Skip to content

Zmiana rządu?

135

Komentarz

  • los napisal(a):
    Przeceniacie racjonalność a ja tego pana jako swego ministra miałem szczęście (hehehe) poznać. Za jakie grzechy...
    Oczywiście ten pan nie byłby w stanie na takie coś wpaść, ale może ktoś inny to wymyślił i mu zaproponował rolę? Taka teoria nie zakłada racjonalności Gowę, a jedynie jego próżność (w końcu jest ”ważny” - bierze udział w wielkim spisku, ulala).
  • edytowano April 2020
    Brzost napisal(a):
    ms.wygnaniec napisal(a):
    A na moje oko, to gra na to że albo wybory za dwa lata albo .... mamy wolną ręke z tym stanem wyjątkowym?
    Ja chwilami podejrzewam, że to się skończy: "No, dobra, skoro już tak bardzo chcecie... to macie STAN WYJĄTKOWY!"
    Jaro wjedzie na białym koniu, wioząc w jukach stan wyjątkowy, a szpaler totalnych będzie wiwatował.
    Tzn będzie się tarzał w szale rozpaczy
  • polmisiek napisal(a):
    Oczywiście ten pan nie byłby w stanie na takie coś wpaść, ale może ktoś inny to wymyślił i mu zaproponował rolę?
    Już pińcest razy napisałem - nie zetknąłem się z absolutnym posłuszeństwem ukrytej strukturze a wielu ludzi poznałem. Podejrzewam, że jest to niezgodne z ludzką naturą.

  • Finta w fincie
    Za iste
  • Porozumienie Jarosława Gowina poprze forsowane przez PiS głosowanie korespondencyjne w wyborach prezydenckich i nie opuści rządu - dowiaduje się "Gazeta Wyborcza"

    Czytaj więcej na https://fakty.interia.pl/raporty/raport-wybory-prezydenckie-2020/aktualnosci/news-gw-porozumienie-poprze-glosowanie-korespondencyjne,nId,4421490#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox
  • Michał5 napisal(a):
    Porozumienie Jarosława Gowina poprze forsowane przez PiS głosowanie korespondencyjne w wyborach prezydenckich i nie opuści rządu - dowiaduje się "Gazeta Wyborcza"

    Czytaj więcej na https://fakty.interia.pl/raporty/raport-wybory-prezydenckie-2020/aktualnosci/news-gw-porozumienie-poprze-glosowanie-korespondencyjne,nId,4421490#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox
    O kurde przepraszam, nie zdążyłem napisać ....
  • A tak na marginesie, może wie ktoś jaki wpływ na Gowina ma Jacek Żalek ? Bo ten pomysł z wywołaniem gównoburzy w wyborami to właśnie jest w Jacka stylu.
  • Nie wiem, jakie będą skutki gównoburzy. Jeśli o mnie idzie - Gówin spada u mnie poniżej Radka. Obrzydliwa kreatura.
  • los napisal(a):
    Nie wiem, jakie będą skutki gównoburzy. Jeśli o mnie idzie - Gówin spada u mnie poniżej Radka. Obrzydliwa kreatura.
    Jest takie info, że Kaczor klepnął układ Gowina już jakiś czas temu. Chodziło o 7 letnią kadencję dla Dudy. Problem w tym, że żeby to przegłosować potrzebny był PSL i Kosiniak się z układu wycofał. pomimo zapewnień. Jeżeli jest to prawda, to Gowin po prostu nie dał rady jako rozgrywający. I tyle.
  • loslos
    edytowano April 2020
    Pierdolę układy nad moją głową, głosowałem na 5-letnią kadencję. Jeśli można przedłużyć do 7 lat, to można i do 77, prawda?

    Ja oczywiście nie jestem jakimś doktrynerem demokracji, można zmienić ustrój na jakąś monarchię albo tyranię. Warunkiem uzyskania mego poparcia jest kilka głów zatkniętych na pikach (to nie jest alegoria), mientka tyrania nie ma sensu. Obawiam się, że pan WKK jest na liście.
  • Ech , gdyby korzystając z zamieszania i niechęci Łopozycji do demokratycznych wyborów przepchnąć monarchię ( ale tylko turbojagiellońską z Łukaszenką na tronie unii personalnej z Białorusią , bo inna nie ma sensu)
  • Ech, słuchałem ostatnio Targala i jego enthusiasm dla Łukaszenki jest jakby niższy niż Kolegowy.
  • loslos
    edytowano April 2020
    JORGE napisal(a):
    Jest takie info, że Kaczor klepnął układ Gowina już jakiś czas temu. Chodziło o 7 letnią kadencję dla Dudy. Problem w tym, że żeby to przegłosować potrzebny był PSL i Kosiniak się z układu wycofał. pomimo zapewnień. Jeżeli jest to prawda, to Gowin po prostu nie dał rady jako rozgrywający. I tyle.
    A poza tym wiesz co, Jorge? To jest bajeczka dla opóźnionych dzieci na poczekaniu wystrugana z buraka przez jakiegoś Żalka. Daj spokój.
  • no to proszę o obświecenie o co chodziło Gówinowi w tym całym zamieszaniu
    Ja rozumiem, że jest on **###*, #*#*#*, @#%$$$% i inne inwektywy, jest być może i głupi, ale żyje w tym świecie nie od dziś i wie na co miał szanse, a na co nie miał.
  • los napisal(a):
    A poza tym wiesz co, Jorge? To jest bajeczka dla opóźnionych dzieci na poczekaniu wystrugana z buraka przez jakiegoś Żalka. Daj spokój.
    Pewnie tak. Podobne jak ta cała bajeczka o upadku koalicji. Nie warto takimi sprawami się przejmować. Jeszcze takich teatrzyków przeżyjemy mnóstwo.
  • Wielu ludzi ma szanse na krzywdzenie bliźnich i nie korzystają z nich. Nazywamy ich ludźmi przyzwoitymi.
  • JORGE napisal(a):
    los napisal(a):
    A poza tym wiesz co, Jorge? To jest bajeczka dla opóźnionych dzieci na poczekaniu wystrugana z buraka przez jakiegoś Żalka. Daj spokój.
    Pewnie tak. Podobne jak ta cała bajeczka o upadku koalicji. Nie warto takimi sprawami się przejmować. Jeszcze takich teatrzyków przeżyjemy mnóstwo.
    Upadek kolacji? Do tego daleko. Mnie raczej szło o to, jak wielkim kutasem jest Jarosław Gówin.
  • los napisal(a):

    Upadek kolacji? Do tego daleko. Mnie raczej szło o to, jak wielkim kutasem jest Jarosław Gówin.
    Pytanie poważne, ale co konkretnie ciebie tak oburzyło ?

  • Trząść łódką na środku oceanu podczas burzy to dla ciebie mało? Winszuję.

    Acha, wszelkie opowieści o inscenizacjach w rodzaju uzgodnienia z WKK chowamy między bajki.
  • Każdy wie jaki jest Gowin. Bez wyrazów.
    Dodatkowo, w bonusie wpisuje się trząchaniem łódką, jako ta zasrana "prawica", bo ta, jak ma być wiadome, sieźre.
    Natomiast zastanawiające jest, że absolutnie nikt z tych wystrychnietych lemingów peowskich nie widzi w nim kutasa.
    Co najwyzej trzeżwego koniunkturalistę.
    Hłehłe
  • edytowano April 2020
    los napisal(a):
    Trząść łódką na środku oceanu podczas burzy to dla ciebie mało? Winszuję.
    Nie nie, pytanie nie miało podtekstu. Czyli chodzi ci o moment. Powiem tak, chyba się już zaimpregnowałem, nie dziwi mnie to co Gowin robi, generalnie ta cała koalicja jest jednym wielkim kompromisem i przymykaniem oczu na mentalność niektórych kreatur. Zbynio Ziobro nie jest lepszy.
  • los napisal(a):
    Acha, wszelkie opowieści o inscenizacjach w rodzaju uzgodnienia z WKK chowamy między bajki.
    Nie napisałem, że to kupuję, wskazałem że taka narracja chodzi. I nie wkładałbym tego wszystkiego i za każdym razem między bajki. PSL raczej jest zmuszone wejść w konflikt z PO, grać we własną grę. Coś się może dziać, scenariusz wspólnej gry Kamysza z Gowinem to nie jest SF.

  • JORGE napisal(a):
    los napisal(a):
    Trząść łódką na środku oceanu podczas burzy to dla ciebie mało? Winszuję.
    Nie nie, pytanie nie miało podtekstu. Czyli chodzi ci o moment. Powiem tak, chyba się już zaimpregnowałem, nie dziwi mnie to co Gowin robi, generalnie ta cała koalicja jest jednym wielkim kompromisem i przymykaniem oczu na mentalność niektórych kreatur. Zbynio Ziobro nie jest lepszy.
    Moment ma znaczenie. Niech sobie Gówin pogrywa z PiSem jak chce, w końcu na tym polega polityka. Ale teraz jest to destabilizowanie Polski, tu już gra on nie przeciw Kaczyńskiemu a przeciw mnie i to w grze o życie. Takich rzeczy się nie wybacza.
  • edytowano April 2020
    los napisal(a):

    Moment ma znaczenie. Niech sobie Gówin pogrywa z PiSem jak chce, w końcu na tym polega polityka. Ale teraz jest to destabilizowanie Polski, tu już gra on nie przeciw Kaczyńskiemu a przeciw mnie i to w grze o życie. Takich rzeczy się nie wybacza.
    Co do PO się nie zaskoczyłem, obecnie się zachowują zgodnie z ich mentalnością, spodziewałem się tego, ale mimo wszystko nienawidzę ich jeszcze bardziej. Co do Gowina, chyba jednak też nie jest to aż tak wielka niespodzianka, to przecież również zabagnione środowisko.

  • loslos
    edytowano April 2020
    Triggerem była głupota. Sobie zaszkodził najbardziej.

    Mamy odrobinę zaufania do ludzi podłych, jeśli nie są idiotami. Ufamy, że nie zrobią krzywdy nam, jeśli na niej by też stracili. Tu Gówin okazał się równie paskudny jak głupi.
  • JORGE napisal(a):
    los napisal(a):
    Nie wiem, jakie będą skutki gównoburzy. Jeśli o mnie idzie - Gówin spada u mnie poniżej Radka. Obrzydliwa kreatura.
    Jest takie info, że Kaczor klepnął układ Gowina już jakiś czas temu. Chodziło o 7 letnią kadencję dla Dudy. Problem w tym, że żeby to przegłosować potrzebny był PSL i Kosiniak się z układu wycofał. pomimo zapewnień. Jeżeli jest to prawda, to Gowin po prostu nie dał rady jako rozgrywający. I tyle.
    Jeśli zmiana konstytutki, to 2/3. Do 2/3 to PSL i SLD by potrzebowali, spółek Skarbu Państwa by nie wystarczyło.
  • Można by co upaństwowić albo np orlena podzielić
    PKP to już milion spółek. Ale poczta nie, poczta musi jeszcze wybory zorganizowac
  • los napisal(a):
    Tu Gówin okazał się równie paskudny jak głupi.
    Psunabudes...

  • A ja zamieszkuję prowincję przez Psunabudesa zarządzaną :(
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.