Skip to content

Maseczka ochronna - jak najbardziej

167891012»

Komentarz

  • Bo jeśli nie noszą wszyscy, to nie chroni nikogo.
    Od początku było mówione.
  • @cezarykrysztopa

    Jestem głęboko przekonany, ze w wyniku badań przeprowadzonych na Twitterze oraz dogłębnej analizy twitterowych ekspertów, chirurdzy przestaną używać maseczek jako szkodliwych, a wręcz zabójczych
  • edytowano May 2020
    romeck napisal(a):
    @cezarykrysztopa

    Jestem głęboko przekonany, ze w wyniku badań przeprowadzonych na Twitterze oraz dogłębnej analizy twitterowych ekspertów, chirurdzy przestaną używać maseczek jako szkodliwych, a wręcz zabójczych
    Rozmawiałem przy okazji rehabilitacji kolana córki z lekarką - uznaną specjalistką z wieloletnim doświadczeniem. Bardzo pomstowała na rodziców, którym doradza wujek Gógiel i ciotka Wiki wiedzących lepiej od lekarza jak prowadzić terapie czego skutki bywają opłakane.
  • edytowano May 2020
    .
  • MarianoX napisal(a):
    romeck napisal(a):
    @cezarykrysztopa

    Jestem głęboko przekonany, ze w wyniku badań przeprowadzonych na Twitterze oraz dogłębnej analizy twitterowych ekspertów, chirurdzy przestaną używać maseczek jako szkodliwych, a wręcz zabójczych
    Rozmawiałem przy okazji rehabilitacji kolana córki z lekarką - uznaną specjalistką z wieloletnim doświadczeniem. Bardzo pomstowała na rodziców, którym doradza wujek Gógiel i ciotka Wiki wiedzących lepiej od lekarza jak prowadzić terapie czego skutki bywają opłakane.

    To znowu w Polsce jest najwięcej lekarzy? Jeszcze niedawno najwięcej było szpeców od emerytur i podatków.
  • To jest plaga, niestety.
  • @Filioquist - zaczynasz trollować.
  • romeck napisal(a):
    @cezarykrysztopa

    Jestem głęboko przekonany, ze w wyniku badań przeprowadzonych na Twitterze oraz dogłębnej analizy twitterowych ekspertów, chirurdzy przestaną używać maseczek jako szkodliwych, a wręcz zabójczych
    no to sie Krysztopu udało :)
    peem wincy- twitrowcy na chirurgów!
  • Brzost napisal(a):
    @Filioquist - zaczynasz trollować.
    bo sarkastycznie wytykam krętactwo względnie nieuctwo tudzież robienie ludziom wody z mózgu?

    ...a to przepraszam
  • edytowano May 2020
    ...tymczasem

    https://www.pb.pl/szumowski-jesieni-obawiam-sie-najbardziej-990290

    "Jesteśmy przed szczytem ... Na jesieni może być szczyt zachorowań"

    plus obligatoryjne szczepienie - "tak będę rekomendował"

    Szczepienie +

    ...więc nie, z całym szacunkiem Panie Brzoście, nie zaczynam trollować - zaczynam być wk***iony
  • to samo mówi Merkel, wiec o co chodzi?
    To samo mówią polscy zakaźnicy, więc o co chodzi?
    to samo pisał to Szturmowiec, wiec o co chodzi?
  • Michał5 napisal(a):
    to samo mówi Merkel, wiec o co chodzi?
    To samo mówią polscy zakaźnicy, więc o co chodzi?
    to samo pisał to Szturmowiec, wiec o co chodzi?
    Szturmowiec to jest jakiś argument, przyznaję, ale co mówi?
  • jest kolega dużym chłopcem, proszę sie nie mazgić, tylko skorzystać z boskich i ludzkich darów.

    I nie doceniam sarkazma, bo Szturmowiec zgromdził pokaźną literaturę, a waść rżnie głupa
  • edytowano May 2020
    nie było sarkazmu w mojej wypowiedzi

    natomiast Kolega SI głosi apokalipsę 12 małp, zgoła co innego niż wersja oficjalna Ministerstwa Zdrowia
  • Filioquist napisal(a):
    dlatego ufam Ministerstwu Zdrowia i wszystkim radzę

    https://www.rynekzdrowia.pl/Uslugi-medyczne/Szumowski-o-koronawirusie-maseczki-nie-pomagaja-Nie-wiem-czemu-ludzie-je-nosza,203278,8.html
    A niech kolega zacytuje wypowiedź ministra, a nie nagłówek.
  • Najsłynniejsze zdjęcie prof. Religi z 1987 roku. Po kilkunastu godzinach w maseczce.
    image
  • edytowano May 2020
    @nielubiegazety2

    Jeśli mierzyć to używaniem maseczek jest całkowite załamanie, bez względu na wiek i status społeczny. Ludzie to olali, po prostu.
    u mnie na osiedlu - małe, bloki dwupiętrowe, na uboczu - już z połowa nie używa...
    (wpis jest komentarzem do poparcia Dobrej Zmiany w sieci przez vlogerów, na TT itd.)
  • Filioquist napisal(a):
    ...tymczasem

    https://www.pb.pl/szumowski-jesieni-obawiam-sie-najbardziej-990290

    "Jesteśmy przed szczytem ... Na jesieni może być szczyt zachorowań"

    plus obligatoryjne szczepienie - "tak będę rekomendował"

    Szczepienie +

    ...więc nie, z całym szacunkiem Panie Brzoście, nie zaczynam trollować - zaczynam być wk***iony
    Jakoś mi nie przykro z tego powodu.

    image
  • los napisal(a):
    MarianoX napisal(a):
    romeck napisal(a):
    @cezarykrysztopa

    Jestem głęboko przekonany, ze w wyniku badań przeprowadzonych na Twitterze oraz dogłębnej analizy twitterowych ekspertów, chirurdzy przestaną używać maseczek jako szkodliwych, a wręcz zabójczych
    Rozmawiałem przy okazji rehabilitacji kolana córki z lekarką - uznaną specjalistką z wieloletnim doświadczeniem. Bardzo pomstowała na rodziców, którym doradza wujek Gógiel i ciotka Wiki wiedzących lepiej od lekarza jak prowadzić terapie czego skutki bywają opłakane.
    To znowu w Polsce jest najwięcej lekarzy? Jeszcze niedawno najwięcej było szpeców od emerytur i podatków.

    Petru przypadkiem miał racje "Wszyscy wszystko wiedzą" :D
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.