Skip to content

To ja pierwszy

2456

Komentarz

  • Szmulka!!!!!!!!!!!!!!!!!
    :D
    :D
    :D

    Żaden człowiek rozumujący tylko według logiki ludzkiej nie czynił cudów. Lecz na sposób Boski działa ten, kto zawierza Bogu.
  • Kuchani, kto tu rula?
  • Czapkom do ziemi!
    :D

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • szmulka
    Kuchani, kto tu rula?
    I had a dream, Krzysztof to zmaterializował, jest właścicielem strony i kiedy tu weszłam, dowiedziałam się, że -ekhem! - administruję. Adminem merytorycznym jest Los, AnnaE jako zarządzajaca ŻRFF i modlitewnikiem ma uprawnienia moderatorskie. Tak to w tej chwili wygląda. Uczę się technikaliów pod okiem Krzysztofa i mam nadzieję, że nie dojdzie do awarii, a jak coś sknocę - będę Go wołać na pomoc donośnym krzykiem.

    Żaden człowiek rozumujący tylko według logiki ludzkiej nie czynił cudów. Lecz na sposób Boski działa ten, kto zawierza Bogu.
  • To ja dziewiąty
    :)
    Niskie ukłony dla Tych Którzy Zbudowali nowe forum. I serdeczne uściski dla mmarii, za bezpośrednie zaproszenie. Na razie próbuję się zorientować w technikaliach, a przede wszystkim jak wstawić awatarek, bo użytkownik w awatarze jest mniej awanturujący się
    ;)
    Edit - udało się!
    Edit2 - zmniejszyłem go za radą Admina, pro publico bono.
    Zatem przy okazji - kogo by tu jeszcze zaprosić?
    The author has edited this post (w 23.07.2013)
  • The author has deleted this post (w 23.07.2013)
  • Dzień dobry!
    Maniu - z tym marzeniem, to możesz spokojnie rozszerzyć na liczbę mnogą
    :)
    Ale chwała Ci za jego zrealizowanie!
    The author has edited this post (w 23.07.2013)
  • O, był tu Ignac, wpisał się i wykasował.
  • Oj, znalazłam dzie wpisowywać sia.
    WITAJTA Druhny i DRUHY!
    Siem cieszę, że uparta Maniuśka zaparła się i wyjszło.
    Cześć starym bywalcom. I tym z dawna nie widzianym. Chałwa Wam, żeśta przybyli. Szmulko i Losie ahoj!
  • Cze, Zazulu
    :D
    Dej se avka, bo tera ino pustać zionie.
    Jak se klikniem na Użytkownicy, to bedzie piknie, a nie wielka pustać, c'nie?

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • Mania
    I had a dream, Krzysztof to zmaterializował, jest właścicielem strony i kiedy tu weszłam, dowiedziałam się, że -ekhem! - administruję. Adminem merytorycznym jest Los, AnnaE jako zarządzajaca ŻRFF i modlitewnikiem ma uprawnienia moderatorskie. Tak to w tej chwili wygląda. Uczę się technikaliów pod okiem Krzysztofa i mam nadzieję, że nie dojdzie do awarii, a jak coś sknocę - będę Go wołać na pomoc donośnym krzykiem.
    Nnno, to jestem spokojna że będzie dobrze
    :D
  • Czołem wszystkim!  Wreszcie udało mi się zalogować (dzięki, Maniu!) - no i jestem.
    ;)

    "Cari amici soldati, i tempi della pace sono passati."
  • Czołem, Ombre!
    :)

    Żaden człowiek rozumujący tylko według logiki ludzkiej nie czynił cudów. Lecz na sposób Boski działa ten, kto zawierza Bogu.
  • Uszanowanie!

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • Zazulo, Brzoście, Ignacu - witajcie!

    Żaden człowiek rozumujący tylko według logiki ludzkiej nie czynił cudów. Lecz na sposób Boski działa ten, kto zawierza Bogu.
  • Witojcie kmotrzy!
    Ciekawe1, czy ktoś pamięta jeszcze, kto zacz, ten Bałwan, hue hue hue.
  • Wszyscy pamietaja, balwan jest balwan. Ze Zbrucza.
    Witajcie!

    Ci Polacy, co po raz kolejny uwierzyli don Aldowi, maja pamięć złotych rybek i nie potrzebują własnego państwa. Trzy dni po tym, jak je stracą, zapomną, że je kiedyś mieli.
  • Bauwan jak flondra, niejednom ma tFFasz.
    Uszanowanie omc prezydentu.
    The author has edited this post (w 23.07.2013)

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • I bałwana i tego awiatora pamiętają. Czołem, Ignacu!
    :)

    Żaden człowiek rozumujący tylko według logiki ludzkiej nie czynił cudów. Lecz na sposób Boski działa ten, kto zawierza Bogu.
  • Łaaaaaaa jest i Ombretta!!!
    :)
    )) I Ignac!
    :)
    ))))))))
  • Rozum odpisał, że przyjdzie jak się ogarnie. Właśnie wrócił z Tatr.

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • AnnaE
    Rozum odpisał, że przyjdzie jak się ogarnie.
    To dobra wiadomość dla mnie. Mniejsze ryzyko uzależnienia od forum
    ;)
  • Brzost
    AnnaE
    :
    Rozum odpisał, że przyjdzie jak się ogarnie.
    To dobra wiadomość dla mnie. Mniejsze ryzyko uzależnienia od forum
    ;)
    No, szóstego forumka nie uciągnę
    ;)
    Ma fajne cykle. Lubię jego wpisy.

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • AnnaE
    No, szóstego forumka nie uciągnę
    ;)
    :D
    :D
    :D
    :D
    Wyobraziłem sobie wyprowadzanie wzoru na minimalną liczbę forumków, przy której znalazłoby się miejsce dla każdego, a zarazem uniknęłoby się zestawiania par użyszkodników nie pałających do siebie nawzajem sympatią. Ale nie wiem czy to jest śmieszne bo trochę kojarzy mi się z obrazem piekła w "The Great Divorce" Lewisa.
    Ale spoko. Moją motywacją wchodzenia na forum jest chęć poczytania tych których lubię, a nie uniknięcia tych których nie lubię. Dowodem jest choćby podtrzymywanie kontaktu z fR mimo wszystkich Arktosów, Jemiołów i CzłowiekówHonoru.
    The author has edited this post (w 25.07.2013)
  • Brzost
    nie wiem czy to jest śmieszne bo trochę kojarzy mi się z obrazem piekła w "The Great Divorce" Lewisa.
    Dokładnie ta sama myśl do mię przyszła, z tym Rozwodem ostatecznym czy też Podziałem ostatecznym.
    Kurde, niechby sobie koledzy wymienili uwagi w sprawie takiej czy śmakiej i wrócili na jedno konkretne forum.
    Uważam za dziecinadę obrażanie się na platformę komunikacji przez to że jeden taki mi bzitko powiedział.
    I jeszcze pem tak, że dopóki wszyscyśmy byliśmy na FF, to wątki miały sens, bo pisałem coś tam i zaczynała się debata - ktoś tam pisał coś tam, a ktoś odpowiadał co innego. A teraz? Teraz coraz trudniej o masę krytyczną, o wystartczającą liczbę głosów, żeby poszły iskry. Człeń coraz bardziej czuje się, jakby wołał do studni - alebo i ze studni.
    The author has edited this post (w 25.07.2013)
  • Dzień dobry, cześć i czołem! NickEDowi dziękuję za zaproszenie!
    Zbyt wiele pisać nie będę
    Ale postaram się zaglądać.
    The author has edited this post (w 25.07.2013)
  • Gromit!
    Witamy chlebem i sola!
    The author has edited this post (w 25.07.2013)

    Ci Polacy, co po raz kolejny uwierzyli don Aldowi, maja pamięć złotych rybek i nie potrzebują własnego państwa. Trzy dni po tym, jak je stracą, zapomną, że je kiedyś mieli.
  • Witaj Gromicie!!!
  • Gromicie, zaglądaj i pisz często!
    :)
    Edit: bardzo często!
    The author has edited this post (w 25.07.2013)

    Żaden człowiek rozumujący tylko według logiki ludzkiej nie czynił cudów. Lecz na sposób Boski działa ten, kto zawierza Bogu.
  • balwan.ze.zbrucza
    Brzost
    :
    nie wiem czy to jest śmieszne bo trochę kojarzy mi się z obrazem piekła w "The Great Divorce" Lewisa.
    Dokładnie ta sama myśl do mię przyszła, z tym Rozwodem ostatecznym czy też Podziałem ostatecznym.
    Kurde, niechby sobie koledzy wymienili uwagi w sprawie takiej czy śmakiej i wrócili na jedno konkretne forum.
    Uważam za dziecinadę obrażanie się na platformę komunikacji przez to że jeden taki mi bzitko powiedział.
    I jeszcze pem tak, że dopóki wszyscyśmy byliśmy na FF, to wątki miały sens, bo pisałem coś tam i zaczynała się debata - ktoś tam pisał coś tam, a ktoś odpowiadał co innego. A teraz? Teraz coraz trudniej o masę krytyczną, o wystartczającą liczbę głosów, żeby poszły iskry. Człeń coraz bardziej czuje się, jakby wołał do studni - alebo i ze studni.
    Powrót na obecne FF jest niemożliwy. Musielibyśmy mieć swoich adminów, dobrą wolę właściciela  i narzędzie, a nie mamy nic.
    The author has edited this post (w 25.07.2013)

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.