Skip to content

Tusku musisz?

1235»

Komentarz

  • Przypuszczam jednak, że w platformie jest część zaprzańców rusko-niemieckich i druga: zaprzańców do wynajęcia. Jeśli tym wszystkim istotnie sterują Amerykanie, to wystarczy pozbyć się pierwszej frakcji. Zresztą platforma wcale nie musi wygrać, wystarczy że będą w odwodzie.
  • Mógłby sobie wymienić te tanie licówki na odrobinę droższe i bardziej podobne do prawdziwych zębów.
  • darowanym zębom nie zagląda koń w oczy - czy jakoś tak
  • trep napisal(a):
    Ciekawe jest, co mówi Michał Kaczyński. Że od tego czasu nikt go nie przesłuchiwał. Nie mówi, że nie brał. Boi się nagrania. Są w szachu.

    Czy mówił?
    Nie znam treści pełnej wypowiedzi, ale młody Kaczyński mówi tylko, że nikt go nie przesłuchiwał, że nie zna mecenasa Falenty ani MichałaW. Nie słyszałem zaprzeczenia, że wziął reklamówkę. To może oznaczać, że faktycznie wziął i nie jest pewien, czy jest nagranie. Nagrania pewnie nie ma. Przez tyle lat by wypłynęło, ale chłopak nie jest pewien.
  • Nagranie jest, bo tak wynika ze słów Marcina W., tylko kto je ma? Jeśli ma ZZ, to najlepiej byłoby je upublicznić tuż przed wyborami. To byłby nokaut.
  • "Marcin W.:
    Nie miałem dostępu do mojego telefonu od czasu przekazania go funkcjonariuszom CBŚ od mojego zatrzymania w czerwcu 2014. Z przekazanych mi informacji wynikało, że mój telefon został fizycznie uszkodzony w taki sposób, że utracone zostały wszystkie utrwalone tam zapisy"
  • Z drugi strony W. mówi do ludzi ZZ: Nie widać mnie na nagraniu. Co to może oznaczać?
  • trep napisal(a):
    Z drugi strony W. mówi do ludzi ZZ: Nie widać mnie na nagraniu. Co to może oznaczać?
    Że ten, co nagrywał stał za nim?
  • Przed nim
  • leobulero napisal(a):
    darowanym zębom nie zagląda koń w oczy - czy jakoś tak
    Darowanym zębom nie zagląda się w konia.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.