Skip to content

To ja pierwszy

1246

Komentarz

  • Domino!
    :)
    I to w jakiej formie...

    Żaden człowiek rozumujący tylko według logiki ludzkiej nie czynił cudów. Lecz na sposób Boski działa ten, kto zawierza Bogu.
  • Łubu-dubu,
    Łubu-dubu,
    Niech zyje admin tego foruma i inszy uzyszkodnicy tez.
    To mowilem ja -
    Pszczelarz

    "- Przyszedł czas, by powiedzieć Polakom, że muszą się wyrzec swojej polskości" Janusz Palikot, konwersatorium "Dialog i Przyszłość", 10 lutego 2012, Warszawa
  • Witaj, Pszczelarzu!
  • Łubu dubu!

    Ci Polacy, co po raz kolejny uwierzyli don Aldowi, maja pamięć złotych rybek i nie potrzebują własnego państwa. Trzy dni po tym, jak je stracą, zapomną, że je kiedyś mieli.
  • pszczelarz
    To mowilem ja -
    Pszczelarz
    Dzień dobry.
    My się chyba nie nie znamy, bo zupełnie nie kojarzę nicka.

    "A za to, co tu piszemy, odpowiemy przed Bogiem" (Gromit)
  • ela.ella
    My się chyba nie nie znamy, bo zupełnie nie kojarzę nicka.
    Ja kojarzę z jaskini Cyrusa.
  • Cześć Pszczelarz.
    Chyba mogę zdradzić wszystkim,  że kol. Pszczelarz znany jest nam od dawna i wcześniej miał niczek na W.
  • nicked
    Cześć Pszczelarz.
    Chyba mogę zdradzić wszystkim,  że kol. Pszczelarz znany jest nam od dawna i wcześniej miał niczek na W.
    Aż zajrzałem na IVRP w poszukiwaniu podpowiedzi
    ;)
    The author has edited this post (w 31.07.2013)
  • Vitay Wi.......!
    :D

    Żaden człowiek rozumujący tylko według logiki ludzkiej nie czynił cudów. Lecz na sposób Boski działa ten, kto zawierza Bogu.
  • Wi..
    ..tojcie!

    "- Przyszedł czas, by powiedzieć Polakom, że muszą się wyrzec swojej polskości" Janusz Palikot, konwersatorium "Dialog i Przyszłość", 10 lutego 2012, Warszawa
  • nicked
    Cześć Pszczelarz.
    Chyba mogę zdradzić wszystkim,  że kol. Pszczelarz znany jest nam od dawna i wcześniej miał niczek na W.
    Chyba już wie...m.

    "A za to, co tu piszemy, odpowiemy przed Bogiem" (Gromit)
  • Kazio juz jest
    :)

    Żaden człowiek rozumujący tylko według logiki ludzkiej nie czynił cudów. Lecz na sposób Boski działa ten, kto zawierza Bogu.
  • <<Prawda! prawda! rzekł na to Gerwazy wzruszony
    Dziwneć to były losy tej naszej Korony
    I naszej Litwy! wszak to jak małżonków dwoje!
    Bóg złączył, a czart dzieli, Bóg swoje, czart swoje!
  • Witamy Alium i CobraVerde!
  • Witamy!

    Żaden człowiek rozumujący tylko według logiki ludzkiej nie czynił cudów. Lecz na sposób Boski działa ten, kto zawierza Bogu.
  • Witam również natenczasa
    :)
  • I mię, mię jeszcze zabierzecie w tę podróż...
    Witam Państwa! Po raz trzeci (a może czwarty).
    [edit] Ech... to już z piąty raz będzie. Lata lecą, włos siwieje...
    The author has edited this post (w 20.08.2013)
  • Ziń dybry!

    Ci Polacy, co po raz kolejny uwierzyli don Aldowi, maja pamięć złotych rybek i nie potrzebują własnego państwa. Trzy dni po tym, jak je stracą, zapomną, że je kiedyś mieli.
  • mruk00
    I mię, mię jeszcze zabierzecie w tę podróż...
    Witam Państwa! Po raz trzeci (a może czwarty).
    [edit] Ech... to już z piąty raz będzie. Lata lecą, włos siwieje...
    Piaty
    :D
    Miejmy nadzieję, że ostatni, bo stąd nasz nikt nie ruszy.

    Żaden człowiek rozumujący tylko według logiki ludzkiej nie czynił cudów. Lecz na sposób Boski działa ten, kto zawierza Bogu.
  • Tzn. co? Narodowy Bank Polski Jest Niezbyt Dobry?
  • Kolega tak nie żartuje, żebym nie musiał koledze napisać RIP, co też se można rozmaicie rozszyfrowywać
  • Uszanowanie wszystkim.
    Jeszcze trochę i się zakiwamy od tych ukłonów
    :D
    http://www.youtube.com/watch
    The author has edited this post (w 21.08.2013)

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • nowyjyrk
    NBPJCH
    In secula seculorum. Amen.

    Żaden człowiek rozumujący tylko według logiki ludzkiej nie czynił cudów. Lecz na sposób Boski działa ten, kto zawierza Bogu.
  • Dzień dobry
    :)
  • Helou
    ;)

    "A za to, co tu piszemy, odpowiemy przed Bogiem" (Gromit)
  • Ziń dybry

    Ci Polacy, co po raz kolejny uwierzyli don Aldowi, maja pamięć złotych rybek i nie potrzebują własnego państwa. Trzy dni po tym, jak je stracą, zapomną, że je kiedyś mieli.
  • Buona sera
    :)

    Żaden człowiek rozumujący tylko według logiki ludzkiej nie czynił cudów. Lecz na sposób Boski działa ten, kto zawierza Bogu.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.