobaczy się. Starsi chłopacy na obozie. Się trochę rozlezliźmy po świecie ;)
    Ale "rozłąka" ma też pozytywne walory.
    Jak się tak wytęsknisz, wytęsknisz i się w nocy przyśni... to aż strach. :D;) :x
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.