Skip to content

Granica w ogniu - nielegalna emigracja do i przez Polskę

18911131420

Komentarz

  • Gdyby w Polsce nie było całej rzeszy piątek kolumny - polityków, dziennikurew, cwelebrytów, i wszelkich pożytecznych idiotów - idę o zakład że nie byłoby żadnego ataku hybrydowego.
    Na nich liczył tandem Łukaszenka - Putin, i oni go nie zawiedli.

    Natomiast z determinacją prawdziwych Polaków to się przeliczył - sądził że jesteśmy mięksi.
  • +1

    👣

    🐾
    🐾

  • Piszo ludziska, że to ateistyczne tierroristy, a nie regularne muśliny.

    https://mobile.twitter.com/swentol/status/1460223825828884487
  • Patrząc na te setki komentarzy pod tweetami, artykułami zachodnich gazet, relacjami na YT, to ludzie autentycznie podziwiają Polaków. Taka stanowcza reakcja nie miałaby miejsca z żadnym zachodnim państwie. Ale najbardziej zdziwiony to musi być jednak Luka, chłop miał jednak gorsze mniemanie o polskich słuzbach.
  • Obecnie każdy, ale to absolutnie każdy kto w jakikolwiek sposób popiera Totalną lub plujących na slużby mundurowe patocelebrytów jest wrogiem chrześcijaństwa i Polski.
  • Jestem jednym z tych, co nie spodziewali się aż tak stanowczego - od początku (w sensie polskich służb) - stanowiska pisoskiego rządu.
    Po przegranej Trumpa, po dyskusjach, że znów my sami między Niemcami a Rosją...

    Czyli:
    jednak polskie służby wywiadowcze działają? Bo musiały wg mnie wyniuchać, że świat (we sensie Zgniły Zachód) nas poprze i można całkowicie olać działania piątych kolumn.
  • romeck napisal(a):
    Jestem jednym z tych, co nie spodziewali się aż tak stanowczego - od początku (w sensie polskich służb) - stanowiska pisoskiego rządu.
    Po przegranej Trumpa, po dyskusjach, że znów my sami między Niemcami a Rosją...

    Czyli:
    jednak polskie służby wywiadowcze działają? Bo musiały wg mnie wyniuchać, że świat (we sensie Zgniły Zachód) nas poprze i można całkowicie olać działania piątych kolumn.
    no wuaśnie
    obużanko na UE i takie tam rozmowy ponad głowy
    prostuje wywiad z młodym Jabłońskim
    zaczynam go lubic
    btw człowiek pogranicza, bo z Raciborza
  • romeck napisal(a):
    Jestem jednym z tych, co nie spodziewali się aż tak stanowczego - od początku (w sensie polskich służb) - stanowiska pisoskiego rządu.
    Po przegranej Trumpa, po dyskusjach, że znów my sami między Niemcami a Rosją...

    Czyli:
    jednak polskie służby wywiadowcze działają? Bo musiały wg mnie wyniuchać, że świat (we sensie Zgniły Zachód) nas poprze i można całkowicie olać działania piątych kolumn.
    Wyobrażam sobie, że wywiad musiał wiedzieć o planach Łukaszenki już ponad rok temu. Co najmniej od wtedy, gdy JarKacz wszedł do rządu, i to jako minister ds. bezpieczeństwa.
  • Pigwa napisal(a):
    Wyobrażam sobie, że wywiad musiał wiedzieć o planach Łukaszenki już ponad rok temu. Co najmniej
    od wtedy, gdy
    JarKacz wszedł do rządu, i to jako minister ds. bezpieczeństwa.
    O, ciekawa korelacja!

  • Truizmem jest stwierdzenie, że tak samo musiały wiedzieć rządy państw zachodnich. Warto w tym kontekście popatrzeć na działania podejmowane wobec nas przez Komisję Europejską i prześwietne europejskie trybunały.
  • edytowano November 2021
    Za Jarosławem Guzym: trzeba mieć świadomość że będziemy okłamywani nie tylko przez Moskwę i Mińsk ale też Brukselę, Berlin czy Paryż.
  • edytowano November 2021
    Budyń

    Chopin też był uchodźcą
    Nim zachwycił świat mazurkami
    Ileż się biedny narzucał
    We francuską straż kamieniami

    I gdy rzucał granaty hukowe
    Zawsze mierzył trochę wyżej
    Najpiękniejsze wymyślał nuty
    Paląc auta pod Paryżem

    i komęty (mix mój, o i "chiffon" mój!)

    Gdy o dokumenty pytał
    się kto jego nad ranem
    Obrywał w tem w twarz
    potężnym fortepianem

    Przed koncertem krzyczał:
    "Przejście zrób, ty chiffonie!"
    I palcy pianisty z aut opony
    zrywał niczym piwonie.
  • A kiedy potem z czułością
    Armaty ukrywał w kwiatach
    To wciąż miał w pamięci tamten
    Benzyny płonącej zapach
  • A gdy wracał zmęczony po walce
    ciągłym tłuczeniem żandarmów w pysk
    zaszywał się swojej komunałce
    by wyrazić genialności błysk
  • Nie wyszedł mu ten interes.
    Ot, jakiś dziwny odmieniec.
    Popełznął do Paryża
    miast się przytulić do Niemiec.
  • Alicja Majewska nie wzięła udziału w koncercie "Chopin też był...."
  • ja też nie
  • Nie był uchodźcą.
    CHyba nawet nie migrantem, bo z francuskich rodziców
  • Rodziców ???
  • No tak, ściśle rzecz biorąc: Rodzica.
  • christoph napisal(a):
    Nie był uchodźcą.
    CHyba nawet nie migrantem, bo z francuskich rodziców
    O ile mnie wiadomo nie rzucał był kamieniami we francuskich policmajstrów przekroczywszy granicę "na dziko".
  • edytowano November 2021
    No nie uważałem w szkole. Fakt - to Mikołaj Choppen był Gali, a Justina de Krzyżanowska
    image
    image
  • edytowano November 2021
    "Komisja Europejska przeznaczyła 700 tysięcy euro dla Białorusi na pomoc migrantom na granicy."

    Wprost nie mogę w to uwierzyć. Przynajmniej to nie jest co dzień jak z naszymi karami.
  • posix napisal(a):
    "Komisja Europejska przeznaczyła 700 tysięcy euro dla Białorusi na pomoc migrantom na granicy."

    Wprost nie mogę w to uwierzyć. Przynajmniej to nie jest co dzień jak z naszymi karami.
    Coś niebywałego jak powiada Antoni Macierewicz.
    A tu kilka pytań na kupie:
    Powtarzam:

    Jaka jest przepustowość docelowa tego kanału przerzutowego? Tysiąc dziennie? Dwa? Pięć?
    Ile Łukaszenka wyciągnąć chce z tego kasy?
    Komu odpala działkę a kto robi za frajer?

    https://www.salon24.pl/u/smocze-opary/1182098,kryzys-wschodni
  • Sprytne, Łukaszenka się obrazi za taką kwotę, może nawet nie przyjmie.
  • Będzie się targował.
  • Przecież on przez ściąganie tysięcy ludzi z Bliskiego Wschodu robi, a właściwie już zrobił ekstremalny bajzel w swoim kraju,. którego żadne kwoty jakie być może wytarguje nawet w niewielkim stopniu nie zrekompensują.

    To tyle w kwestii "sprytnego Łukaszenki", który zdewastował i zalał fekaliami własny dom, by uzyskać "pisont rubli".
  • By zrobić przykrość nielubianemu sąsiadowi. Sąsiadowi rzecz nie bardzo zaszkodziła a nawet w jakimś stopniu pomogła a u samego Baćki.... Ech. Ein Teil von jener Kraft...
  • rosyjska propaganda:

    Duda, Morawiecki, Kaczyński, otwórzcie koridor do Niemiec!
    Słodkie.



  • W 39' też mieliśmy otwierać
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.