Skip to content

To nie bug, to feature

1343536373840»

Komentarz

  • Czy to jest wpis redpillowca? Czy redpillowcy zgadzają się z nim?

  • ...a te buzię to ja skądś znam

  • ...redpill nieustanne jęczenie, że testosteron nie został demokratycznie podzielony po równo

    Problem nie polega na tym, że kobiety nie rodzą dzieci.

    Problem polega na tym, że je właśnie rodzą ..."betom"! W tym kolejne pokolenia mężczyzn o testosteronie po miękkim tatusiu... i w zamian w nagrodę otrzymują całe to mizoginistyczne jęczenie z pokolenia na pokolenie.

    ...żeby tylko jęczenie - mizoginistyczną nienawiść z wszystkimi jej przejawami, w tym tragicznymi.

  • @JORGE powiedział(a):

    @Smok_Eustachy powiedział(a):

    Gdybyś nie wyłączył to byś wiedział, dlaczego. I mógł się odnieść do argumentów, które są niezbite.

    Walczysz jeszcze ? Oni (ci na nie, bo tak) wszystko wyłączają po paru minutach. I wszystko już wiedzą. Po tym wątku, trochę straciłem wiarę w forumowanie. To często jest klapanie dla klepania, jakaś wojna na miny, albo kto efektowniej zdania zbuduje.

    A takie dobre serce czasem mam.

    @Rzchanym powiedział(a):

    /.../

    W tym nagraniu jest kilka ciekawych uwag, ale pomieszanych z głupotami. No i jest jedna paskudna manipulacja, właściwa dla całego ruchu. Mówi się, że to czy tamto jest "niekorzystne dla mężczyzn", a nie że jest niekorzystne dla mężczyzn NIEPRZESTRZEGAJĄCYCH ZASAD.

    Jakich zasad?

    Najzabawniejszym fragmentem wywiadu, w którym niechcący typ zdradza się ze złymi intencjami, jest ten, w którym neguje pojęcie kryzysu wieku średniego, oburza się na używanie tego terminu, wręcz zachwala tych, których on dopadł. Większość społeczeństwa jest jednak innego zdania i z różnych Ibiszów czy Rutkowskich jednak się śmieje.

    To jest dowód na uleganie ginocentrycznej narracji. Dla kobiet to jest niekorzystne.

    1. Co do zasady ogromna część małżeństw kiedyś była aranżowana i to wiele zmieniało.

  • Kilka zdań w nawiązaniu

  • Powiem wulgarnie.
    Cuś mi się zdaje, że wy luzerzy, co se nigdy nawet żeśta nie zaruchali marzycie, żeby wasze "cohones trafiły w jej ręce".

    Pozdrów żonę.

    👣

    🐾
    🐾

  • edytowano 24 September

    @Rzchanym powiedział(a):
    Ja byłem cierpliwszy, odsłuchałem prawie wszystko, wyłączyłem jakieś dwadzieścia kilka minut przed końcem. Pewnie do was nigdy nie dotrze, że ktoś nie zachwyca się nie dlatego, że czegoś nie zna, tylko właśnie dlatego, że zna.

    I te dwadzieścia minut zyskane z życia.
    Tu wchodzimy w ciekawy1 temat, czyli co w ogóle czytać / słuchać. W historii powstało bardzo wiele religii, systemów myślowych, filozofii, doktryn. Czy wszystkie zdążymy poznać w ciągu życia? Odpowiedź jest oczywista, więc musimy zrobić selekcję.

    Ja przyjmuję z grubsza następujące kryteria.
    1. Jest prawdziwe, słuszne,
    2. Jest wpływowe - czyli wyznają ten pogląd, kierują się nim ludzie którzy mają wpływ na Polskę, świat, interesujące nas inne kraje,
    3. Jest samp w sobie ciekawe intelektualnie.

    Wystarczy spełnienie jednego kryterium.
    Jakie spełnia redpill? Koledzy (i może koleżanki - za płeć Smoka nie ręczę) w tym wątku mocno popracowali, żeby przekonać nas, że ani 1 ani 3 nie zachodzi, o 2 nic na razie nie wiemy.
    A wspomniany marksizm był - i niestety ciągle jest - w 2.

  • edytowano 24 September

    @Filioquist powiedział(a):
    ...redpill nieustanne jęczenie, że testosteron nie został demokratycznie podzielony po równo

    Problem nie polega na tym, że kobiety nie rodzą dzieci.

    Problem polega na tym, że je właśnie rodzą ..."betom"! W tym kolejne pokolenia mężczyzn o testosteronie po miękkim tatusiu... i w zamian w nagrodę otrzymują całe to mizoginistyczne jęczenie z pokolenia na pokolenie.

    ...żeby tylko jęczenie - mizoginistyczną nienawiść z wszystkimi jej przejawami, w tym tragicznymi.

    Coś jednak nie idzie dobrze z tym rodzeniem dzieci, skoro mamy tragiczny przyrost naturalny, czyż nie?

    Zaś co do jęczenia to głownie jęczą toksyczne feministki i pragnący ich atencji "obrońcy kobiet".

  • A właśnie. Mówi maż do żony:

    -- Wiesz, ja zawsze miałem takie seksualne marzenie, tylko wstydziłem się powiedzieć.
    -- Powiedz.
    -- Chciałbym, że jak będę dochodził, żebyś tak jęczała.
    -- Jasne.

    Akcja przenosi się do alkowy.
    Facet dochodzi, a żona:
    -- MIałeś pomalować pokój i nie pomalowałeś. Nie naprawiłeś grzałki w zmywarce a obiecywałeś. Taras już dawno miałeś pozamiatać.

  • @MarianoX powiedział(a):

    @Filioquist powiedział(a):
    ...redpill nieustanne jęczenie, że testosteron nie został demokratycznie podzielony po równo

    Problem nie polega na tym, że kobiety nie rodzą dzieci.

    Problem polega na tym, że je właśnie rodzą ..."betom"! W tym kolejne pokolenia mężczyzn o testosteronie po miękkim tatusiu... i w zamian w nagrodę otrzymują całe to mizoginistyczne jęczenie z pokolenia na pokolenie.

    ...żeby tylko jęczenie - mizoginistyczną nienawiść z wszystkimi jej przejawami, w tym tragicznymi.

    Coś jednak nie idzie dobrze z tym rodzeniem dzieci, skoro mamy tragiczny przyrost naturalny, czyż nie?

    Co ma pewne plusy, bo jeszcze by baby na macierzyński chodziły :|

  • Najpierw byłby chore na ciążę

  • edytowano 24 September

    @trep powiedział(a):
    A właśnie. Mówi maż do żony:

    -- Wiesz, ja zawsze miałem takie seksualne marzenie, tylko wstydziłem się powiedzieć.
    -- Powiedz.
    -- Chciałbym, że jak będę dochodził, żebyś tak jęczała.
    -- Jasne.

    Akcja przenosi się do alkowy.
    Facet dochodzi, a żona:
    -- MIałeś pomalować pokój i nie pomalowałeś. Nie naprawiłeś grzałki w zmywarce a obiecywałeś. Taras już dawno miałeś pozamiatać.

    tego typu ale wurgalny
    co zrobic aby kobieta po stosunku wyła jeszcze przez godzine?

  • a tak ogólnie to jeśli chodzi o związek, to w temacie:

    jeśli kobietę nosi to i faceta poniesie (pomijamy sytuacje epizodyczne)
    tak że jesli chodzi o kwestie cielesne to Panowie, przykre ale prawdziwe, jesteśmy z góry na przegranej pozycji (pomijamy sytuacje epizodyczne)

  • A niedawno usłyszałem o takej historii:

    Dobry chłopak był w związku z babą. Ale ta suka zaczęła go zdradzać.
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    On się zorientował. Sprawdził z kim. Okazało się, że koleś ma dziecko z inną. Zresztą namawiał ją, żeby usunęła ciążę, to jeszcze dodatkowo ją bijał. Chłopak postanowił jej powiedzieć o zdradzie.
    .
    .
    .
    .
    .
    Spotkali się. Spodobali się sobie. Okazało się, że mają podobny światopogląd, oboje są wierzący, podzielają zainteresowania. Od słowa do słowa - ślub kościelny, trójka nowych wspólnych dzieci. Najstarsze ma kochającego, porządnego ojca. Hosanna!

  • edytowano 24 September

    .> @trep powiedział(a):

    A niedawno usłyszałem o takej historii:

    (...)Zresztą namawiał ją, żeby usunęła ciążę, to jeszcze dodatkowo ją bijał.

    .

    Czy wiadomo to z jego zeznań, czy też jej? Bo skoro tylko z jej, to oczywiście bezwarunkowo musi być prawda....

  • Po prostu wiadomo.

  • @MarianoX powiedział(a):

    @Filioquist powiedział(a):
    ...redpill nieustanne jęczenie, że testosteron nie został demokratycznie podzielony po równo

    Problem nie polega na tym, że kobiety nie rodzą dzieci.

    Problem polega na tym, że je właśnie rodzą ..."betom"! W tym kolejne pokolenia mężczyzn o testosteronie po miękkim tatusiu... i w zamian w nagrodę otrzymują całe to mizoginistyczne jęczenie z pokolenia na pokolenie.

    ...żeby tylko jęczenie - mizoginistyczną nienawiść z wszystkimi jej przejawami, w tym tragicznymi.

    Coś jednak nie idzie dobrze z tym rodzeniem dzieci, skoro mamy tragiczny przyrost naturalny, czyż nie?

    ...zgadza się, jakby mniej chcą rodzić. Tym większe jęczenie bet.

  • @marniok powiedział(a):
    tego typu ale wurgalny

    Te plastikowe firanki? Daj spokój.
    Lepiej w jej poduszkę.

    👣

    🐾
    🐾

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.