Skip to content

Zmiana rządu?

245

Komentarz

  • Ale nie głosują.
  • ms.wygnaniec napisal(a):
    Jednak Pan Gówę jest bardziej niż się spodziewałem...
    Kurde, znaczy się, co się stało się?
  • ms.wygnaniec napisal(a):
    No to zaszachował, 2 lata i Duda bez reelekcji... Ciekawie się robi, bo Gówę zmiękł.
    A co się stało się?
  • Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    ms.wygnaniec napisal(a):
    No to zaszachował, 2 lata i Duda bez reelekcji... Ciekawie się robi, bo Gówę zmiękł.
    A co się stało się?
    Kuńferencję wzmiankowany zwołał i ogłosił...
    Co ciekawe123 PO tez dostała okazję aby podmienić kandydacicę na prezydencicę. Ładne.

  • No, cóż tam ogłosił rzekomo?

    Duphawdy, zeznania trzeba jak na milicji z Kolegi wyciągać.
  • No żę Gówę proponuje zmianę Konstytucji i wybieranie prezydenta na jedną siedmioletnią kadencję, bez reelekcji i objęcie tym obecnego prezydenta. Czyli za 2 lata będą rozpisane nowe wybory.
  • 7 lat z Kidawą X_X
  • Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    ms.wygnaniec napisal(a):
    No to zaszachował, 2 lata i Duda bez reelekcji... Ciekawie się robi, bo Gówę zmiękł.
    A co się stało się?
    Jak na razie nic. Ale możemy mieć nowy rząd.
  • A pierwszy wniosek podczas posiedzenia Sejmu, to Pan/Pani Śmieszek wnioskuje o przerwę w obradach i ten wniosek przechodzi!!! To są rzewne jaja. No i PiS był przeciw, a wniosek przechodzi.
  • Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    A co się stało się?
    A to czytaj kto ciekawy https://wpolityce.pl/polityka/494254-gowin-nie-odpuszcza-wybory-za-2-lata-zmiany-w-konstytucji
  • Nuale to by byłoby klasyczne działanie prawa wstecz.
  • loslos
    edytowano April 2020
    Putin jest bardziej powściągliwy.

    Najgorsze jest to, że jest to mój minister.
  • Ech, koledzy nie widzą, że to jest ustawka Gowin-Kaczyński...



  • Kuba_ napisal(a):
    7 lat z Kidawą X_X
    No nie, drugi raz chyba tego błędu nie popełnią.
  • Aaa, teraz rozumię.

    W zasadzie, jezdo jakiś pomysł: "Nie chcecie dzisiej wyborów? Dobra będą za dwa lata. Ale jak nie, to znaczy że chcecie."
  • Ziemniak wczoraj powiedział że najlepszy byłby stan wyjątkowy, ale ze wszystkimi tego konsekwencjami, np. zamykamy Wiertniczą i robimy tam szpital polowy ;-)
  • musi to wszystko trafne być, bo zawarczał Thusk

    Zdaniem Donalda Tuska rządzący w ogóle nie zajmują się chorymi czy pozbawionymi przez koronawirusa pracy, a skupiają się tylko na tym, żeby utrzymać władzę.

    Nie myślą o chorych, pozbawionych pracy, bankrutujących. Myślą wyłącznie o swojej władzy. A im więcej jej mają, tym bardziej są bezradni. To oni są klęską żywiołową
  • to on żyje?
  • Gówinowi jednak udało się coś niemożliwego - zjednoczenie prawie całej polskiej sceny politycznej. Wpierdol dostał od wszystkich.
  • los napisal(a):
    Gówinowi jednak udało się coś niemożliwego - zjednoczenie prawie całej polskiej sceny politycznej. Wpierdol dostał od wszystkich.
    i skończyło się jego 5 minut ~:>
  • Hmmmm.. Ja wiem, że mało tam wiem, ale sądzicie, że on wyskoczyłby z takim pomysłem bez wcześniejszych uzgodnień zakulisowych ? Chyba chciałby zapewnić sobie poparcie kogokolwiek.

    A może uzgodnił to z Jaro. Został takim jego harcownikiem.
    Wszyscy wiedzą, że jest wewnętrzną opozycją, więc nikt się nie zdziwił.
  • Nie no na moje oko to stawia totalnych pod ścianą. Albo wybory teraz albo za dwa lata.
  • A na moje oko, to gra na to że albo wybory za dwa lata albo .... mamy wolną ręke z tym stanem wyjątkowym?
  • Przeceniacie racjonalność a ja tego pana jako swego ministra miałem szczęście (hehehe) poznać. Za jakie grzechy...
  • ms.wygnaniec napisal(a):
    A na moje oko, to gra na to że albo wybory za dwa lata albo .... mamy wolną ręke z tym stanem wyjątkowym?
    Ja chwilami podejrzewam, że to się skończy: "No, dobra, skoro już tak bardzo chcecie... to macie STAN WYJĄTKOWY!"
  • Ja, podobnie jak niektórzy, czerpię wiedzę z forumków i twittera. Nie mam tera czasu rozkminiać twittera, więc może byście Drodzi w punktach pedzieli ocb.
  • I tak długo Gowin wytrzymał nie fikając publicznie.
  • Kompletnie nie wiem o co chodzi. Ale wiem jaki będzie koniec tej dramy. Musze napisać ?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.