Skip to content

Wielkie Chiny -- rozwój i upadek

1356725

Komentarz

  • Oczywiście że są. W zasadzie mamy samych wrogów, tudzież tych, co starają się nas wykorzystać do własnych celów (z grubsza na jedno wychodzi).
    Najgorsi są jednak ci wewnętrzni.
  • edytowano June 2021
    TecumSeh napisal(a):
    Oczywiście że są. W zasadzie mamy samych wrogów, tudzież tych, co starają się nas wykorzystać do własnych celów (z grubsza na jedno wychodzi).
    Najgorsi są jednak ci wewnętrzni.
    Ci co chcą nas wykorzystywać do swoich celów potrzebują naszego istnienia, wrogowie chcą nas po prostu zniszczyć, co jednak stanowi różnica
  • MarianoX napisal(a):
    Ci co chcą nas wykorzystywać do swoich celów potrzebują naszego istnienia, wrogowie chcą nas po prostu zniszczyć, co jednak stanowi różnica
    Temu nie przeczę. Chodzi jednak o to, by się nie łudzić.
    Na potrzebie naszego istnienia można całkiem sporo ugrać.
  • To dobro to bycie wykonawcą fajnych rzeczy dla spasionych Ojropejsów.
  • A wiecie, jaki mnie szoczek dzisiej spotkał?
    Ovaj, nabyłem karty pamięci mikro-SD. Różne brandy.
    I oba miały napis "Made in Poland".
  • edytowano June 2021
    Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    A wiecie, jaki mnie szoczek dzisiej spotkał?
    Ovaj, nabyłem karty pamięci mikro-SD. Różne brandy.
    I oba miały napis "Made in Poland".
    jedna dobrze znana, bo i stara i polska - GOODRAM (brand od 2003) firmy Wilk Elektronik (od 1999 r.)
    a druga?
  • edytowano June 2021
    los napisal(a):
    Tak sobie wydumałem, że Chiny są jednak głównym wrogiem Polski. Bo konkurujemy o to samo dobro.
    To ja opowiem anegdotę:

    - Co to jest: duże, okrągłe i nienawidzi Polski?
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    - Cały świat
  • Jednak izrael i Pol
    MarianoX napisal(a):
    los napisal(a):
    Tak sobie wydumałem, że Chiny są jednak głównym wrogiem Polski. Bo konkurujemy o to samo dobro.
    To ja opowiem anegdotę:

    - Co to jest: duże, okrągłe i nienawidzi Polski?
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    - Cały świat
    W punkt!
    Podobnie mówią w Izraelu
  • romeck napisal(a):
    Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    A wiecie, jaki mnie szoczek dzisiej spotkał?
    Ovaj, nabyłem karty pamięci mikro-SD. Różne brandy.
    I oba miały napis "Made in Poland".
    jedna dobrze znana, bo i stara i polska - GOODRAM (brand od 2003) firmy Wilk Elektronik (od 1999 r.)
    a druga?
    http://www.imro.pl/index.php/pl/firma/o-nas
  • Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    http://www.imro.pl/index.php/pl/firma/o-nas


    Piszom RZE są najstarszom firmom, od 2003, w ten sposób:
    imro.pl/ o nas:


    Brama dziedzińca żałoby i mieli, ale nie. Im więcej deweloperów jednostek ulepszyło. Przed pierwszym meczem koszykówki zacisnęli szczęki na żalu i opiece klinicznej; Zestaw gazowy do siatkówki w liniach lotniczych Nam śmiech lub strach. Średnica programistów Tellus. Donec siedzieć amet nibh sollicitudin quis orci porttitor, a strach nie był. Duis porttitor elit, euismod sed lectus non vestibulum. Deweloperzy jutra są zawsze brzydcy. Do strachu makro, urozmaicały w Wielkiej Brytanii pożyczkę weekendową sterylizowaną nibh. Wydział Chemii obawia się kartonu, ale jeden region, lewy cień. Phasellus adipiscing lacus, eu volutpat nec luctus urna. Jednak dapibus et, hendrerit id none, jednak życie zawsze będzie. Integer rutrum neque sit amet, drobny tortor. Cras imperdiet id sem życia doliny.
  • romeck napisal(a):
    Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    http://www.imro.pl/index.php/pl/firma/o-nas

    Piszom RZE są najstarszom firmom, od 2003, w ten sposób:
    Deweloperzy jutra są zawsze brzydcy.
    Ta myśl szczególnie mnie poruszyła.
  • MarianoX napisal(a):
    los napisal(a):
    Tak sobie wydumałem, że Chiny są jednak głównym wrogiem Polski. Bo konkurujemy o to samo dobro.
    To ja opowiem anegdotę:

    - Co to jest: duże, okrągłe i nienawidzi Polski?
    .
    .
    A ja myślałem, że Frans Timmermans

  • MarianoX napisal(a):
    los napisal(a):
    Tak sobie wydumałem, że Chiny są jednak głównym wrogiem Polski. Bo konkurujemy o to samo dobro.
    To ja opowiem anegdotę:

    - Co to jest: duże, okrągłe i nienawidzi Polski?< - Cały świat
    I spoko.
    Wystarczy, że to zrozumiemy i będziemy adekwatnie działać, zamiast siedzieć i płakać z tego powodu.
    To jest niestety bardzo trudne, i co gorsza - nikt nie działa w tym kierunku by to społeczeństwu uświadomić.
  • Czasem punkt siedzenia zmienia punkt widzenia. Szaulisi już nas kochają a za nimi niedługo banderowcy. Nie zapominajmy też o Węgrach, Siedmiogrodzianach i Wołoszynach.
  • robert.gorgon napisal(a):
    Czasem punkt siedzenia zmienia punkt widzenia. Szaulisi już nas kochają a za nimi niedługo banderowcy. Nie zapominajmy też o Węgrach, Siedmiogrodzianach i Wołoszynach.
    Tzn.?
  • robert.gorgon napisal(a):
    Czasem punkt siedzenia zmienia punkt widzenia. Szaulisi już nas kochają
    Poważnie? Od kiedy i dlaczego?
    Zawsze nie wiem czemu, ze wszystkich wymienionych o Żmudzinach miałem jak najgorsze zdanie.

    Choć w sumie przez Kolegę Dr Morelasa (mam nadzieję ze od dawna w Niebie, ale nie zaszkodzi wieczny odpoczynek racz mu dać Panie) wiem że "Z Wołoszynami poczciwey rozmowy nie masz, bo plemię złodzieyskie, tedy wszelką gadkę zaczynay dawszy wprzódy w pysk"

  • edytowano June 2021
    TecumSeh napisal(a):
    robert.gorgon napisal(a):
    Czasem punkt siedzenia zmienia punkt widzenia. Szaulisi już nas kochają
    Poważnie? Od kiedy i dlaczego?
    Zawsze nie wiem czemu, ze wszystkich wymienionych o Żmudzinach miałem jak najgorsze zdanie.

    Choć w sumie przez Kolegę Dr Morelasa (mam nadzieję ze od dawna w Niebie, ale nie zaszkodzi wieczny odpoczynek racz mu dać Panie) wiem że "Z Wołoszynami poczciwey rozmowy nie masz, bo plemię złodzieyskie, tedy wszelką gadkę zaczynay dawszy wprzódy w pysk"

    Przemko napisal(a):
    robert.gorgon napisal(a):
    Czasem punkt siedzenia zmienia punkt widzenia. Szaulisi już nas kochają a za nimi niedługo banderowcy. Nie zapominajmy też o Węgrach, Siedmiogrodzianach i Wołoszynach.
    Tzn.?
    Jak naucza dr Bartosiak batalia o niepodległość Polski rozegra się w Kijowie a jdyskusja o interwencji NATO w sprawie Bałtów ma sens tylko pod warunkiem, że Polska zdecyduje się wykrwawić. Tak trudne (zdaniem wielu speców od wojskowości niemożliwe) jest podobno podjęcie działań przeciw np. zajęciu terytorium Litwy przez Rosję. Jedna z istotnych przesłanek ocieplenia relacji z Szaulisami
  • edytowano July 2021
    Do kol. Natenczas
    Mniej więcej w tym fragmencie (tj. od ok. 30 minuty) mówią dlaczego
  • którym
    TLTH
  • Fajny tekst o Chinach:

    https://nowakonfederacja.pl/trzy-bledne-przekonania-zachodu-na-temat-chin/

    Mówiąc w skrócie, psoferorek z Singapuru kłamliwie szczeka, że Chiny są super pasjonarne i Amerykanie mogą im skoczyć na puklerz. Zamiast wydawać tryliardy debilarów na samolociki, by się lepiej zajęli swoim white trashem.
  • Yelllow trasha Chinole też mają sporo.
  • Tak, ale krzywa rośnie i kerunek słuszny. Podobnież fefdziesiąt lat temu mieli 800 milijonów nędzarzy, a teraz ok. zera. I co, łyso? Największy w herstorii wszechśmiotu program wzbogacenia okolicznej ludności, przez przypadeczek zorganizowany przez partię komunistyczną.

    Komunizm provides! Wreście udało się jakieś wdrożenie przodującego ustroju.

    Ciekawie też plecie pan psforerorek, że Kitaj nie marzy o wszechśmiotowym trumfie komunizmusa tylko o trumfie kitajskiej cywilizancji. Czyli nie są to Młodopolacy, a zaś pasjonarni Staropolacy poprzebierani w garniaki.

    Kurde, no.
  • Nie Kitaj tylko Czangkuo. Kitaj to zachodni barbarzyńcy https://pl.wikipedia.org/wiki/Kitanowie
  • edytowano July 2021
    Ameryka chcąc być Grejt Egejn powinna koniecznie jeszcze bardziej obniżyć podatki dla korporacji!

    A nieco poważniej, jeszcze Chinom wyjdzie bokiem komunistyczna polityka depopulacyjna.
  • Chiny robio sie pacjonarne jakosz Hameryka sto lat temusz, Hameryka robi sie idejologiczna jakosz Ruskie sto lat temusz. A Ruskie robio sie bidne jakosz Chiny sto lat temusz.

    Otusz i cała gejopolityka wedug Gnembona.
  • Kiedy żydzi walczą, Polacy handlują, a Niemcy walczą o pokój, to koniec świata blisko

    Hasło sprzed 30 lat
  • Pasjonarność Chin skończy się gdy nie będzie od kogo kopiować.
  • Gnębą napisal(a):
    Chiny robio sie pacjonarne jakosz Hameryka sto lat temusz, Hameryka robi sie idejologiczna jakosz Ruskie sto lat temusz. A Ruskie robio sie bidne jakosz Chiny sto lat temusz.

    Otusz i cała gejopolityka wedug Gnembona.
    nie tylko to, co było, ale jak będzie jest ciekawe i ważne dla przeżycia Mr. Gnę Bą
  • Przemko napisal(a):
    Pasjonarność Chin skończy się gdy nie będzie od kogo kopiować.
    A bo niby nie będą w stanie nic swego wymyślić?

    Kiedyś wymyślali.

    Ostatnio czytałem w Wikipedyjej, że w dawnych czasach to i wymyślili widelec. W Europie zaś wdrożyli go Włochulcowie, gdyż jedzenie makaronu pałeczkami było nie dość wygodnem. Pokręcone, co?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.