Skip to content

Ankieta - Donald Tusk wróci jako

1235

Komentarz

  • Kuba_ napisal(a):
    Czy Tusk wydał komunikat odnośnie sytuacji na granicy z Białorusią?
    Podobno tak, i to zaskakująco godny.
  • Niemy już nie willkommen.
  • Tusk ma pecha z powrotem. Nie wstrzelił się.
    Afganistan i granica z Białorusią, Cyrk opozycji przesłaniają Tuska.
  • Mania napisal(a):
    Tfusk to już nie jest dawny blondynek mówiący o miłości, to łysiejący facet z wykrzywioną gębą, który przy Dudzie i Morawieckim wygląda jak menel z Centralnego. W dodatku nie mówi już o miłości, a o nienawiści. Tempus fugit, a z wiekiem, to co w duszy - odbija się na twarzy. On ma teraz złą twarz. Nawet operacja kosmetyczna niewiele by zmieniła, bo oczu nie da się poprawić.
    janosik napisal(a):
    to już nie jest słońce Peru
    To jest aktualnie księżyc Peru, albo czegokolwiek. Księżyc wg starotestamentowej symboliki.
    Sondażowo ani partyjnie nic nie musi. Wystarczy, że sieje zło i podziały.
    Nawet adwersarzy sprowadza na złą drogę prowokując do reagowania negatywnymi emocjami na swoje narracje.
  • Interesuje mnie, czy sprzedanie MPT Kulczykowi to wyraz hołdu lennego wobec Tuska, czy raczej wprost przeciwnie czyli podkupienie alianta?
  • Tyfusek powinien wrócić jako więzień.
    Pytanie powinno być raczej czemu minister Kaczyński jeszcze nie kazał go zatrzymać?
  • Wiesz co, AtaNazi? Znowu nikt cię nie lubi. Ty chyba to coś w sobie masz.
  • Aj no bo zamiast napisać prosto po męsku "Jebać PiS!", to jakieś rebusy daje, kalambury, wujwico.

    Gdyby napisał wprost, to znalazłby tu duży posłuch bo przecież wiemy, że Manitou to Ozyrys, że masy członkowskie, a już zwłaszcza działacze to weri bed pipl. Gorsza od PiS jest chyba tylko jego konkurencja.
  • Kurde, nie widzicie numery jaki tusek przyszykował w związku ze związkiem? To stary numer Geremka. Najpierw wypuszczał durnia, żeby prowokował naród jakimś projektem z natury do d..., ( choćby atak na działkowiczów wypiszczany przez p-osła z Mielca) a potem grzmiał profesor na trybunie sejmowej, że jak to tak można, że "Polska". W kółko sobie ćwiarz tą Polską wycierał. Myślał by kto, że taki patriota.
    Ten sam numer często powtarzał tusek. Tym razem wypuszczono z donaldowej klatki sławnego już Franka oraz Nitrasa. A tusek siedzi i oblizuje wąsy niczym rudy fałszywy kocur. Jeśli popatrzymy na występy peowców właśnie tak - możemy ujrzeć podszewkę zdarzeń. To - jak twierdził chociażby Kwaśniewski - typ mściwy, i intrygant pierwszej wody.
  • Ogłaszam że decyzją administracji...
  • Dziękujemy administracji.
  • A co, Administracja kocha potajemnie powyższego rudaska?
  • Pozdrawiamy kozy i wielbłądy Administracji.
  • Zazu napisal(a):
    A co, Administracja kocha potajemnie powyższego rudaska?
    Chodziło o bana dla CzerwonegoSocjalisa
  • "Donald Tusk wróci jako"

    Przewodniczący PO.
    Jest jedynym kandydatem na szefa partii w najbliższych wyborach 23.10.2021 (dziś jest 2. października)
  • romeck napisal(a):
    "Donald Tusk wróci jako"

    Przewodniczący PO.
    Jest jedynym kandydatem na szefa partii w najbliższych wyborach 23.10.2021 (dziś jest 2. października)
    Trudny wybór....
    :-?

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • Po wczorajsze imprezie:
    - tam było 20-30 tysięcy, bo to było wielokrotnie liczone, więc frekwencyjnie to porażka, bo pierwotny KOD gromadził ponad 40 tyś,
    - tak niska frekwencja była pomimo pełnej mobilizacji medialno cfeleryckiej,
    - do tego, pełna jałowość programowa, widać macherzy z PO nie odrobili lekcji, że od 2007 roku to minęło już prawie 15 lat i manewr Lutra się słabo sprawdza.
  • Ciekawe, bo przecie tym razem to nie tylko Donaldinho wzywał i Janda, ale cała Komisja Europejska. No, generalnie był wczorej na placu każdy, kto czuł się Ełropejczykiem.
  • Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    Ciekawe, bo przecie tym razem to nie tylko Donaldinho wzywał i Janda, ale cała Komisja Europejska. No, generalnie był wczorej na placu każdy, kto czuł się Ełropejczykiem.
    Ale kierownika z BND nie było. Smuteczek.
  • Nawet Moczulskiego odmrozili.
  • Moczulski to była wisienka na torcie, ale perfidię w posłużeniu się babcią od powstania też należy odnotować.
  • janosik napisal(a):
    Moczulski to była wisienka na torcie, ale perfidię w posłużeniu się babcią od powstania też należy odnotować.
    Mało czasu zostało, więc przyspieszają.
  • janosik napisal(a):
    Moczulski to była wisienka na torcie, ale perfidię w posłużeniu się babcią od powstania też należy odnotować.
    Najlepszy była odpowiedź na twita Bąkiewicza, że jest gotów się spotkać z panią: "narodowcy otwarcie mówią że chcą instrumentalnie wykorzystywać weteranów". ;)
  • peterman napisal(a):
    janosik napisal(a):
    Moczulski to była wisienka na torcie, ale perfidię w posłużeniu się babcią od powstania też należy odnotować.
    Mało czasu zostało, więc przyspieszają.
    Podobnież dana babcia ma doświadczenie w tej branży szoł-bizniesa.
  • Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):
    peterman napisal(a):
    janosik napisal(a):
    Moczulski to była wisienka na torcie, ale perfidię w posłużeniu się babcią od powstania też należy odnotować.
    Mało czasu zostało, więc przyspieszają.
    Podobnież dana babcia ma doświadczenie w tej branży szoł-bizniesa.

    Honorowego hakenkrojca od Niemców takoż.
  • Nawet Moczulskiego odmrozili
    Serio, wydłubali mumię Tutanchamona? Muszą być zdesperowani. :D
  • Berek napisal(a):
    Nawet Moczulskiego odmrozili
    Serio, wydłubali mumię Tutanchamona? Muszą być zdesperowani. :D
    Nie tak dawno nagrywał bloga video na Fejsie, z rok temu maksymalnje.
  • edytowano October 2021
    Berek napisal(a):
    Nawet Moczulskiego odmrozili
    Serio, wydłubali mumię Tutanchamona? Muszą być zdesperowani. :D
    Chcą przekabacić kolegę Gutta Cavat z dawnego FR?
  • Nie wiem, czy dobrze pamiętam (zazwyczaj źle) ale byli też na FF i FR inni zawzięci zwolennicy KPN?

    Ok, ja też byłem w latach 80, ale oni byli już po ujawnieniu ajenturalnej przeszłości leaderów.
  • edytowano October 2021
    trep napisal(a):
    Nie wiem, czy dobrze pamiętam (zazwyczaj źle) ale byli też na FF i FR inni zawzięci zwolennicy KPN?

    Ok, ja też byłem w latach 80, ale oni byli już po ujawnieniu ajenturalnej przeszłości leaderów.
    Ja wówczas wywołałem wśród rodziny pewien absmak glosiując na Leszka M. zamiast na Lecha W. Po latach okazało się ze obaj grają do jednej bramki....

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.