Skip to content

Wojna

15681011288

Komentarz

  • Ten zakompleksiony mały hitlerek jest czuły na wyrazy szacunku. To jakby ich przeciwieństwo. To bardzo dobra wiadomość.
    Inna dobra wiadomość - to że Polska robi test na kacapskich pomagierów:
    Szczerski napisał na Twitterze, że na posiedzeniu Rady Bezpieczeństwa ONZ o godz. 15 czasu nowojorskiego (godz. 21 czasu polskiego) będzie głosowana rezolucja nakazująca Rosji natychmiastowe i bezwarunkowe wycofanie się z Ukrainy.
    To ostateczna i jawna deklaracja, które państwo trzyma z kacapem, a które z resztą świata
    Po prostu "panowie, liczymy głosy"
  • Ciekawe1, czy ukraiński IdST (o ile istnieje) przekaże jakieś podziękowania europejskim politykom, którzy umościli się w ruskich spółkach?
  • Premier Izraela Naftali Bennett rozmawiał z ukraińskim prezydentem Wołodymyrem Zełenskim i zaoferował Ukrainie pomoc humanitarną.

    "Premier ponownie wyraził nadzieję na szybkie zakończenie walk i powiedział, że stoi ramię w ramię z narodem Ukrainy w tych trudnych dniach" - głosi komunikat kancelarii Bennetta.

    Wiadomość oficjalna: https://www.gov.il/he/departments/news/spoke_ukraine
  • Ja też właśnie przekazałem pomoc humanitarną na miejsce zbiórki, o której poinformował mnie mój kumpel z pracy Wasyl. Powiedział mi, że jest pod wielkim wrażeniem hojności Polaków.
  • romeck napisal(a):
    Gerard franciszkuje:
    Były kanclerz Niemiec Gerhard Schroeder zaapelował, by ewentualne sankcje na Rosję nakładać z „wyczuciem”. Ocenił, że obie strony sporu popełniły błędy.
    Facet w kieszeni Gazpromu
  • edytowano February 2022
    KAnia napisal(a):
    Ten zakompleksiony mały hitlerek jest czuły na wyrazy szacunku.
    Putin prowadzi grę jedyną z możliwych (dla Rosji). Nie spłycajmy tak sprawy, bo niczego nie zrozumiemy.

    Wnioski z tej całej sytuacji są takie, że świat się nigdy nie zmienia, tylko faluje. I dwa to, że władza deprawuje to jest uproszczenie. Jej posiadanie wymusza pewne działania. Władza jest poza moralnością. Nigdy nie powinniśmy dążyć do jej posiadania.

  • Strona internetowa Kremla padła. Efekt wojny jaką wypowiedzieli Anonymous?
    TySiol 25.02.2022 22:35
  • JORGE.
    Szacun
  • ...to podobnie jak z pieniędzmi
  • Filioquist napisal(a):
    ...to podobnie jak z pieniędzmi
    Zgadzam się.
  • Ostatnio rozbawił mnie tekst zasłyszany na jakims tam blogu. " A może my byśmy też zaczęli korumpować unijnych polityków?" Zamiast płacić Czechom ciężkie miliony - odpalić kasę dla sędziny. Taniej by wyszło.
    Unia zaczyna przypominać schyłkową I Rzeczypospolitą Obojga Narodów. Jurgientlników im wysłac i mamy spokój z LGBT i globcio. Chociaż z drugiej strony globalne korporację mogą dać więcej...
  • Pozytywny zwrot: Francja w koalicji antyputinowskiej
  • sobota, 5. rano
    bitwa o Kijów!

  • Biden upoważnia sekretarza stanu do natychmiastowego przekazania Ukrainie uzbrojenia o wartości do 35O milionów USD z zasobów Pentagonu. Dodatkowo - 250 milionów USD na pomoc wojskową, bez ograniczeń prawnych.
    — Marek Wałkuski (@Marekwalkuski) February 26, 2022

  • Ambasada Chin w Kijowie teraz apeluje do Chińczyków w Ukrainie, aby jednak nie manifestowali swojej narodowości. Wcześniej przypomnę polecono https://t.co/xH2tHSxUMt. aby umieszczać chińskie flagi na samochodach.
    — Tomasz Sajewicz (@TomaszSajewicz) February 26, 2022
  • przemyślenia:

    Albo Putinowi coś poszło nie tak - ślamazarne te ataki, rachityczne, nieudane - albo to zmyłka, odwrócenie uwagi, na jakąś grubszą sprawę.

    Tylko że czas gra na korzyść realnej koalicji antyrosyjskiej.
  • Teraz narracja zachodnich onuc taka: Kutachon musiał wejść, bo Amerykany robiły broń biologiczną blisko Matuszki Rassiji.
  • O to to.
  • JORGE napisal(a):
    Szturmowiec.Rzplitej napisal(a):

    Najlepsze, że niezawodny Timmermans powiedział to samo.
    Czas tych popierdoleńców właśnie mija.

    Nie wydaje mi się.
  • adaho napisal(a):
    Ostatnio rozbawił mnie tekst zasłyszany na jakims tam blogu. " A może my byśmy też zaczęli korumpować unijnych polityków?" Zamiast płacić Czechom ciężkie miliony - odpalić kasę dla sędziny. Taniej by wyszło.
    Unia zaczyna przypominać schyłkową I Rzeczypospolitą Obojga Narodów. Jurgientlników im wysłac i mamy spokój z LGBT i globcio. Chociaż z drugiej strony globalne korporację mogą dać więcej...
    Jakaś marchewka zawsze się znajdzie i ktoś, kto się na nią połaszczy. A kijem też można się posłużyć, nieżywy sędzia nie wyda żadnego wyroku.
  • edytowano February 2022
    Koktajle w akcji, woina nigdy nie wygląda jak na filmach.

    https://facebook.com/story.php?story_fbid=5070024776391544&id=100001522164260&m_entstream_source=permalink&ref=bookmarks

    Nagranie z Majdanu pochodzi. Ale to bez znaczenia, chodzi o zasadę.
  • Czy ktoś ma aktualne i sprawdzone informacje, jak człowiek z samochodem może pomóc w Medyce, np. z transportem ludzi do punktów pomocy humanitarnej?
  • loslos
    edytowano February 2022
    Koktajl Mołotowa to jednak straszna broń na ulicach miasta.

    Czy ten cały Putin s uma soszoł? Przez dwa dni nie zrealizowali żadnego z celów, teraz przeciw stu tysiącom żołnierzy mają kilka milionów partyzantów uzbrojonych nie gorzej niż żołnierze i prawdopodobnie wspartych przez amerykański wywiad elektroniczny. Kilka tysięcy strat w dwa dni, w miesiąc będzie to połowa stanu. W Wietnamie Amerykanie stracili 58 000 w osiem lat i musieli się wycofać. W Afganistanie Ruskie stracili 15 000 w 9 lat, na Ukrainie dojdą do tego w tydzień.
  • Niemcy to nie są ludzie.

    image
  • Jak sama nazwa wskazuje.
  • Ukraińcy to zapamiętają ...
  • JORGE napisal(a):
    Ukraińcy to zapamiętają ...
    Mają swój moment narodowotwórczy, właśnie powstaje naród ukraiński.
  • JORGE napisal(a):
    KAnia napisal(a):
    Ten zakompleksiony mały hitlerek jest czuły na wyrazy szacunku.
    Putin prowadzi grę jedyną z możliwych (dla Rosji). Nie spłycajmy tak sprawy, bo niczego nie zrozumiemy.

    Wnioski z tej całej sytuacji są takie, że świat się nigdy nie zmienia, tylko faluje. I dwa to, że władza deprawuje to jest uproszczenie. Jej posiadanie wymusza pewne działania. Władza jest poza moralnością. Nigdy nie powinniśmy dążyć do jej posiadania.

    Jest mały i zakompleksiony, to chyba najbardziej zakompleksiony żyjący pyszałek na świecie, a objawy tej pychy to
    ostentacyjny, kiczowaty przepych
    poniżanie podwładnych bez powodu
    upokarzanie każdego przy każdej nadarzającej się okazji (też np. Merkel, Macrona)
    kreowanie się na jakiegoś bożka, geniusza w każdej dziedzinie

    Nie jest to wcale "gra jedyna możliwa dla Rosji"
    bo rosjanie też mogą żyć normalnie jak ludzie, a nie wiecznie na koszt innych, niszcząc, gwałcąc i rabując inne narody
    wystarczyłoby nie kraść, wziąć się do uczciwej pracy, korzystać z zasobów które się ma - a jest ich przecież niemało
    niemcom ciągle brakuje "przestrzeni życiowej", tak tłumaczą od wieków swoją napaść na Polskę
    ale rosjanom naprawdę brakuje terytoriów? mają za mało ziemi?
  • Tak mnie naszło... Porównanie mera Kijowa z prezydentem Warszawy wypada... Blado?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.