Skip to content

To ja pierwszy

1356

Komentarz

  • Witam serdecznie Szanowne a i Szanownych także!
    Brzostowi za zaproszenie dziękując, wzruszam się wspomnieiowo, bo po avatarkah i nickach patrząc, czuję się jak wtedy, gdy na FF trafiłem pierwszy raz. Za czasów, kiedy dysusjie pod względem merytorycznym i kulturalnym, dyskujami "na poziomie" jeszcze były. Jakbym po grubym, miękkim dywanie stąpał... bardzo miłe uczucie.
    P.S.
    Może by wątek na jakiś zbiorczo-powitalny przemianować, co by takie ninje-czytacze ukryte, jak ja, przywitac się gdzie miały - bez stresu i osobnego wątka zakładania?
  • A toś mnie Wzgórzalu zwruszył... I chybam nieodosobniona w tem afekcie. Oj, miło na sercu.
    A co do powitań -  toć tu właśnie gromadzim się witać nowoprzybyłych
    :D

    Żaden człowiek rozumujący tylko według logiki ludzkiej nie czynił cudów. Lecz na sposób Boski działa ten, kto zawierza Bogu.
  • Dzień dobry
    :)
    Kolego Brzoście, co do tego "nawzajem" to ja nie mam nic przeciwko Kolegi obecności na jakimkolwiek forumie, na którym pisywałem/pisuję, nigdy nie wnosiłem nigdzie o bana dla Kolegi ani chyba nawet nie plonkowałem. To tak żeby była jasność.
    Na FF mogliśmy wcześniej pisywać razem - ta "umiejętność" przestała obowiązywać w okolicach maja 2010 r., kiedy na pewnym forumie urządzano wątki "wpuszczaniowe". To tam, w tych wątkach, "wszystko" się zaczęło.
  • Witaj ptaszku kręgolaszku!
    :D

    Żaden człowiek rozumujący tylko według logiki ludzkiej nie czynił cudów. Lecz na sposób Boski działa ten, kto zawierza Bogu.
  • @ Rozum - ja również z tego miejsca deklaruję, że nie żywię wobec Kolegi wrogich zamiarów
    :)
  • Witaj Werwo! Fajnie że jesteś
    :)
    The author has edited this post (w 26.07.2013)
  • Witam wszystkich użyszkodników. Hej !
    Się rozejrzałam troszeczkę, by jakoś się połapać we wtem forumie, a tu widzę wiele nicków zacnych a ulubionych.
    :)
    Niech się więc dzieje !
  • Brzost
    @ Rozum - ja również z tego miejsca deklaruję, że nie żywię wobec Kolegi wrogich zamiarów
    :)
    To nie będziecie się kłócić? Łeee...... - bez przesady!

    Żaden człowiek rozumujący tylko według logiki ludzkiej nie czynił cudów. Lecz na sposób Boski działa ten, kto zawierza Bogu.
  • Po zapoznaniu się (z konieczności, z lotu ptaka) z dyskusjami okołoforumkowymi, nie mogę się oprzeć wrażeniu, że jednakowoż Ignac ma recht.  Choć przeprowadzenie tej operacji będzie pierońsko trudne, jeśli nie niemożliwe.

    "Cari amici soldati, i tempi della pace sono passati."
  • ombretta
    Po zapoznaniu się (z konieczności, z lotu ptaka) z dyskusjami okołoforumkowymi, nie mogę się oprzeć wrażeniu, że jednakowoż Ignac ma recht.  Choć przeprowadzenie tej operacji będzie pierońsko trudne, jeśli nie niemożliwe.
    jest na ten temat wątek:
    http://ec.mixxt.pl/networks/forum/thread.290055

    Żaden człowiek rozumujący tylko według logiki ludzkiej nie czynił cudów. Lecz na sposób Boski działa ten, kto zawierza Bogu.
  • Tyż się w nim wypowiem.

    "Cari amici soldati, i tempi della pace sono passati."
  • Dzień dobry;)
    Dziękuję Ani i Mani za zaproszenie.

    "A za to, co tu piszemy, odpowiemy przed Bogiem" (Gromit)
  • Ellu, kochana!
    :D
    Jak się cieszę...

    Żaden człowiek rozumujący tylko według logiki ludzkiej nie czynił cudów. Lecz na sposób Boski działa ten, kto zawierza Bogu.
  • Ella!

    Ci Polacy, co po raz kolejny uwierzyli don Aldowi, maja pamięć złotych rybek i nie potrzebują własnego państwa. Trzy dni po tym, jak je stracą, zapomną, że je kiedyś mieli.
  • Gromit, werwa, rozum, ella - ale się porobiło
    :)
    cześć i chwałcia!
  • Mania
    Brzost
    :
    @ Rozum - ja również z tego miejsca deklaruję, że nie żywię wobec Kolegi wrogich zamiarów
    :)
    To nie będziecie się kłócić? Łeee...... - bez przesady!
    Ależ nie - kłócić się zapewne będziemy, ale jak słusznie zaznaczyłaś - bez przesady
    :)
  • Witam Ellę!
    :)
  • Kłaniam się Elli w pokorze
    :D

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

    *
    "Podstawą tronu Bożego są sprawiedliwość i prawo; przed Nim kroczą łaska i wierność."
    Księga Psalmów 89:15 / Biblia Tysiąclecia

  • Witam przybyłych i ciągle czekam na jeszcze nieobecnych
    ;)
  • Powitać trepa!
    Edit - i Marylkę
    :)
    The author has edited this post (w 28.07.2013)
  • ela.ella
    Dzień dobry;)
    Dziękuję Ani i Mani za zaproszenie.
    Witam i kłaniam się nisko!
  • aha, tu tez witaja
    to sie witam, Brzost zaprosil to jestem
  • Alf!

    Ci Polacy, co po raz kolejny uwierzyli don Aldowi, maja pamięć złotych rybek i nie potrzebują własnego państwa. Trzy dni po tym, jak je stracą, zapomną, że je kiedyś mieli.
  • Dziękuję za sympatyczne powitania i pamięć.
    Odzwyczaiłam się od forumkowania i trudno mi wejść w dawny rytm.
    Czas się jakoś skurczył.
    Ładnie tu
    :)

    "A za to, co tu piszemy, odpowiemy przed Bogiem" (Gromit)
  • Dzień dobry wszystkim.
    Po otrzymaniu zaproszenia i dojrzałym namyśle - jestem.
    Powodzenia,
    Domino
  • Czołgiem!
    :D
  • Zin dybry!

    Ci Polacy, co po raz kolejny uwierzyli don Aldowi, maja pamięć złotych rybek i nie potrzebują własnego państwa. Trzy dni po tym, jak je stracą, zapomną, że je kiedyś mieli.
  • Dzieńziobry!
  • Domino
    Dzień dobry wszystkim.
    Po otrzymaniu zaproszenia i dojrzałym namyśle - jestem.
    Powodzenia,
    Domino
    Czołem, czołem! Waszmośc pozwoli, że powitam małą parafrazą MH:
    "Rób pan to, co ja robię - to jasne jak srebra -
    Chcesz żyć, jak ja wytwornie - pisz dla "Ex Cathedra".
    ("Żywot człowieka w Polsce wytwornego" 1927)
  • Gromit
    Czołem, czołem! Waszmośc pozwoli, że powitam małą parafrazą MH:
    "Rób pan to, co ja robię - to jasne jak srebra -
    Chcesz żyć, jak ja wytwornie - pisz dla "Ex Cathedra".
    ("Żywot człowieka w Polsce wytwornego" 1927)
    Bardzo dziękuję.
    Odwdzięczę się też parafrazą z Wieszcza Maryana:
    Myśmy się w Frondzie poznali,
    Nas złączył frondowy sznyt,
    Z nas bracia rodacy się śmiali,
    Że długo nie przetrwa ten byt.
    Myśmy głowy nosili wysoko,
    By każdy niedzielny nasz goj
    Na nasz widok westchnął głeboko
    I mruknął pod nosem „Ta joj!”
    Gdy wszystkim już głowy zsiwieją od wiedzy:
    I czarne, i rude, i blond,
    My zostaniemy: koledzy! Koledzy
    Z forumów i frontów, i Frond.
    The author has edited this post (w 30.07.2013)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.