Skip to content

Tusku musisz?

loslos
edytowano March 2015 w Forum ogólne
https://wpolityce.pl/polityka/609557-w-po-wrze-sojusz-schetyny-i-trzaskowskiego-przeciw-tuskowi

Ja znam oczywiście wartość tych wszystkich ziewnikarskich doniesień. Ale jeśli jest w tym szczypta prawdy, czeba będzie kibicować Donkowi. Że do tego dojdzie, nigdy się nie spodziewałem.
«1345

Komentarz

  • Sie dzieje...
  • edytowano August 2022
    Jakoś tak nie mam serca kibicować Donkowi, ważne żeby się popcorn dobrze jadło :)
  • Donek jest idealny do kibucowania, bardziej bezwzględny i okrutny ale jednak słabszy. Pierze będzie lecieć!
  • "Wszystko by poszło inaczej, gdyby nie zdrada" - Usama ibn Ladin.
  • peterman napisal(a):
    Sie dzieje...
    Będzie się dziać kiedy zaczną projektować listy wyborcze.
  • JORGE napisal(a):
    peterman napisal(a):
    Sie dzieje...
    Będzie się dziać kiedy zaczną projektować listy wyborcze.
    :D
  • Od dwóch tygodni takie plotki chodziły, że Schetyna coś knuje - wtedy jeszcze nie padało nazwisko Trzaska.
  • Gdy nie wiadomo o co chodzi... pojawił się jakiś tajemniczy darczyńca dodatkowo o dużej mocy sprawczej, któremu Tusk "nie pasował do koncepcj"i?
  • No tak, Schetyna lubi NBA, a Tusk Fussball
  • loslos
    edytowano August 2022
    Grzesio obsłuży każdego, kto zapłaci, raczej Rafalala poszedł na służbę panom zza sadzawki. Choć pewnie by oni najbardziej lubili Szymka ale ten się słabo przebił.
  • Zgadzam się, ale on naprawdę lubi NBA
  • W sumie może się okazać iż miłośników NBA jest tylu, że mogą rządzić w Polsce tworząc, dość niewyobrażalną dotąd, koalicję. Proszę to potraktować jako luźną dywagację.
  • los napisal(a):
    Grzesio obsłuży każdego, kto zapłaci, raczej Rafalala poszedł na służbę panom zza sadzawki.
    Wolta Trzaska jest wyjątkowo zastanawiająca, bo był on warunkowany od wielu lat do posłuszeństwa.
    To zdumiewa.
    Co Scheta, to przy porównaniu do Tuska, to nieomal patriota w stylu Wiesława Kaczmarka

  • Po udziale w wyborach prezydenckich Trzaskowski uwierzył w swoją wyjątkowość i na tym jedzie.
  • JORGE napisal(a):
    W sumie może się okazać iż miłośników NBA jest tylu, że mogą rządzić w Polsce tworząc, dość niewyobrażalną dotąd, koalicję. Proszę to potraktować jako luźną dywagację.
    Oczekuję stosownego ataku wyprzedzającego przez niemieckie aktywa medialno-cfelebryckie.
    Ciekawe123 czy TVN już się przeorientował na nowych właścicieli, bo wiele na to wskazuje.
    A najbardziej by mi się spodobało, gdyby Wyborcza atakowała Trzaska, a Gazeta Tuska.

  • ms.wygnaniec napisal(a):
    A najbardziej by mi się spodobało, gdyby Wyborcza atakowała Trzaska, a Gazeta Tuska.

    Ha ! Wyborne !

  • edytowano August 2022
    ms.wygnaniec napisal(a):
    JORGE napisal(a):
    W sumie może się okazać iż miłośników NBA jest tylu, że mogą rządzić w Polsce tworząc, dość niewyobrażalną dotąd, koalicję. Proszę to potraktować jako luźną dywagację.
    Oczekuję stosownego ataku wyprzedzającego przez niemieckie aktywa medialno-cfelebryckie.
    Ciekawe123 czy TVN już się przeorientował na nowych właścicieli, bo wiele na to wskazuje.
    A najbardziej by mi się spodobało, gdyby Wyborcza atakowała Trzaska, a Gazeta Tuska.

    Mój popkulturalny kącik Internetów z wielką uwagą obserwuje bieżące działania Davida Zaslava w przejętym przez Discovery Warnerze. Głowy lecą na prawo i lewo, spadają z rozkładu jazdy seriale i filmy, nawet już ukończone, jak 'Batgirl'. Przedwczoraj Zaslav pogonił Clinta Eastwooda, którego firma Malpaso robiła fllmy dla WB przez 50 lat. CNN+ zostało kopnięte w dupę po 3 tygodniach od startu, mimo że na uruchomienie serwisu poszło pół miliarda dolków.

    Tylko ubecki kurwidołek TVN trwa nietknięty. BARDZO znaczące.
  • Miszczak ałt to nietknięty?
  • ms.wygnaniec napisal(a):
    Oczekuję stosownego ataku wyprzedzającego przez niemieckie aktywa medialno-cfelebryckie.
    Leje się krew a debilary też wyciekają w znaczących ilościach. W takich chwilach amerykański bagnet zwykle dość luźno opierający się o niemieckie plecy zaczyna jakby mocniej naciskać. Bracia Niemcy będą oczywiście sabotować i opóźniać wszelkie amerykańskie przedsięwzięcia ale na otwartą konfrontację nie pójdą.

  • los napisal(a):
    Miszczak ałt to nietknięty?
    Jeden służbowy dziad wiosny nie czyni...
  • Ten najważniejszy.
  • edytowano August 2022
    Za Miszczakiem już poleciał jego pupil Wojewódzki.
  • Przemko napisal(a):
    Za Miszczakiem już poleciał jego pupil Wojewódzki.
    Wojewódzki poleciał?

    Kiedy? I dokąd? Wsensie: znalazł już jaką inną synekur.ę?
  • Linia programowa WSI24 nie drgnęła od tych dymisji na milimetr.
  • Zima napisal(a):
    Przemko napisal(a):
    Za Miszczakiem już poleciał jego pupil Wojewódzki.
    Wojewódzki poleciał?

    Kiedy? I dokąd? Wsensie: znalazł już jaką inną synekur.ę?
    Przepraszam info które widziałem było z września 2021, to chyba nieaktualne. Ale wtedy wyglądało że szefostwo posunęło w TVN ludzi którzy się nie podobali Wojewódzkiemu, teraz bez Miszczaka może być różnie.
  • Oj, dobry! ;)
    image
  • Podobno poszło o zabranie Trzakowi niemieckich pieniędzy, targowica w targowicy.
  • Nie wiem dlaczego ale śmieszy mnie ten wątek, choć mam świadomość, że prosytutka prostytutki nie zdekapituje.
  • romeck napisal(a):
    Oj, dobry! ;)
    image
    Obrazek został zmniejszony aby pasował do strony. Kliknij aby powiększyć.
    Optymistyczne. Ale jak pokazuje historia dotąd znikali raczej ci co stali obok Donka.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.