Skip to content

Slow Joe i Spółka

15681011

Komentarz

  • Wysłuchaj całego przemówienia, nie skupiaj się na najmniej istotnych ornamentach. Moje OZI z USA:

    "Republikanie podzielili się na trzy grupy. Umiarkowanych, którzy nic nie mówią a nawet półgębkiem chwalą Józefa jak np. Mitch McConnell, krzykaczy gardłujących jak słabo Józef dowodzi i co to ma być, oraz najliczniejszą chyba grupę trumpistowską, która jawnie chwali wroga, liże dupę Putinowi i miałczy, że po co te sankcje. A we FoxNews praktycznie codziennie napierdalają w Ukrainę i prezenterzy i goście."

    https://www.theatlantic.com/ideas/archive/2022/02/russia-ukraine-war-republican-response/622919/
  • Niestety, jak przed wyborami prezydenckimi widziałem podobięstwa pomiędzy polityką USA a PL, gdzie rolę ZiS w USA pełnili demokraci a PiS republikanie, tak teraz z przykrością stwierdzam, że rolę totalnej opozycji przejęli repsi. Nieładnie i nawet nie będę pisał, dlaczego, bo mam drogą klawkę.
    Jaro nigdy by się do takiej roli nie zniżył. Widać, że to zapatrzone w siebie kmioty są, te trampisty.
  • No niestety wg większości z nich jesteśmy backwater country. A że w realu 3/4 hameryki w porównaniu z Podkarpaciem to backwater country to już nie widzą.
  • trep napisal(a):
    Jaro nigdy by się do takiej roli nie zniżył.
    Miejmy nadzieję że cały PiS również nie.
  • edytowano March 2022
    Sarmata1.2 napisal(a):
    No niestety wg większości z nich jesteśmy backwater country. A że w realu 3/4 hameryki w porównaniu z Podkarpaciem to backwater country to już nie widzą.
    Mój kuzyn po 30 latach pobytu w USA pojawił się w Polsce z żoną w zeszłym roku na pogrzebie swej matki.

    Powiedział, że większość polskich małych i średnich miast wygląda lepiej niż amerykańskie, a mieszkał w ok. pięciu różnych stanach.
  • Bo wyglądają jak miasta, kiedy w Hameryce miasto to przerośnięta wiocha, czasem z dzielnicą wieżowców ze szkła i aluminium w środku. Życie tam się toczy w centrach sklepowych. Aż dziw, że jest tak mało wypadków, bo każdy samochód wieczorem ma nawalonego kierowcę a w większości stanów policjant ocenia stan kierowcy na czuja.
  • edytowano March 2022
    Jestem ciekaw, jak Polonia będzie głosowala w listopadzie po tym, jak zobaczyła przez ostatni tydzień tylu "konserwatywnych" działaczy z narządem Putina w ustach.
  • To jest dziwny kraj, jest totalny szajs, jak koszulki z celulozy w marketach i domy ze sklejki, po rzeczy najwyższej jakości, jak narzędzia i elektronika.

    Info od znajomego polskiego żołnierza, co niedawno ćwiczył z Amerykanami: ich wojsko to przech**e, i nie chodzi nawet o technikę. Siła fizyczna, wyszkolenie taktyczne, morale, no maszyny.
  • Trzeba przyznać że Trump teraz to szkodnik
  • Jak niby szkodnik? Tylko mówi "a nie mówiłem?"...
  • Raczej "a ja mu wtedy mówię".
  • Brzost napisal(a):
    Raczej "a ja mu wtedy mówię".
    A potem "paanie, gdybym ja tam wtedy był!"
  • peterman napisal(a):
    Brzost napisal(a):
    Raczej "a ja mu wtedy mówię".
    A potem "paanie, gdybym ja tam wtedy był!"
    "to wycofałbym USA z NATO". https://www.atlanticcouncil.org/blogs/natosource/trump-confirms-he-threatened-to-withdraw-from-nato/

    A w 2019 groził Zełeńskiemu że nie sprzeda Javelinów jeżeli nie pomoże mu w gromadzeniu kwitów na Huntera Bidena.
  • Znajdź różnicę:
    image

    image
  • edytowano March 2022
    Nie widzę diesla.
    Wyszedł?
    U nasz jest po 7.2o
  • christoph napisal(a):
    Nie widzę diesla.
    Wyszedł?
    Zajechał do mnie sąsiad z pytaniem czy odstąpię mu stare beczki po olejach (takie 100 l). Nabrał już dwa mauzery (po 1000l ) a zapewne też inne pojemniki. Chłop potęga je i basta.
  • SigmundvonBurak napisal(a):
    christoph napisal(a):
    Nie widzę diesla.
    Wyszedł?
    Zajechał do mnie sąsiad z pytaniem czy odstąpię mu stare beczki po olejach (takie 100 l). Nabrał już dwa mauzery (po 1000l ) a zapewne też inne pojemniki. Chłop potęga je i basta.
    USA dogadały się z Wenezuela, zaraz cena może wrócić do normy.
  • edytowano March 2022
    Jeszcze gdyby się z jakimś Ajatollahem (ale nie Gnyszką) dogadali...

  • Z Gnyszką też mogą.
  • Podobno ma być spotkanie Dudy z Joe Bidenem w USA i to raczej nie kurtuazyjne, ale same konkrety. Mocne zbliżenie ostatnio obserwujemy na linii nasi i amerykanie. Putinu trza podziękować.
  • edytowano March 2022
    W Amerykówku wacha już ponad 4 dolki za galon, za chwilę panika sroga sie pewnie zacznie.
  • A co mówić u nas, skoro tow. Bugaj chce talonów.
  • NYT wyciąga starą sprawę maili Huntera Bidena
    https://thetimes.co.uk/article/hunter-bidens-emails-are-genuine-the-new-york-times-admits-ccf76cjc2

    Ciekawe, że właśnie teraz to wyciągają? Może był jakiś telefon z Tel Awiwu?
  • janosik napisal(a):
    NYT wyciąga starą sprawę maili Huntera Bidena
    https://thetimes.co.uk/article/hunter-bidens-emails-are-genuine-the-new-york-times-admits-ccf76cjc2

    Ciekawe, że właśnie teraz to wyciągają? Może był jakiś telefon z Tel Awiwu?
    New Jew Times ma też zwyczaj szczekać regularnie na polskie rząd.
  • Było nie zamiatać syfu pod dywan w tak bezwstydny sposób. Teraz każdy zagraniczny leszcz może sprawą grać do woli - i gra, jak widać.
  • janosik napisal(a):
    NYT wyciąga starą sprawę maili Huntera Bidena
    https://thetimes.co.uk/article/hunter-bidens-emails-are-genuine-the-new-york-times-admits-ccf76cjc2

    Ciekawe, że właśnie teraz to wyciągają? Może był jakiś telefon z Tel Awiwu?
    Na pewno, ruskie z niemcami są najbardziej zainteresowani maceniem. Ogólnie temat w USA nikogo nie interesuje, tak jak nas nie interesuje co robi córka Kwaśniewskiego albo Dudy. Znaczy są tacy którzy tym żyją, no ale co to za życie.

    image
  • Dziobajden jest reprezentantem Derin Devlet a ci są antyrosyjscy.
  • los napisal(a):
    Dziobajden jest reprezentantem Derin Devlet a ci są antyrosyjscy.
    Ale czemu akurat tureckiego? Gdyby irańskiego albo chińskiego, to może bym jeszcze uwierzył.
  • Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    los napisal(a):
    Dziobajden jest reprezentantem Derin Devlet a ci są antyrosyjscy.
    Ale czemu akurat tureckiego? Gdyby irańskiego albo chińskiego, to może bym jeszcze uwierzył.
    Pewnie chodziło o amerykański czyli dip stejt.
  • loslos
    edytowano March 2022
    Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    los napisal(a):
    Dziobajden jest reprezentantem Derin Devlet a ci są antyrosyjscy.
    Ale czemu akurat tureckiego? Gdyby irańskiego albo chińskiego, to może bym jeszcze uwierzył.
    Amerykańskiego. Derin Devlet to po angielsku i polsku podobnie jak robot i pieresrojka. Niech mają Turcy swój wkład w światową kulturę. Nie tylko Bayraktar

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.