Skip to content

Chodzi o to, byśmy to my sami zajebali red. Duklanowskiego

12467

Komentarz

  • Lipiec 2022.
    W głosowaniu ws zaostrzenia kar za czyny pedofilskie Filiks głosowała "przeciwko".
    Prawda to?
  • edytowano March 2023
    Można sprawdzić na stronie sejmu, ale tak, to prawda.

    Tu jeszcze ciekawosta od Samuela;
    image
  • edytowano March 2023
    marniok napisal(a):
    Lipiec 2022.
    W głosowaniu ws zaostrzenia kar za czyny pedofilskie Filiks głosowała "przeciwko".
    Prawda to?
    Zryty czerep to towarzystwo posiada. Ona uważa że wyłączną winę za całe zdarzenie ponosi PiS i Jan Paweł II.
  • No i TVP czyli zawężając winny jest Kaczyński.
  • loslos
    edytowano March 2023
    Chyba trzeba użyć stosownego określenia: wyrodna matka. Nie wierzę w jej żałobę ani trochę.
  • marniok napisal(a):
    No i TVP czyli zawężając winny jest Kaczyński.
    / na boku i półżartem
    Srodze zawęziłeś św. JPII... ;)
  • Dlatego Kaczyński że jest pod ręką. Stary i niedołężny to najlepszy kozioł ofiarny. Bronić się nie umie albo słabo to robi.
  • marniok napisal(a):
    Dlatego Kaczyński że jest pod ręką. Stary i niedołężny to najlepszy kozioł ofiarny. Bronić się nie umie albo słabo to robi.
    No i pedal! Zly pedal bo sie ukrywa.
  • pantelej napisal(a):
    Matka wczoraj była aktywna w mediach społ, mnie się słowo rozpacz inaczej kojarzy. Tu jej wczesniejsza autobiografia. ; image
    Obrazek został zmniejszony aby pasował do strony. Kliknij aby powiększyć.
    Tutaj dzień po pogrzebie syna.


    Najpierw broni Felińskiego bo z PO był, teraz Borysa bo też z PO.
    I tu i tu kosztem dziecka.
  • marniok napisal(a):
    pantelej napisal(a):
    Matka wczoraj była aktywna w mediach społ, mnie się słowo rozpacz inaczej kojarzy. Tu jej wczesniejsza autobiografia. ; image
    Obrazek został zmniejszony aby pasował do strony. Kliknij aby powiększyć.
    Tutaj dzień po pogrzebie syna.
    https://twitter.com/FiliksMagdalena/status/1633537772265799680?t=8buW83K-3Ci3CpTaRJR6YA&s=19

    Najpierw broni Felińskiego bo z PO był, teraz Borysa bo też z PO.
    I tu i tu kosztem dziecka.
    Pogrzeb był dwa tygodnie po śmierci, dobrze byłoby znaleźć jej aktywność z dni śmierci.
  • Wyrodna matka.
  • Na tłiterze wrzucała podobno zdjecia kotków - nie chciało mi się sprawdzać.
  • pantelej napisal(a):
    Na tłiterze wrzucała podobno zdjecia kotków - nie chciało mi się sprawdzać.
    Taki jest ostatni twit z 17 lutego, no ale powiedzmy że to mogło być rano. Potem jest cisza i następny twitt to klepsydra. Ale czy tam coś wcześniej nie skasowała...
  • Podobno nawet trzy tygodnie.
  • Dlaczego dziecko popełnia samobójstwo? Ponieważ w czasie gdy spotyka go wielka krzywda jest pozbawione wsparcia.
  • Podobno o przestępstwie dziecko doniosło na psiarnię przy wsparciu nauczyciela, nie nikogo z rodziny. Prawda to...?
  • Tak złe wiewiórki ćwiąkają. Ja bym się nie zdziwił. Na przykładzie pani Filiks widać, jak piekielnie zły może być człowiek. Poza wyobrażenie.
  • Domniemanie: Wychodzi na to, że chłopak namieszał matce w pracy, stąd rozpacz jest jaka jest.
    Ja się pytam gdzie ojciec?
  • Pewnie nie wie nawet, że nim jest.
  • Jednak urodziła
  • No tak, coś dobrego jednak potrafimy o niej powiedzieć.
  • Pani_Łyżeczka napisal(a):
    Domniemanie: Wychodzi na to, że chłopak namieszał matce w pracy, stąd rozpacz jest jaka jest.
    Ja się pytam gdzie ojciec?
    Jest ojcem tylko biologicznym, przecież ta kobieta to samotna matka. Dzisiaj już niestety częste zjawisko.
  • Samotna matka trójki to jednak pewna rzadkość.
  • edytowano March 2023
    image
    image
  • qiz napisal(a):
    To jest ten moment, gdy PiS nie powinien (odruchowo) zajebać swoich, ale spuścić ze smyczy największych drani, których i tak nikt nie lubi (Terlecki? Tarczyński? Suski? Czarnek?) i napierdalać w PO, że to partia pedofilii i pedofili, że homosie i pedofile z PO gwałcą bezkarnie nawet dzieci posłów. I jeszcze wyciągnąć jakiegoś księdza- pedofila, który popiera PO. Totalnie zohydzić temat, żeby było wiadomo, że jak z PO, to na pewno homoś i pedofil. A do tego narkoman. Może są jakieś kwity na Felińskiego z Nitrasem?
    Mnie najbardziej zastanawia jednak, że ktoś liczył, że chwyci historia z ... pedofilem z własnej partii?
    Że TVP "szczuje" to ludzie słyszą od 7 lat, mają na to wywalone. Nowością tu jest czynny pedofil z jakiejś partii, tego jeszcze nie było, więc ludzie zapamiętają raczej to.
  • Ostatnie plucie na Jana Pawła II i kardynała Sapiehę przykryło sprawę ze Szczecina (temu służyło).
  • Mam wrażenie, że to raczej miał być drugi cios. Tylko że, jak zwykle, im nie wyszło.
  • Chyba jednak nie. To był cel autonomiczny. Tego się nie szykuje z dnia na dzień.
  • To chyba źle świadczy o ich rozumie. Do grzania należy wybierać taki temat, który podzieli przeciwników. W sprawie JPII zdanie pisowców jest raczej jednolite, to wyborcy PO się dzielą.
  • los napisal(a):
    To chyba źle świadczy o ich rozumie. Do grzania należy wybierać taki temat, który podzieli przeciwników. W sprawie JPII zdanie pisowców jest raczej jednolite, to wyborcy PO się dzielą.
    zauważył to Giertych z Lisem, bo zaczęli apelować o umiar
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.