Skip to content

Naszym orężem jest prawda

edytowano 11 July w Forum ogólne
  • tak mówi Karol Nawrocki, prezes IPN.
  • Mój kandydat na Prezydenta RP. Porównuję go z innymi kandydatami i wychodzi mi, że ma najwięcej plusów.

«1

Komentarz

  • edytowano 11 July

    Przystojny. Na tym zdjęciu nieco podobny do Jima Kamizela. Ile ma wzrostu?

  • Ciekawa kandydatura, nie powiem.

  • Jeśli prawda jest tak cenna, to nie można nią tak bezmyślnie szastać.

  • edytowano 12 July

    @trep powiedział(a):
    Przystojny. Na tym zdjęciu nieco podobny do Jima Kamizela. Ile ma wzrostu?

    Wysoki. Porównując z pozostałymi na tym zdjęciu, których oceniam na (plus-minus) 160, to on może mieć 180, albo więcej.
    Atleta, wysportowany (b.piłkarz, bokser).

    Jeśli T.Bocheńskiego ocenia się jako przystojnego i wysportowanego, bo chodzi na siłkę :-), to przy Nawrockim jest cieniaskiem. Poza tym Bocheński zanadto podlizuje się dziennikarzom, chce być bardzo fajny. A Nawrocki zachowuje godność.

    Poza tym, kwestia charakteru; Nawrocki pochodzi z rodziny skromnej (ojciec- tokarz), wiec jeśli skończył historię (doktorat) i zarządzanie i jeśli uhonorowano go prezesurą tak prestiżowej instytucji jak IPN, to komentarz zbyteczny.
    Przy tym- społecznik, b.popularny wśród trójmiejskiej młodzieży (nie tylko kibiców). Gość ma jaja.
    Umie przemawiać do tłumu (Wilno).
    No i przystojniejszy niż inni pretendenci.

    PS. Nie mogę znależć fotki jego małżonki, ale mam nadzieję, że jakiejś szantrapy se nie wybrał.

  • edytowano 11 July

    A to może parę słów od pana prezesa? Orze lewaka z wielgą godnością.

  • @los powiedział(a):
    Jeśli prawda jest tak cenna, to nie można nią tak bezmyślnie szastać.

    Brednie.

  • Przede wszystkim jest o głowę wyższy od Sraczkowskiego, Czudżowni, Jajki.

  • @Mania powiedział(a):
    Bocheński zanadto podlizuje się dziennikarzom, chce być bardzo fajny. A Nawrocki zachowuje godność.

    To obstawiam Bocheńskiego, przynajmniej w Polsce.

  • @trep powiedział(a):
    Przede wszystkim jest o głowę wyższy od Sraczkowskiego, Czudżowni, Jajki.

    Dla istotnej części elektoratu jest to bardzo ważna cecha oceny danej osoby.

  • @trep powiedział(a):
    Przede wszystkim jest o głowę wyższy od Sraczkowskiego, Czudżowni, Jajki.

    O kilka głów.

  • @MarianoX powiedział(a):

    @trep powiedział(a):
    Przede wszystkim jest o głowę wyższy od Sraczkowskiego, Czudżowni, Jajki.

    Dla istotnej części elektoratu jest to bardzo ważna cecha oceny danej osoby.

    Śmiejesz się. Nie znam statystyk ze Stanów, ale dałbym sobie obciąć paznokieć, że wyżsi wygrywali w odsetku większym niż 55. No i nie zapominajmy słynnej kwestii: "Ale pan jest wysoki!"

  • edytowano 11 July

    @trep powiedział(a):
    Śmiejesz się. Nie znam statystyk ze Stanów, ale dałbym sobie obciąć paznokieć, że wyżsi wygrywali w odsetku większym niż 55.

    Ponoć 58% między 1789 a 2008. Ale nie mierzyłem, więc nie potwierdzam.

    No i nie zapominajmy słynnej kwestii: "Ale pan jest wysoki!"

    Myślałem że to o Gołowni na serio, a to o Czaskoskim :D

  • 58% to już nieźle. Nie da się z takim wynikiem wygrać turnieju ale jakąś "bydlęcą" kaskę można wziąć. Przynajmniej zwrot wpisowego.

    Biega o bridż.

  • Gorąco polecam Wywiad z Chuliganem

  • No to Nawrocki tyż jest mojem fanem!

    Łooł, już w 2017 roku jakiś szwanc* z lewackiej szczujni internatowej pt. "Ok opress" próbował pojechać po nim.
    Nie udało mu się.

    https://oko.press/zamienili-wybitnego-historyka-specjaliste-pilki-noznej-nowy-dyrektor-muzeum-ii-wojny

    *szwanc Adam Leszczyński https://oko.press/autor/adam_leszczynski

    👣

    🐾
    🐾

  • Ja tę szczujnię nazywam oko.saurona

  • @Mordechlaj_Mashke powiedział(a):
    No to Nawrocki tyż jest mojem fanem!

    Łooł, już w 2017 roku jakiś szwanc* z lewackiej szczujni internatowej pt. "Ok opress" próbował pojechać po nim.
    Nie udało mu się.

    https://oko.press/zamienili-wybitnego-historyka-specjaliste-pilki-noznej-nowy-dyrektor-muzeum-ii-wojny

    *szwanc Adam Leszczyński https://oko.press/autor/adam_leszczynski

    Shmock?

  • @los powiedział(a):

    @Mania powiedział(a):
    Bocheński zanadto podlizuje się dziennikarzom, chce być bardzo fajny. A Nawrocki zachowuje godność.

    To obstawiam Bocheńskiego, przynajmniej w Polsce.

    Bocheński jest póki co faworytem buków (ten sam kurs co Morawer). Toby ma 192 cm wzrostu, to Sraczkowski nabawi się zwyrodnienia kręgosłupa. Żonę też ma ładniejszą.

  • A ten macho z IPN nie lepszy? Raczej nie obsra zbroi niczym Matełusz z Moraw.

  • A gdzie to został sprawdzony na okoliczność nieobsrania zbroi?

  • @Mania powiedział(a):

    Atleta, wysportowany (b.piłkarz, bokser).

    To pod kościołem parafialnym teściowej. Ogólnie teściowa i żona znają go z podstawówki ( jako nauczycielka i koleżanka). Ponoć był niegrzeczny (charakterny) ale wyszedł na ludzi.

  • edytowano 29 July

    Toby wychodzi na 1. mce. Przed Bochnem i Morawerem. U buków.

    Żona mówi, że Toby bardziej się spodoba starszym paniom.

  • Kto to jest Bochn?

  • Sorki, pomerdało mi się. Toby to jest Bochn (Bocheński). Wyszedł on na prowadzenie przed Nawrockim i Morawieckim.

  • Za niski.

  • Piłsudski miał ok 170 cm zwrostu

  • To były dawne czasy, gdy dinozaury żyły. Magierowski jest ekstra, fajne ma gadane i zna perfect 10 języków, ale to nie ta dyscyplina, niestety.

    No i kolejny z UD by był.

  • Prezentowany przez tego typa suchy brandzel personelem ambasady jest mocno przesądzony. Placòwki dyplomatyczne w USA to postkomusze złogi wymieszane z nijakimi karierowiczami, ale łączy ich wspòlny cel- opierdalać się na maksa.

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.