Skip to content

Slow Joe i Spółka

1246711

Komentarz

  • Filioquist napisal(a):
    peterman napisal(a):
    Co na to pani rzecznik Białej Szopy ('Joe Biden jest żarliwym katolikiem')?
    żre dzieci?
    Wzrokiem na pewno. No i trochę łapami.
  • ...a trochę paszczą

    image
  • Michał5 napisal(a):
    Ta fotka, @trepie pochodzi z tekstu, który jest jedna wielką manipulacją
    W jaki sposób fotografia nie będaca fotomontażem może stać się mniej wiarygodna poprzez tekst, w jaki ją wklejono?

  • A te?
    image
    image
    image
    image
  • Michał5 napisal(a):
    Ta fotka, @trepie pochodzi z tekstu, który jest jedna wielką manipulacją
    Adres fotki to Katolicka Agencja Informacyjna (ekai.pl)!
    ?
  • Na sąsiednim forumnie jest wątek, czy są na papieża Franciszka jakieś twarde kwity. I chyba jeszcze nikt nie wymienił. Ale działa to tak, że gro (mógłbym napisać, że 99 albo 99,9% ale nie znam żadnych badań) ludzi na świecie nie czyta encyklik a mimo to ma oczy do patrzenia. Choćby w telewizor. I widzi na monitorach papieża spotykającego się z Dziobajdenem, gdzie papież jest zawsze uśmiechnięty. To sobie kojarzą, że Dziobajden dobry. A że Dziobajden wspiera zabijanie nienarodzonych, to zabijanie nienarodzonych dobre (przez indukcję).
    Z kolei Trumpa papież nie lubi. To jeśli papież dobry, to Trump zły. A skoro Trump nie daje pieniędzy na mordowanie nienarodzonych, to nie dawanie pieniędzy (przez indukcję) też jest złe.
    Tak się kształtuje świadomość mas.


    Moje osobiste zdanie jest takie, że ważniejszy tu jest konik Franciszka, czyli nachodźcy. Trump zły bo budował mur, Dziobajden dobry, bo burzy mur. A że tam jakieś dzieci, akogoto.

  • A wszystkie zdjęcia, nawet, jeśli pochodzą z jakichś tekstów, to nieczytanych przeze mnie. Wbiłem w gógla Dziobajden Franciszek i wraziłem guzik "grafika". Potem prawym myszy, kopiuj adres grafiki, prawym myszy, wklej.
  • ....no właśnie, akogo

    https://www.akogo.pl
  • a z kim nie fotografowali sie papieże?
  • edytowano January 2021
    trep napisal(a):
    Wbiłem w gógla Dziobajden Franciszek i wraziłem guzik "grafika". Potem prawym myszy, kopiuj adres grafiki, prawym myszy, wklej.
    podkreślamy wężykiem
  • Ze mną.
  • trep napisal(a):
    Ze mną.
    #me_neither
  • trep napisal(a):
    Ze mną.
    suabe
    :-*
  • Z rozrzewnieniem popatrzyłam na fotę ze Świetym.
  • Z Trumpem też się fotografował.image
  • trep napisal(a):
    Z Trumpem też się fotografował.image
    Obrazek został zmniejszony aby pasował do strony. Kliknij aby powiększyć.
    :))
  • W lutym zeszłego roku Franciszek poproszony przez dziennikarzy o zdanie na temat kandydata, który chce zbudować mur z Meksykiem, oświadczył: "Człowiek, który tylko myśli o wznoszeniu murów, a nie o budowaniu mostów, nie jest chrześcijaninem. O takim zachowaniu nie mówi Pismo Święte".
    Czy papież Franciszek mówił, o Dziobajdenie, że ten, co chce zabijać nienarodzonych, nie jest chrześcijaninem?
  • trep napisal(a):
    W lutym zeszłego roku Franciszek poproszony przez dziennikarzy o zdanie na temat kandydata, który chce zbudować mur z Meksykiem, oświadczył: "Człowiek, który tylko myśli o wznoszeniu murów, a nie o budowaniu mostów, nie jest chrześcijaninem. O takim zachowaniu nie mówi Pismo Święte".
    Czy papież Franciszek mówił, o Dziobajdenie, że ten, co chce zabijać nienarodzonych, nie jest chrześcijaninem?
    finansuje zabijanie
  • edytowano January 2021
    Chciałbym się dowiedzieć co Franciszek na to, że Joe Biden przywrócił finansowanie aborcji.
  • Filioquist napisal(a):
    trep napisal(a):
    W lutym zeszłego roku Franciszek poproszony przez dziennikarzy o zdanie na temat kandydata, który chce zbudować mur z Meksykiem, oświadczył: "Człowiek, który tylko myśli o wznoszeniu murów, a nie o budowaniu mostów, nie jest chrześcijaninem. O takim zachowaniu nie mówi Pismo Święte".
    Czy papież Franciszek mówił, o Dziobajdenie, że ten, co chce zabijać nienarodzonych, nie jest chrześcijaninem?
    finansuje zabijanie

    Jak finansuje to chce. Właśnie sfinansowałem sobie zakup półtora kilo jabłek kwotą pięciu złotych, bo lubię jabłuszka.
  • edytowano January 2021
    ...a na to, że wielokrotnie publicznie i oficjalnie popierał "reproductive rights" to nie?
  • Mur ważniejszy. Stąd np. najmłodszy kardynał Świata.
  • los napisal(a):
    Filioquist napisal(a):
    trep napisal(a):
    W lutym zeszłego roku Franciszek poproszony przez dziennikarzy o zdanie na temat kandydata, który chce zbudować mur z Meksykiem, oświadczył: "Człowiek, który tylko myśli o wznoszeniu murów, a nie o budowaniu mostów, nie jest chrześcijaninem. O takim zachowaniu nie mówi Pismo Święte".
    Czy papież Franciszek mówił, o Dziobajdenie, że ten, co chce zabijać nienarodzonych, nie jest chrześcijaninem?
    finansuje zabijanie
    Jak finansuje to chce. Właśnie sfinansowałem sobie zakup półtora kilo jabłek kwotą pięciu złotych, bo lubię jabłuszka.

    A bajden dzieci, żarliwy taki
  • Bez żadnego trudu można było wybrać zupełnie odmienne zdjęcia Papieża Franciszka i Donalda Trumpa.
    Gdzie Papa z usmiechem patrzy na Prezydenta...
  • zezwala się wkleić :)
  • jestę za za tym , by każdy dorosły próbował być samodzielny :)
    pa
  • Michał5 napisal(a):
    Bez żadnego trudu można było wybrać zupełnie odmienne zdjęcia Papieża Franciszka i Donalda Trumpa.
    Gdzie Papa z usmiechem patrzy na Prezydenta...
    Wybrałem pierwsze, które mi się pokazało w wyszukiwarce google.pl po wbiciu hasła trump franciszek i wrażeniu guzika grafika.
    Podobnie zrobiłem z dziobajdenem.

    Ale ale, może znasz odpowiedź na pytanie zadane o 11:35?
  • A ja jestem za tym, by każdy sam wspierał swoje argumenty i nie obrażał rozmówców.
  • Popieram Pana, Profesorze.
    Byle argumenty były rzetelnie podane.
    Dobieranie nieobiektywnych , nieznaczacych faktografii do swoich teorii jest nie OK
  • Czy papież Franciszek mówił, o Dziobajdenie, że ten, co chce zabijać nienarodzonych, nie jest chrześcijaninem?

    Nie wiem. Ofkors.
    Ale Ty nie mozesz wiedzieć, co myslal.
    Ani ja.
    Znam nauke Koscioła, i Ty ja znasz.
    Na pewno z naciskiem :) zna ja Następca Sw Piotra.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.