Skip to content

Ankieta - Donald Tusk wróci jako

2456

Komentarz

  • Rzchanym napisal(a):
    Nie wróci. Wrogowie Polski stawiają na Hołownię.
    Tak ale to nie jest zbyt pewna karta, za półtora roku wybory parlamentarne w USA.
  • Przemko napisal(a):
    Rzchanym napisal(a):
    Nie wróci. Wrogowie Polski stawiają na Hołownię.
    Tak ale to nie jest zbyt pewna karta, za półtora roku wybory parlamentarne w USA.
    Jedynym zadaniem Team Thuske na najbliższe dwa lata będzie szczucie. A jest to działalność na której Igor i ekipa znają się doskonale.
  • Nie mogą też pozwolić żeby elektorat się rozlazł za bardzo. Hołownia urośnie, USA się przeorientują po wyborach i będzie problem.
  • Podobno pewien mecenas ufarbował się z okazji powrotu na biało .
  • Grabarz platformy.
  • Przemko napisal(a):
    Nie mogą też pozwolić żeby elektorat się rozlazł za bardzo. Hołownia urośnie, USA się przeorientują po wyborach i będzie problem.
    W mojej spekulacji, to PO ma konkretne zadanie do wykonania, czyli zredukować poparcie dla PiS. Jak poprzednio, PO miała taką samobójczą misję, to Schet dał radę się wybronić i zatopić .Nowoczerską, co zrobi Tusk, tego nie wiem.
    Przypomnę, że partia polityczna to sposób dla jej działaczy na korzystanie z renty władzy. Obecnie w PO mamy rentę władzy w postaci dotacji, to determinowało Budkę, bo teraz kto inny będzie frukta rozdawał, druga renta władzy, to samorządy, ale te się mocno zautonomizowały, więc mamy mocno niezależnych baronów (patrz Czaskowski) ale już nie są to szefowie struktur regionalnych, bo sejmiki wojewódzkie mocno straciły na znaczeniu, a poza tym i tak już przy PO została mniejszość.

  • AnnaE napisal(a):
    Bestia. Wstaje z kolan. Co PiS na to? Znajdzie się św. Jerzy?
    Pamiętajcie, masy nie mają pamięci.
    +10
  • A może Hołownia jest tym, który przygotowuje grunt dla Tuska? A niedługo usunie się w cień.
  • No i zaczęło się od ustawki z porannym bieganiem. Idą więc szlakiem "to idzie młodość", młody dynamiczny 64-letni Tusk kontra stary 72-letni Kaczyński.
  • Przekaz do idiotów. Czyli znacznej części populacji.
  • edytowano July 2021
    Tusku, jako sam Putin czy Łukaszenka.
    Dziarscy chłopcy
    image
    image
    :D

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • ...für Deutschland
  • loslos
    edytowano October 2021
    Metoda majeutyczna:

    1. Jakie interesy reprezentuje Tusk? Niemieckie.
    2. Jakie są plany Niemiec odnośnie Polski i Polaków? Zajebać.
    3. Jak najlepiej zajebać jaką zbiorowość? Sprawić, by się sami nawzajem zajebali.

    To właśnie Tusk uczynił - sprawił, by Polacy chcieli się nawzajem zajebać. To było trudne - nie było żadnych Serbów i Chorwatów, którzy by się na siebie wzajemnie rzucili, a komuchów nie było dość, by stanowili przeciwwagę dla reszty. Co zrobił Tusk? Sprawił, by połowa Polaków zadusiła się nienawiścią do Jarosława Kaczyńskiego - miłośnika kotów, wina i nocnych dyskusji, starego pucołowatego kawalera o nieobecnym uśmiechu i kędzierzawej czuprynie.

    My sobie proszę państwa nie zdajemy sprawy z powagi sytuacji. Jest między nami diabeł.
  • Ten podział latami hodował Michnik, Tusk okazał się tylko/aż beneficjentem/Uczniem Czarnoksiężnika.
  • No dobrze. Są między nami dwa diabły.
  • Ciekawe czy nie trafi tym razem na opór. Młodzi ludzie z mediów nie mają skrupułów ani Tusk dla nich nie jest nikim specjalnym.

    https://www.tysol.pl/a68220-Dziennikarz-TVP-Info-zapytal-Tuska-o-syna-Polityk-mocno-sie-zdenerwowal
  • edytowano July 2021
    Spodziewałem się jakiegoś głębszego planu - tymczasem jest precz z PiSem. Oni się jednak wszyscy zatrzymali w 2015. Zdecydowanie grabarz paltformy.
  • edytowano July 2021
    Na mejnstrimowych portalach wrzucają jakieś takie raczej odrażające jego zdjęcia. Czy to oznacza, że chcą do niego zrazić, czy też odwrotnie - chcą nim PRZErazić?
  • los napisal(a):
    Metoda majeutyczna:

    1. Jakie interesy reprezentuje Tusk? Niemieckie.
    2. Jakie są plany Niemiec odnośnie Polski i Polaków? Zajebać.
    3. Jak najlepiej zajebać jaką zbiorowość? Sprawić, by się sami nawzajem zajebali.

    To właśnie Tusk uczynił - sprawił, by Polacy chcieli się nawzajem zajebać. To było trudne - nie było żadnych Serbów i Chorwatów, którzy by się na siebie wzajemnie rzucili, a komuchów nie było dość, by stanowili przeciwwagę dla reszty. Co zrobił Tusk? Sprawił, by połowa Polaków zadusiła się nienawiścią do Jarosława Kaczyńskiego - miłośnika kotów i nocnych dyskusji, starego pucołowatego kawalera o nieobecnym uśmiechu i kędzierzawej czuprynie.

    My sobie proszę państwa nie zdajemy sprawy z powagi sytuacji. Jest między nami diabeł.
    i po raz trzeci
    +++
  • Nie wiem kim będzie. Ale wiem, że mnie do szału doprowadza.
  • Można kogoś egzorcyzmować na odległość?
    (pytanie raczej do kapłana, ale je sobie zadaję, a nusz ktoś wie?)
  • Ja bym Tuska grylował pytaniami:
    - jako osoba współodpowiedzialna za wypchnięcie Brytanii i UE czy teraz będzie pan wypychał Polskę z UE?
    - czy po przejęciu władzy znowu zabraknie pieniędzy dla programów społecznych?
    - czy nie uważa Pan, że Polska zasługuje na coś więcej niż dzielenie i hejt, w czym się Pan ostatnio specjalizował?
    - dlaczego Junker, von Rompuj zarabiają na znakomicie płatnych wykładach, a Pana nikt nie zaprasza?
  • Nie można nikogo grylować pytaniami bo już nie dopuszcza się do sytuancji zadawania pytań bez nieswoich. Nie te czasy.
  • JORGE napisal(a):
    Nie wiem kim będzie. Ale wiem, że mnie do szału doprowadza.
    Nie daj się, bo o to im chodzi.
    Ucz się od Kaczyńskiego, chociaż to niemal niemożliwe.

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • edytowano July 2021
    Póki co on stara się bardzo, by zanegować wszelkie głosy o jego diaboliczności i skrywanych talentach.

    Próba prostackiej jazdy na tym samym, nienawistnym paliwie co dekadę temu? Na tych samych zgranych chwytach i milion razy przeżutej retoryce?
    Albo to jednak popierdółka potrzebująca dawki przypominającej treningu z opętania od ostachowiczów i de-barbarów, albo jest to wyższa sztuka kamuflażu.

  • trep napisal(a):
    Nie można nikogo grylować pytaniami bo już nie dopuszcza się do sytuancji zadawania pytań bez nieswoich. Nie te czasy.
    No jeżeli będzie seria pytań:
    - TVP, PR24, TV TRWAM, wPolityce/Sieci, GazPol, Do Rzeczy
    to już się nie da tego zamilczeć

  • edytowano July 2021
    - Spytajmy Dasię, czy da się zamilczeć serię pytań w/w stacji i pism.
    - Da się. O tym są te wybory, żeby na take pytania nie odpowiadać.
  • ms.wygnaniec napisal(a):
    Ja bym Tuska grylował pytaniami:
    - jako osoba współodpowiedzialna za wypchnięcie Brytanii i UE czy teraz będzie pan wypychał Polskę z UE?
    - czy po przejęciu władzy znowu zabraknie pieniędzy dla programów społecznych?
    - czy nie uważa Pan, że Polska zasługuje na coś więcej niż dzielenie i hejt, w czym się Pan ostatnio specjalizował?
    - dlaczego Junker, von Rompuj zarabiają na znakomicie płatnych wykładach, a Pana nikt nie zaprasza?
    - czy agent Oskar to pan?
    - czy nadal bawi się pan w voo-doo?
    AnnaE napisal(a):
    JORGE napisal(a):
    Nie wiem kim będzie. Ale wiem, że mnie do szału doprowadza.
    Nie daj się, bo o to im chodzi.
    Ucz się od Kaczyńskiego, chociaż to niemal niemożliwe.

    Nie da się.

  • Kiedy wypłyną kolejne taśmy od Sowy?
  • trep napisal(a):
    - Spytajmy Dasię, czy da się zamilczeć serię pytań w/w stacji i pism.
    - Da się. O tym są te wybory, żeby na take pytania nie odpowiadać.
    Dasia potwierdza.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.