Skip to content

To ja pierwszy

1235

Komentarz

  • Widzę! Nurni przyszedł.
  • Brzost
    Widzę! Nurni przyszedł.
    Przyszedł, przyszedł.
    Ważne żeby został! Pędziwiatr.

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • Nurni krąży po forach jak Gandalf. Nigdy nie wiadomo kiedy się pojawi i kiedy zniknie. Tylko nie mówcie o tym Tekielemu
    ;)
  • Dzień dobry, bardzo mi miło, że zebrało się tu grono tak zacnych osób.
    Obiecuję, że nie będę zanudzał Partią Tęcza, gdyż:
    a) nikt się do niej nie chciał wpisać
    b) dzięki Bogu PiSowi chyba autentycznie rośnie i Partia Tęcza traci sens.
  • Witaj, rebel!:)

    Żaden człowiek rozumujący tylko według logiki ludzkiej nie czynił cudów. Lecz na sposób Boski działa ten, kto zawierza Bogu.
  • Dobry wieczór
    :)
  • Dobry wieczór, Luizo
    :)

    "A za to, co tu piszemy, odpowiemy przed Bogiem" (Gromit)
  • Ziń dybry!

    Ci Polacy, co po raz kolejny uwierzyli don Aldowi, maja pamięć złotych rybek i nie potrzebują własnego państwa. Trzy dni po tym, jak je stracą, zapomną, że je kiedyś mieli.
  • Witaj, Luizo!
    :)

    Żaden człowiek rozumujący tylko według logiki ludzkiej nie czynił cudów. Lecz na sposób Boski działa ten, kto zawierza Bogu.
  • Dzień dobry wszystkim!
    Mimo braku frondowej przeszłości, przeszedłem tu, bo znikliście mi z innych forów.
    No i trudno się czyta niezalogowanym. Ciągle jestem na IVRP, jakoś kłótnie mnie ruszały - virtual to nie real.
    No i wciąż od siedmiu lat na forum Krzyż.
    Acha - fora te (a początkowo i Rebelya) to moje źródła odkodowywania oficjalnych infów.
    romeck
  • Zin dybry!
    Klotnie klotniami ale odciecie MSa od watku o jego zmarlym synku to kurestwo pierwszego rzedu. Nie rozumiem jak kogo moze cos takiego nie ruszyc.

    Ci Polacy, co po raz kolejny uwierzyli don Aldowi, maja pamięć złotych rybek i nie potrzebują własnego państwa. Trzy dni po tym, jak je stracą, zapomną, że je kiedyś mieli.
  • Witaj romeck!
  • @los
    Proszę wybaczyć, ale zbyt krótko wszystkich znałem, żeby wchodzić w spory relacji-już-okrzepniętych.
    Skąd miałem wiedzieć, że te wszystkie rebelje, czwarte, cyrusowe i to-tu są tak bardzo poranione relacjami frądowymi.
    Wycofałem się w zasadzie na forum krzyżowe.
    Osobiście znam tylko porysa i dextimusa, i jak miałbym coś do nich, to i tak podszedłbym osobiście.
    W realu mam osoby, którym nie mówię dzień dobry albo traktuję jak powietrze, więc rozumiem, ale tu (all-ex-FF) jeszcze się ani nie poznałem za dobrze ani nie zżyłem.
    Teraz również przy jakieś kłótni wstanę od stolika, niby że muszę "siusiu"...
    @brzost @los
    :)
    też mi miło
  • No ale to nie drobiazg. Wyrwac czlowiekowi z reki pamiatke po zmarlym dziecku to rzadko spotykane kurestwo.

    Ci Polacy, co po raz kolejny uwierzyli don Aldowi, maja pamięć złotych rybek i nie potrzebują własnego państwa. Trzy dni po tym, jak je stracą, zapomną, że je kiedyś mieli.
  • romeck
    Osobiście znam tylko porysa i dextimusa,
    Też znam porysa i go lubię.
  • Witam.
    romeck
    przeszedłem tu, bo znikliście mi z innych forów.
    Przecież to był świadomy wybór Kolegi. "Po obejrzeniu, co się tam dzieje, postanowiłem zostać tutaj", czy jakoś podobnie, ale bardzo kategorycznie Kolega to stwierdził. Przy czym tam, oznacza w Jaskinię Cyrusa, a tu - IVRP po zbanowaniu Losa i MS-a.
  • I Mani! I kilkunastu innych osób.
    The author has edited this post (w 17.09.2013)

    Ci Polacy, co po raz kolejny uwierzyli don Aldowi, maja pamięć złotych rybek i nie potrzebują własnego państwa. Trzy dni po tym, jak je stracą, zapomną, że je kiedyś mieli.
  • Dzień dobry, romeck.

    Żaden człowiek rozumujący tylko według logiki ludzkiej nie czynił cudów. Lecz na sposób Boski działa ten, kto zawierza Bogu.
  • The author has deleted this post (w 17.09.2013)
  • Prawda może być nieprzyjemna ale nikomu dotąd nie zaszkodziła.

    Ci Polacy, co po raz kolejny uwierzyli don Aldowi, maja pamięć złotych rybek i nie potrzebują własnego państwa. Trzy dni po tym, jak je stracą, zapomną, że je kiedyś mieli.
  • mmaria
    Witam.
    romeck
    :
    przeszedłem tu, bo znikliście mi z innych forów.
    Przecież to był świadomy wybór Kolegi. "Po obejrzeniu, co się tam dzieje, postanowiłem zostać tutaj", czy jakoś podobnie, ale bardzo kategorycznie Kolega to stwierdził. Przy czym tam, oznacza w Jaskinię Cyrusa, a tu - IVRP po zbanowaniu Losa i MS-a.
    1a. No, bo jak napisałem, nie jestem frondowcem, nie za bardzo się orientuję czy "trzy palce" mają być po stronie Kargula czy Pawlaka.
    1b. Naparzanki, przezywanki - to nie dla mnie - "wychodzę" na stronę zapalić papierosa. (Inaczej niż w realu jednak.)
    2a. Raz ja wszedł do jaskini, a tam, cytuję: "chujki z IV" i mię odrzuciło.
    2b. Po za tym po sparzeniu się rebelyą jestem na dystans - zapowiadało się (piszę jako nie frondowiec) ciekawie.
    W każdym razie, jak zawsze, raczej czytam i pytam, a u kol. Cyrusa właśnie się rejestruję. No i Brzechwy "Na straganie" mam z dzieciństwa w głowie...
    @mmaria @mania
    Miło mi.
    The author has edited this post (w 17.09.2013)
  • Romek, nie tłumacz się.
    Cześć chłopie!

    Ci Polacy, co po raz kolejny uwierzyli don Aldowi, maja pamięć złotych rybek i nie potrzebują własnego państwa. Trzy dni po tym, jak je stracą, zapomną, że je kiedyś mieli.
  • los
    Romek, nie tłumacz się.
    Cześć chłopie!
    OK, już wycieram nosa.
    Tu jeszcze się pochwalę - bo wątek założyłem na forum Krzyż:
    http://krzyz.nazwa.pl/forum/index.php/topic,7868.0.html
    że pisze dumny ojciec ucznia katolickiego gimnazjum (stowarzyszenie przy katowickiej kurii).
  • Uszanowanie!
    A na syna uważaj. Katolickie Gimnazjum nie daje gwarancji na ochronę dziecka przed złem.
    Ja też byłam dumna, a na zakończenie szkoły córka opowiedziała mi parę interesujących rzeczy, które tam miały miejsce.
    Rodzice dobrze sytuowani często dają tam swoje rozwydrzone dzieci, licząc na to, że ich tam wyprostują.

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • AnnaE
    Uszanowanie!
    A na syna uważaj. Katolickie Gimnazjum nie daje gwarancji na ochronę dziecka przed złem.
    Ja też byłam dumna, a na zakończenie szkoły córka opowiedziała mi parę interesujących rzeczy, które tam miały miejsce.
    Rodzice dobrze sytuowani często dają tam swoje rozwydrzone dzieci, licząc na to, że ich tam wyprostują.
    Miło mi! (Z powitania)
    Akurat wybór "Katolika" to wybór profilu: informatyczno-algorytmicznego. Gdyby nie to, zostałby w "Słowaku" (szkoły o profilu językowym) gdzie - jak pisał Dextimus - na ścianach straszy dalaj-lama. (Szkoły są kilometr od siebie.)
    Ale fakt, trochę fajnych fur podjeżdża pod szkołę rano...
    The author has edited this post (w 18.09.2013)
  • Czołem wszystkim,
    Cóż, trzeba być konsekwentnym, ale mi to nie wychodzi ...
    W każdym razie, pokój ludziom dobrej woli, jakie to proste, a jak późno do mnie dotarło (właściwie to by nie dotarło, gdyby nie to forum).
    JORGE>
    The author has edited this post (w 25.09.2013)
  • Po raz drugi - bardzo się cieszę, że się wreszcie zdecydowałeś! Bardzo tu na Ciebie czekamy. Dobry wieczór
    :D
  • No, wreszcie. Czołem, Jorge
    :)

    "A za to, co tu piszemy, odpowiemy przed Bogiem" (Gromit)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.