Skip to content

Wojna

1262263265267268288

Komentarz

  • Mogłaby też mieć na nazwisko Zwycięstwo

  • A w odpowiedzi na przedstawienie się wszyscy by pokazywali, jak wysoko skaczą psy na dźwięk jej głosu.

  • I panie w bawarskich strojach przynosiły by po 5 piw

  • Koledzy, widzę, rozmarzyli się, a skończyłoby się i tak na wafelkowym torcie gdzieś w leśnych ostępach.

  • Na domu w Dnieprze, pozostawiony dokładnie 80 lat temu podczas rozminowywania napis.

  • Kanciaste litery każą podchodzić do napisu z nieufnością.

  • @trep powiedział(a):
    Kanciaste litery każą podchodzić do napisu z nieufnością.

    Dlaczego?

  • Weź mazak albo pędzel i spróbuj coś na cegle z oberwanym tynkiem coś takiego kanciastego napisać. Już łatwiej da się to zrobić szablonem, ale z kolei zamknięte litery (np. O) pokazują, że i szablon to nie był.

  • @trep powiedział(a):
    Weź mazak albo pędzel i spróbuj coś na cegle z oberwanym tynkiem coś takiego kanciastego napisać. Już łatwiej da się to zrobić szablonem, ale z kolei zamknięte litery (np. O) pokazują, że i szablon to nie był.

    Ale że napis jest, ale fejkowy, czy zdjęcie fejkowe i napisu nie ma?

  • Hanna Gronkiewicz Waltz.

  • @trep powiedział(a):
    Hanna Gronkiewicz Waltz.

    Kolega pozazdrościł kol. losowi tej Pytii?

  • HGW. Inaczej już tego nie napiszę. Przepraszam.

  • Ujgowie - taki lód.

  • @trep powiedział(a):
    HGW. Inaczej już tego nie napiszę. Przepraszam.

    Ortografia mnie zmyliła.

  • @Tomek powiedział(a):

    @trep powiedział(a):
    Weź mazak albo pędzel i spróbuj coś na cegle z oberwanym tynkiem coś takiego kanciastego napisać. Już łatwiej da się to zrobić szablonem, ale z kolei zamknięte litery (np. O) pokazują, że i szablon to nie był.

    Ale że napis jest, ale fejkowy, czy zdjęcie fejkowe i napisu nie ma?

    Przecież widać że napis jest poprawiony, świeży, ze starego pewnie ślad ledwo został.

  • @Przemko powiedział(a):
    Przecież widać że napis jest poprawiony

    Nie widać. Dla mnie to fejk, więc się zdziwiłem, że akurat kanciaste litery miałyby mieć jakieś znaczenie. Dla mnie to wygląda jak paintem napisane na zdjęciu, kanciaste czy niekanciaste.

  • Na Białobrzeskiej:

  • Wszędzie kanciaste.

  • U Jankesów można posłuchać, że Państwo Polskie na prawdę działało w pierwszych miesiącach wojny. Bardzo interesująca rozmowa.

  • A przed wyborami nie umiało. Dziwne.

  • @los powiedział(a):
    A przed wyborami nie umiało. Dziwne.

    Może się zmęczyło.

  • @los powiedział(a):
    A przed wyborami nie umiało. Dziwne.

    Wojsko to wojsko a rząd to rząd.
    Styk tych dwóch w postaci ministerstwa wojny (obrony) to chyba za mało.

    Małe dowody to rządy wojskowych: Piłsudskiego, jaruzela...

  • Słuchaliście rozmowy?
    Tam mowa głównie o prezydencie, MSZ, służbach.

  • loslos
    edytowano November 2023

    A dlaczego nie zrobili tego jednego co należało?

    Przesłuchałem, najsłodsze jest o katastrofie smoleńskiej. Jest kolega pewien, że z tą postacią akurat chciał nas zapoznać?

  • Pan Parafianowicz od dawna jest u mnie na oku za pompowanie narracji zastanawiająco zbieżnych z interesem niemieckim.

  • @los powiedział(a):

    Przesłuchałem, najsłodsze jest o katastrofie smoleńskiej. Jest kolega pewien, że z tą postacią akurat chciał nas zapoznać?

    Hasło "tupolewizm" dyskwalifikuje.

  • Dokładnie

  • @Kuba_ powiedział(a):

    @los powiedział(a):

    Przesłuchałem, najsłodsze jest o katastrofie smoleńskiej. Jest kolega pewien, że z tą postacią akurat chciał nas zapoznać?

    Hasło "tupolewizm" dyskwalifikuje.

    To akurat zgoda.
    Insiderskie informacje jak działała ambasada w Kijowie natomiast bardzo sobie cenię.

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.