Skip to content

Sztuka udzielania wywiadu insynuacyjnego - Meghan Markle to dobra aktorka

124

Komentarz

  • Łowczymi byli Göring, Ceausescu i Honecker.
    U nasz chyba tylko Jaroszewicz
  • edytowano March 2021
    Świetna historia, na pewno zapamietam.

    Na co polują i jakim elitarnym rozrywkom oddają się dzisiejsi magnaci, aż strach pomyśleć..Jeden chyba Epsztajn wie, to znaczy wiedział.
  • Bul Komorowski też praktykował ten męski sport. Nawet za Bugiem.
  • christoph napisal(a):
    Łowczymi byli Göring, Ceausescu i Honecker.
    U nasz chyba tylko Jaroszewicz
    Widziałem jakieś zdjęcia Gomułki ze strzelbą. Ale to chyba bardziej z obowiązku podejmowania toayszy niż z zamiłowania. Z zamiłowania to faktycznie tylko Jaroszewicz.
  • Nie wiem, jak skopiować linki do zdjęć, do daje do całego fotoreportażu.

    https://www.o2.pl/galeria/retro-tych-zdjec-polacy-nie-mogli-ogladac-5991971962217601g/1
  • trep napisal(a):
    Nie wiem, jak skopiować linki do zdjęć, do daje do całego fotoreportażu.

    https://www.o2.pl/galeria/retro-tych-zdjec-polacy-nie-mogli-ogladac-5991971962217601g/1
    Jakieś poniemieckie tereny.
    Zdjęcia fajne, Breżniew mankut?
  • christoph napisal(a):
    Łowczymi byli Göring, Ceausescu i Honecker.
    U nasz chyba tylko Jaroszewicz
    No i paczpan jak skończyli.

    👣

    🐾
    🐾

  • Choć Breżniew był zapalonym myśliwym, strzelał fatalnie. Zwierzęta, na które chciał zapolować komunistyczny przywódca ZSRR, często trzeba było przywiązywać do drzew lub otumaniać wódką.
    Od razu lepiej smakowały.
  • Tow Cyrankiewicz w moim lesie wiaczyskim mial organizowane polowania i kuligi ze sławnymi balangami w leśniczówce, o których legendy krązyli po okolicy.
    Także tow Rakowski tu zaglądal, by po pijaku oddac strzały w kerunku dzika.
    Ambona Rakowskiego wzieła spróchniała na dobre, kilka lat temu...
  • Co do polowań, to generalicja Armii Czerwonej też uwielbiała polować, ale waliła z kałachów i to seriami (kilka opowieści o tym bandyckim obyczaju słyszałem, drobne wyjaśnienie: zbyt mocny nabój, o płaszczy stalowym bardziej ranił niż obalał, a koziołkujące rozrywały zwierzynę).

    Co do merituma, to wzmiankowana para zapowiada kolejne rewelcje, więc negocjacje trwają dalej ;)
  • Dostali chyba osiem baniek. Co kupują że im za mało?
  • Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    Czujność rewolucyjna jest ok.
    ms.wygnaniec napisal(a):waliła z kałachów i to seriami (zbyt mocny nabój, o płaszczy stalowym bardziej ranił niż obalał, a koziołkujące rozrywały zwierzynę).

    ;)
    Kennedyego ponoc ustrzelono z Remington XP-100 Fireballa



    A płaszcz stalowy pocisków (Carcano) literatura zamachu opisuje jako humanitarne bo przechodzące przez cel "czysto", bez rozpadu na odłamki.


    Bokotematycznie.
  • los napisal(a):
    Dostali chyba osiem baniek. Co kupują że im za mało?
    Może maja jakieś wciągające hobby, np. 'adekwatna ilość służących' ;) a to dość drogo kosztuje.

  • Jasne, że fajnie jest przytulić kasiorkę za friko więc próbowali różnych sposobów z oskarżaniem o rasizm i melodramatem dotyczącym myśli o samobóju włącznie ale stara nie w ciemię bita i młodych od hajsu oficjalnie i definitywnie odcięła.
    Nie, że nie mają z czego żyć, bo Harry ma minimum 10 baniek, które odziedziczył po matce Dianie i ma pensję po służbie w wojsku, czego nikt mu nie może odebrać. Aktoreczka Meghan sama jest warta 5 melonów, które zarobiła wcześniej. Poza tem mają udziały w kilku biznesach. Mieszkają w "mansion" za 15 millionów. https://www.irishtimes.com/life-and-style/homes-and-property/inside-meghan-and-harry-s-new-14-7m-nine-bed-16-bath-california-home-1.4329424

    Wczoraj czytałem, że Harry poszedł do roboty a dzisiej się okazuje, że ma już drugą pracę. Ile będzie zarabiał nie wiadomo.
    https://globalnews.ca/news/7716133/prince-harry-second-job-fake-news/

    Acha, podobno za interview with Oprah nic nie wzięli.

    👣

    🐾
    🐾

  • Mordechlaj_Mashke napisal(a):
    Acha, podobno za interview with Oprah nic nie wzięli.
    "Za darmo to uczciwa cena" Oprah Winfrey
  • Biedaczki, jak ta Meghan musi cierpieć w tym pałacu i w tych okolicznościach natury!
  • Dlaczego to jest interesujące?
  • Nie jest!
  • A jest? :-)
  • Jak to ktoś ujon: WSZYSTKO, czego dowiedziałem się o xiążęciu Harrym i gupiej Megan, dowiedziałem się wbrew swej woli.
  • edytowano March 2021
    Pamiętam jak po kilku miesiącach izolacji pojawiać zaczęły się liczne artykuły z mnóstwem komentarzy, pt, "Pandemia uświadomiła nam, że nie potrzebujemy celebrytów", a potem kolejne i kolejne z lawiną wpisów tych całkowie ich niepotrzebujących internautów...Takwięc tego.
  • edytowano March 2021
    Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    ... WSZYSTKO, czego dowiedziałem się ... - dowiedziałem się wbrew swej woli.
    hehehe! dobre! ;)
  • MarianoX napisal(a):
    Pamiętam jak po kilku miesiącach izolacji pojawiać zaczęły się liczne artykuły z mnóstwem komentarzy, pt, "Pandemia uświadomiła nam, że nie potrzebujemy celebrytów", a potem kolejne i kolejne z lawiną wpisów tych całkowie ich niepotrzebujących internautów...Takwięc tego.
    hehehe!
    Pandemiczne życie celebrytów wręcz rozkwita!
  • Mnie zainteresowała medialna strategia tych osób oraz fakt pominięcia tego w omówieniach wywiadu.

  • Nuale co w tym ciekawego? Mają ludzie możliwość złapać trochę grosiwa, więc robią to, za co rzeczone grosiwo pozyskają. W czym są oryginalni?
  • ms.wygnaniec napisal(a):
    Mnie zainteresowała medialna strategia tych osób oraz fakt pominięcia tego w omówieniach wywiadu.

    Ta strategia to tylko nasze domysły.
  • Przemko napisal(a):
    ms.wygnaniec napisal(a):
    Mnie zainteresowała medialna strategia tych osób oraz fakt pominięcia tego w omówieniach wywiadu.

    Ta strategia to tylko nasze domysły.
    Ten wywiad był tak bezsensowny, że mnie zaciekawił, a z drugiej strony nikt opisywanego tu wątku nie podjął. A czy to tylko domysły? tak, to moja spekulacja, bo to jedyna mi znana narracja porządkująca to, co się wydarzyło.

  • los napisal(a):
    Nuale co w tym ciekawego? Mają ludzie możliwość złapać trochę grosiwa, więc robią to, za co rzeczone grosiwo pozyskają. W czym są oryginalni?
    Skala nielogiczności tej sytuacji mnie zadziwiła.

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.