Skip to content

Zmiana rządu?

loslos
edytowano March 2015 w Forum ogólne
Byłaby to pewna atrakcja. Tak nudno siedzieć w tej chałupie.
«1345

Komentarz

  • Gruba rura.
  • edytowano April 2020
    Idiotyzm.
    Zwłaszcza przy okazji tych właśnie wyborów.
  • Pan Gówę gra z mediami czy media grają Panem Gówę?
    A tak przy okazji, to czy po takim głosowaniu można ogłosić stan wyjątkowy?
  • Skąd wziął się Gówin? Wynalazł go Tusk po wykończeniu Rakiety. PO zmieniała się tak szybko, że swym nieomylnym instynktem wyczuł, że trzeba wyborcy dać pewne poczucie pewności i stabilizacji - musi być w PO jakiś przemądrzały dupek z Krakowa. A Gówin zaczął sobie wyobrażać, że jest nie wiadomo kim.

    Tusk i Kaczyński mieli obyczaj grzebania sobie nawzajem w śmietnikach. Mądry Tusk tylko wiedział, czego szuka - odpadków, i je znajdował. Mniej mądremu Kaczyńskiemu zdawało się, że znajduje smakowite kąski.
  • ms.wygnaniec napisal(a):
    Pan Gówę gra z mediami czy media grają Panem Gówę?
    Nie wiem kto kim gra ale to nie jest wrzuta, wszyscy potwierdzają.
  • No już oczami wyobraźni widzę, jak Borysław kusi Pana Gówę, że oto przegłosują odwołanie rządu i powołają nowy i wtedy... Morawiecki ulega namową całej opozycji i wprowadza stan wyjątkowy.
    Dlaczego to są tacy debile?
  • Jest ciekawie123.
  • nie sądzę, że jest czym się ekscytować, chyba, że dla zabicia nudy
    to wszystko to przeciąganie liny, pytanie tylko kto przeciąga

    może być tak, że pojutrze wyjdzie Ozyrys i powie - chcieliśmy zrobić wybory korespondencyjne i na pewno by na m się udało, ale nasz koalicjant gowę się nie zgodził , więc z bulem serca przesuwamy wybory prezydenckie o tydzień, czy coś w tym stylu
  • Mie tam naysrożey martwi, że Szumek ma w cefałce bycie wiceministrem u Gowina.
    Z drugiej strony wiemy na pewno, że ani Szumek, ani Matołuszek ani nawet Ozyrys nie są debilami, więc niezależnie od zakresu dekonstrukcji rządu, nie oczekuję zmiany na stanowisku ministra zdrowotności.
  • Był wickiem, ale ztcw jest bezpartyjny, więc wobec Gowę nie ma chyba żadnych zobowiązań.
  • Jest to test lojalności i nie będę stawiać zbyt wielkich kwot. Na pana Mateusza też nie ale jeśli zda, bardzo się ucieszę.
  • Szumek dysponuje tzw. fak ju manejem, co daje mu pewną nieżelazność.
  • Pytanie od kogo.
  • Nie ma czegoś takiego.
  • Jednak Pan Gówę jest bardziej niż się spodziewałem...
  • ms.wygnaniec napisal(a):
    Jednak Pan Gówę jest bardziej

    plastyczny ;)
  • Jarosław Kaczyński boleśnie przekonuje się, jak bardzo utracił władzę. Zobaczcie, że premier i prezydent dyskretnie milczą. Co jest ciekawe123.
  • Ale siurpryza! Taki nóż w plecy, skorpion kłujący żabę! No to co, PSL dogadany i Kosiniak wickiem? A może najbliższe ideowo SLD?

    Co tam mi pisali niektórzy, jak twierdziłem, że Gowin zdradzi? Że nie ma dokąd iść, bo u swoich jest spalony. Aha. Trzeba było nie ustępować przed czarnymi marszami, Szanowny Panie Prezesie.
  • Ale wierni Macierewicz, Szydło, Brudziński są jeszcze, przyjdą na ratunek... Ups, prawie wszyscy w PE, cóż za przypadek.
  • qiz napisal(a):
    Co tam mi pisali niektórzy, jak twierdziłem, że Gowin zdradzi?
    Ktoś coś dobrego napisał tu o panu Gówinie? Niebywałe.

  • los napisal(a):
    qiz napisal(a):
    Co tam mi pisali niektórzy, jak twierdziłem, że Gowin zdradzi?
    Ktoś coś dobrego napisał tu o panu Gówinie? Niebywałe.

    wiara , paniedziejku we własną imaginację

  • i ten bezradny Jarro poszed se do jedynki polskiego radyjka ponarzekać, tak?
  • Michał5 napisal(a):
    i ten bezradny Jarro poszed se do jedynki polskiego radyjka ponarzekać, tak?
    Wywiad z wczoraj wieczorem, tak więc ten tego.
    Posiedzenie musi się odbyć, bo dotyczy sytuacji w edukacji i terminów. Zmiana sposobu głosowania to był ewentualny dodatek.
    Niepokojące jest to, że Morozowski w WSI24 nakreślił całkiem rozsądnie obraz sytuacji. Im się na prawdę marzy 4 czerwca.

  • qiz napisal(a):
    Ale wierni Macierewicz, Szydło, Brudziński są jeszcze, przyjdą na ratunek... Ups, prawie wszyscy w PE, cóż za przypadek.
    Natomiast wierne hufce Mateusza Premiera pozostają wierne...
    Śmiesznie, że jedynie Zizou deklaruje wierność, co za chichot chistorii.
  • A ma pan Mateusz jakieś zaplecze parlamentarne? Bo się nawet tym nie interesowałem.
  • ms.wygnaniec napisal(a):
    Michał5 napisal(a):
    i ten bezradny Jarro poszed se do jedynki polskiego radyjka ponarzekać, tak?
    Wywiad z wczoraj wieczorem, tak więc ten tego.
    Posiedzenie musi się odbyć, bo dotyczy sytuacji w edukacji i terminów. Zmiana sposobu głosowania to był ewentualny dodatek.
    Niepokojące jest to, że Morozowski w WSI24 nakreślił całkiem rozsądnie obraz sytuacji. Im się na prawdę marzy 4 czerwca.

    Nuale gowinowe fikali nie od dziś, więc JK miał czas pomysleć.
    I że brał wszystkie mozliwosci pod uwagę juz dawno, to pewne.
    Pana Gowina zna nie od dziś.
    Przywykł .
  • los napisal(a):
    A ma pan Mateusz jakieś zaplecze parlamentarne? Bo się nawet tym nie interesowałem.
    Korek, worek i rozporek.
  • No to zaszachował, 2 lata i Duda bez reelekcji... Ciekawie się robi, bo Gówę zmiękł.
  • los napisal(a):
    A ma pan Mateusz jakieś zaplecze parlamentarne? Bo się nawet tym nie interesowałem.
    Administracja Publiczna i Spółki Skarbu Państwa, to chyba nawet więcej.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.