Skip to content

Chodzi o to, byśmy to my sami zajebali red. Duklanowskiego

13567

Komentarz

  • To stanowisko zrobili dla niego. Dali mu dzieci na tacy.
  • To jest ten moment, gdy PiS nie powinien (odruchowo) zajebać swoich, ale spuścić ze smyczy największych drani, których i tak nikt nie lubi (Terlecki? Tarczyński? Suski? Czarnek?) i napierdalać w PO, że to partia pedofilii i pedofili, że homosie i pedofile z PO gwałcą bezkarnie nawet dzieci posłów. I jeszcze wyciągnąć jakiegoś księdza- pedofila, który popiera PO. Totalnie zohydzić temat, żeby było wiadomo, że jak z PO, to na pewno homoś i pedofil. A do tego narkoman. Może są jakieś kwity na Felińskiego z Nitrasem?
  • loslos
    edytowano March 2023
    A jeśli nawet nie to co? Niedobrze być teraz platfusem ze Szczecina.
  • los napisal(a):
    A jeśli nawet nie to co? Niedobrze być teraz platfusem ze Szczecina.
    Dobro powraca.
  • Pedofilia Obywatelska
  • qiz napisal(a):
    To jest ten moment, gdy PiS nie powinien (odruchowo) zajebać swoich, ale spuścić ze smyczy największych drani, których i tak nikt nie lubi (Terlecki? Tarczyński? Suski? Czarnek?) i napierdalać w PO, że to partia pedofilii i pedofili, że homosie i pedofile z PO gwałcą bezkarnie nawet dzieci posłów. I jeszcze wyciągnąć jakiegoś księdza- pedofila, który popiera PO. Totalnie zohydzić temat, żeby było wiadomo, że jak z PO, to na pewno homoś i pedofil. A do tego narkoman. Może są jakieś kwity na Felińskiego z Nitrasem?
    Wężykiem, wężykiem!
  • qiz napisal(a):
    To jest ten moment, gdy PiS nie powinien (odruchowo) zajebać swoich, ale spuścić ze smyczy największych drani, których i tak nikt nie lubi (Terlecki? Tarczyński? Suski? Czarnek?) i napierdalać w PO, że to partia pedofilii i pedofili, że homosie i pedofile z PO gwałcą bezkarnie nawet dzieci posłów. I jeszcze wyciągnąć jakiegoś księdza- pedofila, który popiera PO. Totalnie zohydzić temat, żeby było wiadomo, że jak z PO, to na pewno homoś i pedofil. A do tego narkoman. Może są jakieś kwity na Felińskiego z Nitrasem?
    Mam wrażenie, że na tt to już się dzieje.
  • Nie wiem, nie mam czasu na tt. Jeśli tak, to nadal za mało. To politycy PO mogliby skakać z okien, gdy uświadomią sobie, jakich niegodziwości się dopuszczali.
  • qiz napisal(a):
    Nie wiem, nie mam czasu na tt. Jeśli tak, to nadal za mało. To politycy PO mogliby skakać z okien, gdy uświadomią sobie, jakich niegodziwości się dopuszczali.
    Niegodziwość to ich sposób działania. Za życia sobie tego nie uświadomią.
  • loslos
    edytowano March 2023
    +1

    Qiz, ja to już napisałem wiele razy: politycy PO to najobrzydliwsze kreatury, jakie Ziemia w swej długiej historii nosiła. Poniżej nazistów i komunistów, bo choć tamci robili rzeczy straszne na wielką skalę, to aby być do tego zdolnymi, jakimiś szczątkowymi cnotami się musieli wykazać. Polityk PO to ludzka mierzwa. Nie zdają sobie sprawy ze swej niegodziwości, bo takiej kategorii w ogóle nie ma w ich myśleniu.
  • Machina kłamstwa ruszyła. TVP Info: śmierć syna Magdaleny Filiks to wina PO
    Piotr Szyliński

    Jeśli ktoś liczył na opamiętanie mediów publicznych, we wtorek po południu pozbył się złudzeń. O przyczynienie się do śmierci syna posłanki Magdaleny Filiks TVP Info oskarżyła Platformę Obywatelską i jej posła Piotra Borysa.
    Niedługo po wtorkowym pogrzebie 15-letniego Mikołaja Filiksa TVP Info nadała program specjalny poświęcony jego śmierci. Wskazała winnych ujawnienia informacji, które pozwoliły na identyfikację ofiary molestowania seksualnego. Nie, nie siebie i nie Radio Szczecin.

    Bez linki bo z Gazu. Zobaczcie jak to działa: uderzyli z furią ale Portugalczyk jak nóż bezlitosny zamiast po polsku schować się ze strachu w norze i przepraszać, odpowiedział kontrą. Brawo Sam! Teraz oni kasują artykuły i chowają się po norach. Być może nastąpiła rewolucja. Mam nadzieję, że temat będzie grzany.
  • edytowano March 2023
    Mania napisal(a):
    Pedofilia Obywatelska
    Kupuję.
    E, twitter już wczoraj kupił kilka ton.

    → #PedofiliaObywatelska
  • Towarzyszko filiks - bardzo wam współczujemy, ale wicie rozumicie - demokracja jest najważniejsza. Teraz, kiedy PiS dowiedział się, że winny to nasz człowiek, chłopak jest dla nas obciążeniem. Chyba nie muszę mówić co macie robić. To wszystko przez te pisoskie dziennikarskie gnidy. Jeśli pomożecie, razem je rozgnieciemy.
  • loslos
    edytowano March 2023
    Wcale bym się bardzo nie zdziwił, gdyby to naprawdę tak było.
  • Ile jeszcze dzieci musi spotkać tragedia aby Platforma zmierzyła się z pedofilią we własnych szeregach. Po tym co się stało w Szczecinie pedofilia w Polsce ma twarz działacza PO.
    Tak pomagam.
  • Przestańcie, bo jeśli to prawda z tą kobietą to po prostu nie ma słów żeby to określić, co niektórzy mają w głowach.

    Co prawda podobną postawę można było obserwować przy okazji afery z Polskimi Słowikami.

    Taki cytat:
    "Znamienna jest również postawa rodziców, których ambicjami umiejętnie dyrygował Krolopp. Oczy przesłaniała im perspektywa kariery i lepszego życia ich dzieci. Kącki wspomina: „Nie chcieli nic wiedzieć, nic słyszeć, działać. Byli tacy, co chcieli coś zrobić, ale zostali zaszczuci przez większość: że histerycy, że chcą zaszkodzić świetnie zapowiadającym się karierom ich synów”.

    Rzyg.
  • Już nie zajebiemy red. Duklanowskiego a to dzięki zdecydowanej akcji Portugalczyka co to jak nóż bezlitosny.
  • sport najważniejszy,
    ważniejszy od kina, jakby zauważył Lenin
  • robert.gorgon napisal(a):
    pantelej napisal(a):
    Na tt piszą, że to szkoła powiadomiła policję o molestowaniu.

    image
    A więc zgłaszając się do prokuratury młody podpisał na siebie wyrok. Jakieś zaskoczenie??
    To by pasowało bardziej w związku wyjątkową solidarnością środowiska pedopedo. Niby historia uczy, że nie ma co się spodziewać, by ktoś się tym tropem zainteresował, ale zawsze jest nadzieja, że może tym razem...


  • To jest walka o życie, albo my albo oni. Polacy by odpuścili, bo uważają, że elegancko jest dostać po ryju (sąsiedni wątek) ale był tam też Portugalczyk jak nóż bezlitosny.
  • ms.wygnaniec napisal(a):
    Ile jeszcze dzieci musi spotkać tragedia aby Platforma zmierzyła się z pedofilią we własnych szeregach. Po tym co się stało w Szczecinie pedofilia w Polsce ma twarz działacza PO.
    Tak pomagam.
    Wygnańcu, daj to na tt, pliz!
  • wrzucajcie, bo się nie udzielam na ćwierkaczu

  • A jeśli nie, miły kolego, a jeśli nie? Czy w jakimkolwiek języku istnieją stosowne określenia takiej mamusi?
    A jeśli nie to znacząco zmienia postać rzeczy - i wieszać, nic się nie bać.
  • Groza-Symetrii napisal(a):

    A jeśli nie, miły kolego, a jeśli nie? Czy w jakimkolwiek języku istnieją stosowne określenia takiej mamusi?
    A jeśli nie to znacząco zmienia postać rzeczy - i wieszać, nic się nie bać.
    Posłanka Piekarska mówi, że matka w rozpaczy.

    image
  • Że sprawa wyszła na jaw?
  • janosik napisal(a):
    dobre wyjaśnienie całej sprawy:
    https://twitter.com/DeDuctor_PL/status/1633009973755097090?s=20
    Czyli nie jest rozsądne wygłaszanie opinii o sprawach, w które zamieszani są działacze Pedofilii Obywatelskiej, opartych na założeniu, że działają jak ludzie.
  • Na miejscu Pedofilii Obywatelskiej kułbym żelazo póki gorące. Koniecznie potrzebna jest im następna ofiara PiS-u. Trzeba grzać temat i iść za ciosem. Osobiście proponuję wyhuśtać pod celą zwyrodnialca Falińskiego. Albo wypalić Jachirze ryj zajzajerem.
    Tusku, spuszczaj siepaczy ze smyczy! :D

    👣

    🐾
    🐾

  • Posłanka Piekarska mówi, że matka w rozpaczy.
    Możliwe.
    Ja pisałem w kontekście "a jeśli" zawartego w poście kolegi Losa, a nie wydawałem oficjalny osąd.
  • edytowano March 2023
    Matka wczoraj była aktywna w mediach społ, mnie się słowo rozpacz inaczej kojarzy. Tu jej wczesniejsza autobiografia. ; image
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.