Skip to content

Ankieta - Donald Tusk wróci jako

edytowano March 2015 w Forum ogólne
1. Gauleiter
2. Pudel Merkel
3. Grabarz
4. Wpisujcie miasta...
«13456

Komentarz

  • A nie mógłby jako klient grabarza?
  • Bestia. Wstaje z kolan. Co PiS na to? Znajdzie się św. Jerzy?
    Pamiętajcie, masy nie mają pamięci.

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • edytowano July 2021
    "Tak, wróciłem. Na 100%".
    Budka oddaje przywództwo partii temu Tusku.

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • Tusk wraca aby pokonać PiS, czyli mentalnie został 10 lat temu, elektorat nie oczekuje walki z PiS, a taka narracja to walka z Hołownią o 20% betonu.
  • Do wyborów w partii będzie spokój, bo dotacja?
  • Hercliś wilkommen czy refugees welcome?
  • To człowiek nieludzko zdolny, pozbawiony skrupułów i ma za sobą cały potencjał i całą bezwzględność państwa niemieckiego. Nie lekceważyłbym go.
  • los napisal(a):
    To człowiek nieludzko zdolny, pozbawiony skrupułów i ma za sobą cały potencjał i całą bezwzględność państwa niemieckiego. Nie lekceważyłbym go.
    +++
  • Tusk wròci, ale haratać w gałę.
    (podpatrzone)
  • los napisal(a):
    To człowiek nieludzko zdolny, pozbawiony skrupułów i ma za sobą cały potencjał i całą bezwzględność państwa niemieckiego. Nie lekceważyłbym go.
    Tak. Kipi nienawiścią i nawołuje do cybizmu. Bestia w całej okazałości.

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • W tym nadzieja - że ten poziom nienawiści nie będzie już uwodzić.
  • Na tle KOD i strajku czarownic nie będzie wyglądał tak agresywnie.
  • Przemko napisal(a):
    Na tle KOD i strajku czarownic nie będzie wyglądał tak agresywnie.
    Dlatego będzie się podwójnie starał.
  • On nie wygląda agresywnie, on wygląda diabelsko. Niemczyk https://pl.wikiquote.org/wiki/Dolina_Issy
  • ...
    los napisal(a):
    To człowiek nieludzko zdolny
    ...rzekłbym istnie "zdolny do wszystkiego", wyłączywszy wszakże mizerne zdolności językowe
  • edytowano July 2021
    los napisal(a):
    To człowiek nieludzko zdolny, pozbawiony skrupułów i ma za sobą cały potencjał i całą bezwzględność państwa niemieckiego. Nie lekceważyłbym go.
    No i prawie 15 lat starszy, niż u szczytu swoich możliwości.
    Poza tym, jak się USA przeorientowały na Niemcy, to mamy również i potęgę tego państwa w tle.
    Natomiast ulegając historycznej analogii, to postawienie na czele skłóconej PO i walczącej ze sobą opozycji kogoś, kto dla osobistych korzyści zrejterował przed rokiem, gdzie były podwójne wybory, to jak ...
    Tak pisząc te słowa mnie najszło, że może to rozprowadzanie (wyścig kolarski) Hołowni, czyli Tusk ma klinczować PiS i polaryzująco wyostrzać spór, aby PiS był postrzegany, ponownie, jako partia awanturująca się, a więc odstraszająca wyborców, a że PO też oberwie, to nie ma znaczenia, bo to nie ona ma wygrać.

  • los napisal(a):
    On nie wygląda agresywnie, on wygląda diabelsko. Niemczyk https://pl.wikiquote.org/wiki/Dolina_Issy
    po raz wtóry
    +++
  • Poza wszystkim, co o nim napisano posługuje się sarkazmem i szyderstwem, ktore zasiane od lat, doskonale opętało dusze niektórych ludzi w Polsce.
    Kiedyś miałam okazje spedzić popoludnie z taką elitą. On profesor, ona z wielkimi ambicjami, z glośnym nazwiskiem, zjadacze Szkła i wysokich obcasków.
    Nie umieli wypowiedzieć jednego zdania bez tego akcentu potwornej, wypowiadanej z wyzyn ironii.
    Wszelka rozmowa kończyła sie na ich zdaniu, ponieważ zaden argument nie przenikał przez powłoke agresji słownej, banalizacji , prześmiewczości.
    Szczytem ich pochylenia sie nad rozmówcą było stwierdzenie, ale ja to wiem, bo ja studiowałem, studiowałam to czy tamto. I nawet argument czarny na białym nie skłaniał ich do zastanowienia, ale do zapieklej niecheci.
  • loslos
    edytowano July 2021
    Filioquist napisal(a):
    ...
    los napisal(a):
    To człowiek nieludzko zdolny
    ...rzekłbym istnie "zdolny do wszystkiego", wyłączywszy wszakże mizerne zdolności językowe
    Nie lekceważmy. Po 50-tce nauczył się całkiem dobrze angielskiego. Ja nie byłem w stanie nauczyć się żadnego języka po 30-tce. Znam ich prawie dziesięć w tym kilka płynnie.
  • edytowano July 2021
    ...w PO miał Tusk opinię lenia intelektualnego i nieskutecznego ciapciaka bez charyzmy, funkcjonował dzięki klice KLD, nawet sprawnej gadki po polsku nie miał, potem przejmując kierownictwo się zmienił, może wcześniej to była poza, ale ja zawsze nie mogłem oprzeć się wrażeniu, że poddano go jakiemuś formatowaniu typu NLP

    ps. Kolega prawie 10 przed 30 a Tusk przed 50 tylko tyle, co niemieckiego wyniósł z domu rodzinnego i jak słychać z niedawnego Grußwort - nie za wiele
  • ...od dzisiaj w sondażach Alternatywa dla Niemiec
  • Filioquist napisal(a):
    ...w PO miał Tusk opinię lenia intelektualnego i nieskutecznego ciapciaka bez charyzmy, funkcjonował dzięki klice KLD, nawet sprawnej gadki po polsku nie miał, potem przejmując kierownictwo się zmienił, może wcześniej to była poza, ale ja zawsze nie mogłem oprzeć się wrażeniu, że poddano go jakiemuś formatowaniu typu NLP
    To było już omawiane, nawet z nazwiskiem osoby za to odpowiedzialnej.

  • ms.wygnaniec napisal(a):
    Filioquist napisal(a):
    ...w PO miał Tusk opinię lenia intelektualnego i nieskutecznego ciapciaka bez charyzmy, funkcjonował dzięki klice KLD, nawet sprawnej gadki po polsku nie miał, potem przejmując kierownictwo się zmienił, może wcześniej to była poza, ale ja zawsze nie mogłem oprzeć się wrażeniu, że poddano go jakiemuś formatowaniu typu NLP
    To było już omawiane, nawet z nazwiskiem osoby za to odpowiedzialnej.

    ...no proszę, intuicja trafna, takie to zdolności
  • edytowano July 2021
    Nie wróci. Wrogowie Polski stawiają na Hołownię.
  • Berlin
  • Rzchanym napisal(a):
    Nie wróci. Wrogowie Polski stawiają na Hołownię.
    Może dlatego wraca? Ktoś musi sztandar wyprowadzić / przekierować elektorat itp.
  • edytowano July 2021
    Blair jest niewiele starszy od Tuska, o 4 lata.
    Pod jego przywództwem Partia Pracy wygrywała zawsze, 3 razy. Był premierem 10 lat, 2,5 kadencji. Sam osobiście jak startował to przegrał tylko raz, wystawiony w "dość trudnym" dla labourzystów okręgu (gdzie nigdy nie wygrali ani wcześniej ani potem), zawsze potem wygrywał. Po jego odejściu przegrywali zawsze (4 wybory parlamentarne z rzędu), nawet ostatnio okręg, z którego Blair przez lata startował przeszedł do torysów.

    Czyli obiektywne sukcesy wyborcze miał większe niż Tusk, który oprócz dwóch udanych kampanii parlamentarnych kiedyś spektakularnie przegrał kiedyś wybory prezydenckie.

    Skoro to takie proste i wystarczy reaktywować kogoś, kto wygrywał kiedyś, czemu labourzyści nie odpalą Blaira?
  • Pigwa napisal(a):
    Rzchanym napisal(a):
    Nie wróci. Wrogowie Polski stawiają na Hołownię.
    Może dlatego wraca? Ktoś musi sztandar wyprowadzić / przekierować elektorat itp.
    Brander, on ma nie wyprowadzać sztandar, a zredukować PiS do 20%. Jeżeli mam rację (choć to czysta spekulacja), to poziom brutalnych zagrań powróci do poziomu 'późnego Palikota'.
    A trzeba pamiętać, że Donald Tusk to psychopata (zdjęcie Lecha Kaczyńskiego,juka Millera, marynarka Grupińskiego) .

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.