Skip to content

Slow Joe i Spółka

15678911»

Komentarz

  • edytowano December 2022
    Albo Kuba, strasznie smutne relacje. To bardzo źle, że Amerykanie stracili poczucie misji, czy tam inaczej rozumieją własny interes. Miliony ludzi pozbawione perspektyw, chociaż żyją w krajach o olbrzymim potencjale i możliwościach. Komunizm, socjalizm to jednak antyludzkie zło, gdzieś mi to wyparowało z głowy, dobrze sobie przypomnieć ...
  • los napisal(a):
    A ja uważam, że doszło do masowego fałszerstwa. Z jednym uzupełnieniem wypowiedzi: jak zwykle. W Stanach nie ma czegoś takiego jak Państwowa Komisja Wyborcza czyli niezależny organ, który pilnuje rzetelności wyborów. W Stanach nie ma publicznego liczenia głosów jak w Anglii. W Stanach nie ma dowodów osobistych natomiast jest ichni odpowiednik pesela: social security, który jednak nie we wszystkich stanach jest wykorzystywany w wyborach. Wybory w Stanach organizuje gubernator a ja w życiu nie uwierzę, by demokratyczni i republikańscy gubernatorowie nie próbowali przechylać szali w swoją stronę. Opisywano już setki myków, za pomocą których próbuje się zniechęcić wyborców przeciwnej strony do głosowania. Nie mniej myków służy multiplikacji naszych głosów. To zresztą jest poniekąd demokratyczne, bo arytmetyczna większość ma mniejsze znaczenie niż wola zwycięstwa, która może się też manifestować w przewałach.
    W każdych wyborach kręcą, są książki na ten temat, w tamtych dodatkowo doszedł czynnik korespondencyjny.
  • JORGE napisal(a):
    Komunizm, socjalizm to jednak antyludzkie zło, gdzieś mi to wyparowało z głowy, dobrze sobie przypomnieć ...
    Odpłynęliśmy od tego tematu bardzo daleko, więc powoli nakurw wietrzeje. Ale odruch wymiotny na sierp i młotek zostanie do zgonu.
  • edytowano December 2022
    Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    JORGE napisal(a):
    Komunizm, socjalizm to jednak antyludzkie zło, gdzieś mi to wyparowało z głowy, dobrze sobie przypomnieć ...
    Odpłynęliśmy od tego tematu bardzo daleko, więc powoli nakurw wietrzeje. Ale odruch wymiotny na sierp i młotek zostanie do zgonu.
    Zwłaszcza, że tęczowa technokomuna 2.0 czai się za winklem

    Oto poszlaka: na katechezę w stolicy uczęszcza jedynie 30 procent uczniów szkół ponadpodstawowych, zatem ku gorszemu idzie.
  • JORGE napisal(a):
    Albo Kuba, strasznie smutne relacje. To bardzo źle, że Amerykanie stracili poczucie misji, czy tam inaczej rozumieją własny interes. Miliony ludzi pozbawione perspektyw, chociaż żyją w krajach o olbrzymim potencjale i możliwościach. Komunizm, socjalizm to jednak antyludzkie zło, gdzieś mi to wyparowało z głowy, dobrze sobie przypomnieć ...
    Amerykanie dostali troche zadyszki, ich dzialania z lat 80/90 skonczyly sie atakami na WTC a konsekwencja WTC byl Donald Trump jako prezydent. Ciekawe czy sie ogarna dzieki Ukrainie i zlapia wiatr w zagle na nowo.
  • trep napisal(a):
    A ja uważam, że doszło do masowego fałszerstwa. Z jednym uzupełnieniem wypowiedzi: jak zwykle.
    Oczywiście.
    Tak jest.
  • Przemko napisal(a):
    JORGE napisal(a):
    Albo Kuba, strasznie smutne relacje. To bardzo źle, że Amerykanie stracili poczucie misji, czy tam inaczej rozumieją własny interes. Miliony ludzi pozbawione perspektyw, chociaż żyją w krajach o olbrzymim potencjale i możliwościach. Komunizm, socjalizm to jednak antyludzkie zło, gdzieś mi to wyparowało z głowy, dobrze sobie przypomnieć ...
    Amerykanie dostali troche zadyszki, ich dzialania z lat 80/90 skonczyly sie atakami na WTC a konsekwencja WTC byl Donald Trump jako prezydent. Ciekawe czy sie ogarna dzieki Ukrainie i zlapia wiatr w zagle na nowo.
    Albo go złapią, albo ich nie będzie. I nas przy okazji.
  • peterman napisal(a):
    Przemko napisal(a):
    JORGE napisal(a):
    Albo Kuba, strasznie smutne relacje. To bardzo źle, że Amerykanie stracili poczucie misji, czy tam inaczej rozumieją własny interes. Miliony ludzi pozbawione perspektyw, chociaż żyją w krajach o olbrzymim potencjale i możliwościach. Komunizm, socjalizm to jednak antyludzkie zło, gdzieś mi to wyparowało z głowy, dobrze sobie przypomnieć ...
    Amerykanie dostali troche zadyszki, ich dzialania z lat 80/90 skonczyly sie atakami na WTC a konsekwencja WTC byl Donald Trump jako prezydent. Ciekawe czy sie ogarna dzieki Ukrainie i zlapia wiatr w zagle na nowo.
    Albo go złapią, albo ich nie będzie. I nas przy okazji.
    Na razie nie wygląda to źle, na szczęście Chinom też się wymyka trochę grunt spod nóg.
  • Przemko napisal(a):
    peterman napisal(a):
    Przemko napisal(a):
    JORGE napisal(a):
    Albo Kuba, strasznie smutne relacje. To bardzo źle, że Amerykanie stracili poczucie misji, czy tam inaczej rozumieją własny interes. Miliony ludzi pozbawione perspektyw, chociaż żyją w krajach o olbrzymim potencjale i możliwościach. Komunizm, socjalizm to jednak antyludzkie zło, gdzieś mi to wyparowało z głowy, dobrze sobie przypomnieć ...
    Amerykanie dostali troche zadyszki, ich dzialania z lat 80/90 skonczyly sie atakami na WTC a konsekwencja WTC byl Donald Trump jako prezydent. Ciekawe czy sie ogarna dzieki Ukrainie i zlapia wiatr w zagle na nowo.
    Albo go złapią, albo ich nie będzie. I nas przy okazji.
    Na razie nie wygląda to źle, na szczęście Chinom też się wymyka trochę grunt spod nóg.

    Nie wygląda to źle, dopóki liczą się w geopolityce tacy ludzie jak George Friedman. Ma 73 lata, ale świetną formę. Oby pracował jak najdłużej; mam nadzieję, że wychował następców.
  • edytowano December 2022
    Z drugiej strony, niekiedy ludzie dorastają do sytuacji stając się mężami stanu. Jak Zełenski na przykład. Oczywiście jakiś potencjał wcześniej musi być.
  • Aktorstwu mówimy ogólnie nie ale taki Zeleński, Regan czy nawet JPII w słusznej sprawie go uszlachetnili.
  • POTUS przejedzie na dwa dni do Polski, 20. lutego 2023.

    Jestem ciekawy przemowy Bidena do Polaków (planowane na 21. lutego).
    I to jest praktycznie rocznica napaści rosji na Kijów.

    njus za tvpinfo dziś, sob. 11.lutego 2023

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.