Skip to content

Niepodległość od Leszka Czarneckiego - problem lingwistyczny

1246

Komentarz

  • uhrr napisal(a):
    Randolph na premiera! Los na prezydenta!
    Niezły pomysł chociaż goście potrafią dopiec.
  • Rafał napisal(a):
    uhrr napisal(a):
    Randolph na premiera! Los na prezydenta!
    Niezły pomysł chociaż goście potrafią dopiec.
    jeszcze ich team wygra mistrzostwa w grillowaniu rządów UE
  • Może im się nadam na harcownika.
  • Powoli ale jednak coś się w sprawach Pana Cz (trzeba się chyba zacząć przyzwyczajać do inicjałów jak to z oskarżonymi bywa):
    https://www.money.pl/gospodarka/idea-bank-naruszyl-prawo-jest-postepowanie-6403286628833409a.html
  • A tymczasem, borem lasem:
    Wpływ "małego TSUE” na banki może być większy niż oczekiwano - oceniają analitycy DM BDM w najnowszym raporcie.
    (..)
    Autorzy raportu wskazują, że luka kapitałowa w Idea Bank i Getin Noble Bank, czyli w bankach kontrolowanych przez miliardera Leszka Czarneckiego "to ryzyko dla całego sektora bankowego". "W przypadku, gdy BFG zdecydowałby się na uruchomienie procedury resolution, banki mogłyby zostać zmuszone do uzupełnienia wykorzystanych środków, co negatywnie wpłynęłoby na wyniki sektora” - twierdzą analitycy DM BDM.
    (..)
    Co oznacza procedura "resolution”? To uporządkowana przymusowa restrukturyzacja, która dotyczy sytuacji, gdy duży bank ma kłopoty finansowe i jest ryzyko "zarażenia” całego systemu bankowego. Procedura może prowadzić do obciążenia stratami właścicieli i niektórych wierzycieli banku poprzez umorzenie akcji i unieważnienie obligacji oraz przeniesienie "dobrych” aktywów do specjalnie utworzonego "banku pomostowego”, czy sprzedaż banku na części.(..)
    Żródło
    No to już jest realna groźba, bo taka procedura została przetestowana na jednym Banku Spółdzielczym, tak więc ten tego...
  • Jedyne pytanie jakie mi się nasuwa to dlaczego tak późno.
  • Lepiej późno niż wcale.
  • Ale drożej.
  • Cenię takie wrzutki:
    Sąd Rejonowy dla Warszawy-Śródmieścia wyznaczył termin posiedzenia aresztowego dla Leszka Czarneckiego. Wniosek skierowała Prokuratura Regionalna w Warszawie, która prowadzi śledztwo ws. afery GetBack.

    Jak ustaliła PAP, Prokuratura Regionalna w Warszawie skierowała wniosek o aresztowanie Leszka Czarneckiego już 11 sierpnia 2020 r., ale sprawa trzymana była w ścisłej tajemnicy.
    Źródło,.
    Może więc ta zabawa z futerkami będzie miała jakieś pozytywy?
  • A co, Leszek Czarnecki nosi norki?
  • los napisal(a):
    A co, Leszek Czarnecki nosi norki?
    Może go poniosą do norki.
  • Ciekawe1, właśnie dziś dostałem telefon od pani z imperium Czarneckiego, z zapytaniem czy nie mam ochoty na kredyt u nich.
  • I masz?
  • los napisal(a):
    A co, Leszek Czarnecki nosi norki?
    Zizou pokazuje kto tu siem kurwielentom nie kłania, bo to od niego takie nieszczelności ścisłej tajemnicy się biorą.

  • los napisal(a):
    I masz?
    Nie.
  • edytowano December 2020
    wątek obok: PKO Pekao aborduje* IDEA

    *abordaż, od 'on board!'
  • romeck napisal(a):
    wątek obok: PKO aborduje* IDEA

    *abordaż, od 'on board!'
    Pekao
  • Oj, oj, ale się zadziało. Nic tylko łzy kapają. Biedny Lesio, jak on teraz ma żyć panie premierze? Jak żyć za te marne resztki?
  • Zazu napisal(a):
    Oj, oj, ale się zadziało. Nic tylko łzy kapają. Biedny Lesio, jak on teraz ma żyć panie premierze? Jak żyć za te marne resztki?
    Jak ogrzać wielką salę nie-balową?
  • Czyli na nagrania i podsłuchy rząd okazał się głuchy. Pan Romek już się żali jakie to zło, pewnie nieraz Leszek go karmił.
  • Jak dla mnie, to bardzo mocne czyszczenie, bo ta 'niestabilność' w polskim systemie bankowym stanowiła znaczącą podatność w ciężkich czasach, a takie nadchodzą.
    Mnie tylko ubawiło, że pan Czarnecki prowadzi interesy w kraju, który nie istnieje, a w dodatku tym krajem straszy.
  • MarianoX napisal(a):
    Zazu napisal(a):
    Oj, oj, ale się zadziało. Nic tylko łzy kapają. Biedny Lesio, jak on teraz ma żyć panie premierze? Jak żyć za te marne resztki?
    Jak ogrzać wielką salę nie-balową?
    Daj pan spokój, to mój sąsiad. Tam ciemno od tak dawna, że już nie pamiętam od kiedy.

  • loslos
    edytowano January 2021
    Bo większość czasu spędza w bagażniku.
  • W święta miałem gościa, który zna dobrze rodzinę najbogatszego Polaka (niedawno zmarłego, ale nie dr. J) i oni mówią, że pan z domem przez sali balowej ma drugi dom na jakejś wyspie w Zatoce Meksykańskiej, gdzie jest jednym z 2 gojów. By mu tam Inuici pozwolili zamieszkać, musiał wydać ileś tam kM (padła liczba, ale już nie pomnę) na infrę wyspy. Może tam ma salę balową?
  • Zakładając prawdziwość historii opowiadanej przez znajomego milionerów, należałoby się zapytać, skąd bankier zwany Czaszką jest pewien, że jest jednym z zaledwie dwóch nie-gojów na wyspie? Czyżby jakieś obserwacje poczynione na, powiedzmy, dość niestandardowych spotkaniach towarzyskich?
  • loslos
    edytowano January 2021
    Amerykanie się dość powszechnie obrzezują, bo wmówiono im, że to bardzo zdrowe, dlatego pan poinformowany mógł zostać nieco zwiedziony http://www.racjonalista.pl/forum.php/s,756761

    Ja nie rozumiem powszechnego podziwu wobec tych wice-Żydów, dla mnie są oni dosyć żałośni. Jak dżinsy, jak hamburgery, jak Coca-Cola.
  • Ta rodzina tego najbogatszego to tez Inuici. Podobnie jak śp.
  • los napisal(a):
    Amerykanie się dość powszechnie obrzezują, bo wmówiono im, że to bardzo zdrowe, dlatego pan poinformowany mógł zostać nieco zwiedziony http://www.racjonalista.pl/forum.php/s,756761

    Ja nie rozumiem powszechnego podziwu wobec tych wice-Żydów, dla mnie są oni dosyć żałośni. Jak dżinsy, jak hamburgery, jak Coca-Cola.
    Żałosne są też wywodzące się od nich te niby-chrześcijańskie denominacje. Zastanawiające, że wmówili światu wyższość swojej popkultury, co też jest jakąś umiejętnością, potęgą militarną i ekonomiczną także jeszcze są.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.