Skip to content

Maseczka ochronna - jak najbardziej

2456712

Komentarz

  • edytowano April 2020
    @Romeck

    Romeck, ale z ciebie Proust: tym jednym zdjęciem wywaliłeś mnie do mojego dzieciństwa>)


    i voilà, nagroda: maseczka w po ślunsku, czyli w jedno minuta:)


  • edytowano April 2020
    balbina napisal(a):
    @Romeck

    Romeck, ale z ciebie Proust: tym jednym zdjęciem wywaliłeś mnie do mojego dzieciństwa>)
    i mojego! :)

    więc tam tak naprawdę są łąki, haszcze-i-jaszcze, dzikie zagajniki (laski),
    a te wysepki gliny wdzierają się od piętnastu lat w tę dzikość i odiedle się rozbudowuje - mój blok był trzeci, a teraz jest jedenyście i buduje się następny, a tto na zdjęciu, to będą domko szeregowe

    jeszcze rok temu w tym miejscu na wiosnę strażacy raz kolejny gasili łąkę...
    teraz w tych glinach są "stawiki", w które z synem2 wrzucamy "bomby" - ALLLLLEEEE ZAAABAAAWWWWAAA! :)

    18.03.2019
    image

    mnie więcej w tym samym mejscuimage

    i filmik z komórki :)
    https://www.facebook.com/piekarzanin/videos/776910609354067/
  • mega:)))
  • Notto napisal(a):
    Pierwsza Dama rekomenduje maseczkowe origami:

    https://www.prezydent.pl/pierwsza-dama/aktywnosc/art,716,pierwsza-dama-zacheca-do-przygotowania-maseczek.html
    Tyle składania a na końcu i tak sru zszywaczem.
  • romeck napisal(a):
    balbina napisal(a):
    @Romeck

    Romeck, ale z ciebie Proust: tym jednym zdjęciem wywaliłeś mnie do mojego dzieciństwa>)
    i mojego! :)

    więc tam tak naprawdę są łąki, haszcze-i-jaszcze, dzikie zagajniki (laski),
    a te wysepki gliny wdzierają się od piętnastu lat w tę dzikość i odiedle się rozbudowuje - mój blok był trzeci, a teraz jest jedenyście i buduje się następny, a tto na zdjęciu, to będą domko szeregowe

    jeszcze rok temu w tym miejscu na wiosnę strażacy raz kolejny gasili łąkę...
    teraz w tych glinach są "stawiki", w które z synem2 wrzucamy "bomby" - ALLLLLEEEE ZAAABAAAWWWWAAA! :)

    18.03.2019
    image
    Obrazek został zmniejszony aby pasował do strony. Kliknij aby powiększyć.


    mnie więcej w tym samym mejscuimage
    Obrazek został zmniejszony aby pasował do strony. Kliknij aby powiększyć.


    i filmik z komórki :)
    https://www.facebook.com/piekarzanin/videos/776910609354067/
    Ło matko! Wrzucanie kambuli do głębokiej wody, najlepiej do wykopów pod nowej bloki, to zabawa mojego dzieciństwa! Cofnąć czas subito!
  • Ciekawe. Dzisiaj byłem na pierwszych od 8 dni zakupów i nie widziałem ani jednej osoby bez maseczki. Małe miasto.
  • SigmundvonBurak napisal(a):
    Ciekawe. Dzisiaj byłem na pierwszych od 8 dni zakupów i nie widziałem ani jednej osoby bez maseczki. Małe miasto.
    Godnie.
  • Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    SigmundvonBurak napisal(a):
    Ciekawe. Dzisiaj byłem na pierwszych od 8 dni zakupów i nie widziałem ani jednej osoby bez maseczki. Małe miasto.
    Godnie.
    Na południowym Rakowcu już wczoraj większość była zamaseczkowana ;)


  • Jako okularnik zeznawam, że w maseczce nie da się funkcjonować z powodu parowanie okularów. W związku spożywczem zamówiłem dzisiaj przyłbicę.
  • adamstan napisal(a):
    Jako okularnik zeznawam, że w maseczce nie da się funkcjonować z powodu parowanie okularów. W związku spożywczem zamówiłem dzisiaj przyłbicę.
    Da się, wystarczy nie oddychać ;)
  • adamstan napisal(a):
    Jako okularnik zeznawam, że w maseczce nie da się funkcjonować z powodu parowanie okularów. W związku spożywczem zamówiłem dzisiaj przyłbicę.
    Maseczka winna być z drucikiem albo mniejsze oprawki. Autopsja ;)
  • Są maseczki trochę lepszej jakości, z drucikiem i z lepszego materiału, oczywiście wielorazowe -- w tych okulary nie parują. Kupiłam w sklepie medycznym
  • ms.wygnaniec napisal(a):
    adamstan napisal(a):
    Jako okularnik zeznawam, że w maseczce nie da się funkcjonować z powodu parowanie okularów. W związku spożywczem zamówiłem dzisiaj przyłbicę.
    Da się, wystarczy nie oddychać ;)
    Bez przesady . Oddychając powoli ograniczyłem parowanie o ok 50 %. Było znośnie.
  • tradycja jagiellońska
  • a to z tymi dziwnymi guzikami to kontusze?
  • christoph napisal(a):
    a to z tymi dziwnymi guzikami to kontusze?
    Oczywiście. Sama szlachta. Sami książęta.
  • Nie spodziewałem się hiszpańskiej inkwizycji
  • Nobody expects...
  • Qiz
    Mam pytanie:
    ozonowanie tak or no?
  • Maseczki szkodzą noszącemu, ewentualną korzyść mogą przynieść tylko otoczeniu. Nakaz noszenia maseczek jest w istocie mocną sugestią, by domostwa nie opuszczać bez zdecydowanej potrzeby. Ja to tak rozumiem i dostosuję się.
  • los napisal(a):
    Maseczki szkodzą noszącemu, ewentualną korzyść mogą przynieść tylko otoczeniu. Nakaz noszenia maseczek jest w istocie mocną sugestią, by domostwa nie opuszczać bez zdecydowanej potrzeby. Ja to tak rozumiem i dostosuję się.
    +
  • los napisal(a):
    Maseczki szkodzą noszącemu, ewentualną korzyść mogą przynieść tylko otoczeniu. Nakaz noszenia maseczek jest w istocie mocną sugestią, by domostwa nie opuszczać bez zdecydowanej potrzeby. Ja to tak rozumiem i dostosuję się.
    wężykiem! wężykiem!
  • adamstan napisal(a):
    Jako okularnik zeznawam, że w maseczce nie da się funkcjonować z powodu parowanie okularów. W związku spożywczem zamówiłem dzisiaj przyłbicę.
    A mnie się udało. Nawet przejechałem 60 km samochodem. Parowało przy wydechu, ale przy wdechu odparowywało i jaka taka widoczność była ;-) Ale fakt, wygodne to to nie jest.
  • Brzoście, trza przymykać oczy, kiedy zaparowane
  • Prowadząc samochód?
  • edytowano April 2020
    christoph napisal(a):
    Brzoście, trza przymykać oczy, kiedy zaparowane
    Tja, podczas jazdy :D
  • Notto napisal(a):

    https://twitter.com/NmpRodzin/status/1250466548730548225
    image
    Obrazek został zmniejszony aby pasował do strony. Kliknij aby powiększyć.
    Ten drugi pan z lewej to w barwach jakiego klubu ? Symbole euro i dolara ;).
  • Fakt, mam gdzieś w szafie szalik Legii, z czasów, kiedy Syn mnie wyciągał na mecze. Może będzie wygodniejszy?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.